מידע שימושי בואי חלה - הפרשת חלה לכלה ביום חופתה

• פותח הנושא od
  • פורסם בתאריך

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מזה שנתיים פועל באשדוד המיזם הזה.
שנותן מענה לכלה הרוצה להפריש חלה ביום חופתה (ומי לא?)
אשמח להפיצו הלאה...

המיזם פונה לנשים שגם כך מכינות חלות /לחמניות וכו' בכמות של הפרשת חלה, בד"כ בקביעות. ושמחות לזכות כלות במצוה הגדולה.
איך זה עובד?כשאת יודעת על כלה שעתידה להתחתן, את מסכמת איתה שתכיני בצק בכמות של הפרשת חלה, ביום החופה, משפחת הכלה תשלח מישהו לקחת את קערת הבצק, הכלה מפרישה ומחזירה לך.
אני נוהגת לאפות מהבצק (חוץ מהצורך שלי) גם כעשר לחמניות ביס, אורזת בצלופן ומצרפת ברכה (מצו"ב) ושולחת לזוג הצעיר עם שחר. הכלות מתרגשות ומודות.
את הדחיפה לכך קיבלתי מהרב דירנפלד שליט"א, שביקש ממני לפרסם כדי שיהיה מצב כזה, שכלה לא יוצאת לחופה בלי להפריש חלה!
כשאין ביכולתי להכין בעצמי את הבצק אני פונה לכמה נשים שהציעו את עצמן לכך (פרסמתי בעיתון) ומעבירה להן את הזכות.
כדי שזה יצבור תאוצה צריך שכל אחת שיכולה להצטרף תעשה זאת עבור שכנה, מכרה, חברה וכדו'.

אפשר לקבל את החומר במייל או מודפס בלמינציה.

בזכות נשים צדקניות נגאלו ובזכותן עתידין להגאל!

קבצים מצורפים

• בואי חלה-01.png
    בואי חלה-01.png
    6.9 MB · צפיות: 79
  • בואי חלה-02.png
    בואי חלה-02.png
    8.3 MB · צפיות: 64
  • בואי חלה-04.png
    בואי חלה-04.png
    9.2 MB · צפיות: 84
  • בואי חלה-09.png
    בואי חלה-09.png
    6.7 MB · צפיות: 76

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מעוניינת להצטרף
אני מבני ברק

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תזכי למצוות!
איזו יוזמה יפה וביצוע מושלם!

מציעה לשלוח זוג לחמניות ארוזות יפה לחדר הייחוד, שהחתן והכלה יטלו עליהם ידיים. אני זכיתי להפריש חלה ביום חופתי, והחברה הטובה שארגנה את כל זה (כולל שליח עד הדלת עם המתנה של חצי שעה)- גם דאגה לשלוח לי לחמניות מהבצק לחדר הייחוד. אי אפשר לתאר כמה המחווה הזו הוסיפה וריגשה.

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האמהות בד"כ מעדיפות שיהיו הלחמניות לבוקר, ואפשר גם וגם, אני שואלת את הכלה מה היא מעדיפה.
לענין המשלוח. אם זה מעכב אותך מלהכין בצק - השאירי למשפחת הכלה לדאוג לזה. עדיף מאשר לוותר על הכל.

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח מאוד להצטרף
אני מאלעד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה