התייעצות בחור שמתעקש לצאת מהבית על אף המצב...

מצב
הנושא נעול.
אנחנו גרים בדרום, אזעקות, חדירות מחבלים וכו' - ב"ה לא היה, אבל לא מופרך שיהיה אצלנו,
הבעיה היא בבחור בן 17, עצמאי יותר מידי, שמתעקש לצאת מהבית, בלילות,
אנחנו מסבירים לו שזה מסוכן, הוא מתעקש לצאת
מה עושים?

תודה!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
אני חושבת שכדאי להביע אמפטיה לצורך שלו בשחרור, לשוחח בפתיחות על תחושת הלחץ והמחנק,
ויחד עם זאת להסביר שבגלל אהבתכם אותו אתם לא מסוגלים לחשוב על משהו רע חלילה שיקרה.
ומה כן יכול לעזור לשיפור ההרגשה שלו בתחומי הבית, או אולי שיתפנה רק הוא למקום בטוח.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
תנסו לבדוק איתו בשיחה רגועה מה הוא מנסה להשיג מהיציאה ואם אפשר לתת את זה בצורה בטיחותית יותר

אורית M

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
אנחנו גרים בדרום, אזעקות, חדירות מחבלים וכו' - ב"ה לא היה, אבל לא מופרך שיהיה אצלנו,
הבעיה היא בבחור בן 17, עצמאי יותר מידי, שמתעקש לצאת מהבית, בלילות,
אנחנו מסבירים לו שזה מסוכן, הוא מתעקש לצאת
מה עושים?

תודה!
צריך לבקש עזרה ממישהו שעוסק בחינוך !!!

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אולי רק הוא יוכל לעבור זמנית למרכז הארץ? בד''כ זה פחות מורכב לוגיסטית מאשר משפחה שלמה.
אני יכולה להבין את תחושת המחנק.
גם אני, מבני ברק, לא יצאתי מהבית כבר יומיים, וזה מאד קשה, תוסיפו לזה את מגוריכם באיזור מתוח בחזית, אני מניחה שהוא חייב אוויר ושחרור ולו מעט.

אולי רק הוא יוכל לעבור זמנית למרכז הארץ? בד''כ זה פחות מורכב לוגיסטית מאשר משפחה שלמה.
אני יכולה להבין את תחושת המחנק.
גם אני, מבני ברק, לא יצאתי מהבית כבר יומיים, וזה מאד קשה, תוסיפו לזה את מגוריכם באיזור מתוח בחזית, אני מניחה שהוא חייב אוויר ושחרור ולו מעט.
הוא אמור לחזור לישיבה, בעיקרון
בן אחד כבר חזר היום, משום מה הבחור הזה, הישיבה שלו עדיין לא חזרו...
הבעיה היא על אתמול. היום. מחר.

אינסוף

משתמש מקצוען
כהורים יש לנו הזכות והחובה להציב גבולות בכל גיל.
לאסור עליו לחוטין להסתובב בלילות באזור ולא להתרגש מהפרצופים
אבל במקביל לתת לו לסוע לאזור אחר בארץ לכמה ימים ירושלים, מרכז וכדו
בחור בן 17 מספיק בוגר להיות מחוץ לבית כמה ימים
תנו לו לחפש לעצמו מקום, הוא ימצא...

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הייתי מתייעצת עם מבינים בתחום
בגדול בעינים של לא מבינה ,אבל כן אמא למתבגרים
קשה לי להאמין שאפשר לעצור אותו, בטח לא בכוח או איומים
תקשורת תמיד טובה
אבל לפעמים בגיל הזה היא כבר פחות אפשרית.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
להגיד לו שצריכים אותו בבית, שישמור אם חלילה יגיע מחבל...
זה טוב לילד בן 7 לא בן 17 שהוא לא טיפש
הוא יודע מצוין אם באמת מאמינים בו בבקשה כזו ואם יש לו יכולות בכלל , למרות שיתכן בהחלט שאפשרי והוא צריך להאמין בזה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה