WordPress בונים לי אתר ואני צריכה עזרה מהמומחים

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכולם!
בונים לי אתר בwordpreess, אני צריכה להעלות כיתובים עם ניקוד. משהו שכתבתי באינדיזיין..סגרתי כמסמך eps והעברתי לאילוסטרייטור.
כשאני פותחת את המסמך באילוס באותיות אנגליות הכיתוב נשמר לי. אבל במסמך בעברית נהפך הכל לוקטורי.
המתכנת הגוי (אני נמצאת בחו"ל) שלא מבין מילה בעברית אומר לי שאי אפשר למכור כיתובים כוקטורים כי האיכות יורדת. מה אתם אומרים? יש פיתרון לזה??
אני חייבת לכתוב באינדיזיין בגלל הניקוד והדגשים שנשמר. המתכנת לא מבין מאינדיזיין ומבקש ממני שאני הכין בשכבות באילוס.
אשמח לכל פיתרון.
תודה רבה מראש!!

נערך לאחרונה ב:

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
גם באילוס את יכולה לכתוב ולנקד!

האילוס שלך תומך עברית? זה הבסיס.
אח"כ, פשוט תקחי את המילה המנוקדת, ותדביקי כטקסט חי באילוס.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תעתיקי את הטקסט המנוקד, באילוס תשימי את הסמן איפה שמתאים לך, ואז תדביקי. (או שתדביקי לתוך תיבת טקסט.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה