בחודש הבא נגמר לי המנוי בגולן-טלקום, על מי אתם ממליצים?

dafnat

משתמש מקצוען
אז למסקנה שווה להישאר בגולן?
דרך אגב, מישהו יודע כמה עולה העברת בעלות בגולן? אם אני מעבירה בעלות אפשר לבחור איזה מסלול שרוצים?

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אכן, אני מאמינה, אך להבדיל - המחיר שלהם בסה"כ פר-חודש יקר בהרבה יותר!
כך שעדיף חד פעמי לשלם 50 ש"ח ותשלום חודשי של 10 ש"ח,
מאשר חד פעמי של 10 ש"ח ותשלום חודשי של 25 ש"ח. לא?
צודקת!!

רבקהא

משתמש מקצוען
אני עברתי לפני כ-4 חודשים לרמי לוי-
ואני ממש מרוצה, מצטערת על החודשים שלא עשיתי זאת לפני כן---
בירושלים יש לי קליטה מצוינת-
המלצתי גם לאחותי לעבור והיא גם עברה ויש לה קליטה מצוינת-
את צריכה לבדוק באיזור שלך מה אומרים על הקליטה של רמי לוי,
אני יכולה להמליץ לך מנסיון של הסתובבות בהרבה איזורים בירושלים, שבירושלים הקליטה בסדר גמור-
לא יודעת מה קורה בערים אחרות.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה יקר לכל הדעות!
בסלקום עולה 10 ש"ח ובהוט מובייל 19 ש"ח. (עלות חד פעמית לחידוש המסלול)
ייייתכן
רק להדגיש
שמדובר על תשלום אחד לכל הקווים
לי יש שלושה קווים ושילמתי 50 שח בלבד
שזה יוצא פחות מ17 שח לחידוש כל קו

dafnat

משתמש מקצוען
היום בקשו ממני בגולן 100 ש' ע"מ לחדש את המסלול של 10 ש' לקו

חנצי

משתמש פעיל
אפשר להיכנס לאתרים של החברות ולראות את כל הדילים.
לרוב הם פתוחים גם בחסימות הכי הכי.
אנחנו עברנו ל012 הקליטה מצויינת והמחיר גם.

חיבור*

משתמש מקצוען
היה כאן ניק שהיה מתעסק עם פלאפונים, לא? מישהו מכיר?
לא בטוח שהתכוונת אלי אבל אני מחבר קווים.
דרך אגב, מישהו יודע כמה עולה העברת בעלות בגולן?
49 שקל.
לקבלת פירוט התוכניות הכשרות ניתן לשלוח מייל ל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

סמוי

משתמש פעיל
אני ברמי לוי ומרוצה מאיכות הקליטה עד הגג. אם כי ישנו איזור מסויים בב"ב ששם האנטנה לא מכסה ולכך אני נתקל בשיבושים.
לפני שמבצעים את הניוד מומלץ להתייעץ עם השכנים לבנין ולערוך כמין סקר על איכות ושביעות רצון.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני ברמי לוי ומרוצה מאיכות הקליטה עד הגג. אם כי ישנו איזור מסויים בב"ב ששם האנטנה לא מכסה ולכך אני נתקל בשיבושים.

קיבלתי מסירת מודעה...
להלן סקר -
מישהו יכול לומר לי מה הקליטה באיזור ביהכ"נ הגדול בב"ב?

אגב - גם לגולן אין קליטה בכמה מקומות בב"ב שכשאני עוברת בהם אני יודעת שהטלפון יתנתק. לדוגמה - אזור אבן גבירול פינת רמבם עד פינת מימון. ועוד.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פניתי אליהם היום הם רוצים 100 ש"ח על העברת כל קו...
אבל נמסר לי שאם אחכה לסיום התוכנית, אוכל לקבל הצעות טובות יותר.

שי1

משתמש מקצוען
ברשות מכשיר UP TEC ואני ברמי לוי.
קורה לי המון שאנשים מתקשרים ועוברים ישר לתא קולי, יכול להיות שזה קשור למכשיר? יש עם האפטק הנ"ל בעיות של קליטה?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כעת עידכנתי את החבילה, ללא תשלום כלל!
הציעו לחדש את המבצע של 26 ש"ח על קו ראשי ועוד 10 ש"ח לכל קו נוסף, במחיר של 150 תוספת חד פעמית.
סירבתי ואמרתי שעדיף לי לעבור לרמי לוי במחיר של 7 ש"ח לקו. ושאלתי אותם - אתם מענישים אותי על זה שאני נשאר אצלכם?? גובים ממני קנס?
הנציגה ביקשה לדבר על הבוס מעליה ולבסוף אישרה המשך המבצע לעוד 24 חודש ללא גבייה נוספת ובתנאים הקודמים.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק לא רמי לוי
עולה זול ושווה כלום.
מבדיקה ברוב חלקי הארץ (אני כל היום נודדת) כמעט ואין לי קליטה.
אני כל הזמן ברחבי הארץ.
קליטה מעולה.
אולי יש לך בעיה במכשיר...

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר להיכנס לאתרים של החברות ולראות את כל הדילים.
לרוב הם פתוחים גם בחסימות הכי הכי.
אנחנו עברנו ל012 הקליטה מצויינת והמחיר גם.
ל 012 יש קווים כשרים??? לא רק פרטנר??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה