בקשה בואו נתנגד יחד לרשת הסלולרית G5!!!

מצב
הנושא נעול.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
חוסר ידע = פחד
ככה היה וככה יהיה...
לדוגמא, אני מפחד בחושך כי אני לא יודע מי שם, כשיש אור אני יודע שאין שם...
וכן שאר הפחדים הכל נובע מחוסר יידע, ברגע שיש יידע, אין פחד אלא יידע.
לדוגמא: אני יודע שאם אקפוץ לכביש - אדרס, אז אני לא מפחד, אני פשוט יודע שאדרס ולכן לא אעשה זאת.
בקיצור כל פעם שאנחנו חווים פחד זה תמיד מחוסר ידע.

הדרך לפתור זאת היא כמובן יידע,
ובמקרה שלנו מי שבאמת רוצה שיילך ללמוד על גלים אלקטרומגנטיים, ויבין טכנית איך זה עובד, וזהו אין יותר פחד מ G5.

יש מספיק ידע ברשת שלא שייך לשום קבוצה אלא לסתם אנשי מקצוע מהתחום שמתנדבים להסביר מה זה כל המילים האלו של גלים בתדירות גבוהה, וכו'.

אך מכיוון שהתחלתי לכתוב אני אסביר בקצרה:
גלים אלקטרומגנטיים יוצאים מכל דבר חשמלי, לפעמים משתמשים בהם עצמם להעברת מידע ולפעמים הם סתם תופעת לוואי, ואפילו פנס או מנורה מוציאים גלים בתדירות גבוהה יותר ממיקרוגל למשל.

גלים בתדירות נמוכה (קרינה בלתי מייננת) מעבירים קצת מידע, עקב כך שבאותו יחס זמן יש פחות גלים, ואי לכך פחות מידע יכול לעבור (כי כל גל נושא אות דיגיטלי).

גלים בתדירות גבוהה יכולים עקב כך להעביר הרבה מידע.

מיקרוגל=החימום הוא ע"י גלים בתדירות נמוכה אך בעוצמה גבוהה, כלומר הרבה וואט W, העוצמה מרעידה את החלקיקים של האוכל שמתחממים עקב כך, (וזו הסיבה שיש דברים שאסור להכניס למיקרוגל עקב כך שהחיכוך שלהם יוצר ניצוצות ואפילו אש, וכל זה רק בגלל שהגלים הם בעוצמה גבוהה W).
תנור = גם כנראה מוציא גלים אלקטרומגנטיים כי יש שם חשמל , אך החימום נעשה ע"י גוף חימום ישיר ולא ע"י גלים, ולכן זה נמוך מאוד מאוד עד כלום.

וזה דרך אגב עונה על השאלה למה לא להיות קרוב לפלאפון או לראוטר כשמטעינים, והתשובה כי יש קרינה אלקטרומגנטית (מהחשמל! לא מהקליטה הסלולרית), והיא בתדרים נמוכים יחסית, אך כשזה קרוב לראש - העוצמה גבוהה יותר עקב כך שהראש צמוד למכשיר וזה יכול להוות בעיה לאורך זמן.

אנטנה סלולרית רגילה = מוציאה תדרים נמוכים, אך כמובן שלגור מתחת לאנטנה יכול לפגוע בך עקב העוצמה של הגלים (ולא התדירות).

וכאן הגענו ל G5 = אנטנה שמגיעה עד 300000 גלים לשניה (לעומת הדור של היום שמגיע ל 6000), התועלת זה שאפשר להעביר הרבה מידע, החסרון שהגלים קצרים וצריך הרבה אנטנות, המעלה מזה שכשיש הרבה אנטנות לא צריך גלים בעוצמה גבוהה, ולכן כלל לא בטוח שזה יותר גרוע מהדור העכשווי.

והנה הגענו לפאנץ' -
הגלים הבעייתים מתחילים ותחזיקו טוב - (היינו ב G5 שמגיעה עד 300 GHZ, שזה 300 אלף גלים לשניה) והגלים הבעייתים מתחילים ב.... 3 מיליארד גלים לשניה!!! או מה שנקרא 3PHZ. מה שנקרא גלי אולטרא סגול ו X RAY וכן הלאה.
ורק התדירות הזו גורמת לשינוי בDNA, מה שנקרא קרינה מייננת. וזו עובדה מדעית.

דרך אגב האור של הפנס זה 300 מיליון גלים לשניה (300THZ) ולא ידוע לי על מתנגדי פנסים...:)

למסקנה - אין שום בעיה ב G5 מבחינת התדרים, ואם אתם לא מחבקים את האנטנה ממש ממש, אז גם אין עוצמה.

ולכן לצעוק - בואו נתנגד יחד לאנטנות של G5, לא נעים להגיד, אבל זה ממש מעיד על בורות - כלומר חוסר ידע.

אני מצרף תמונה להסבר, ותעבירו את זה לכל מי שמפוחד בעניין - ובא לציון גואל.

5G spectrum_0.png

נערך לאחרונה ב:

א יודעלע

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני ממש אבל ממש עם הארץ בכל הנושא הזה, ואין לי כח ולא זמן לקרוא ולצפות בכל מה שהביאו פה מכל צד,
אלא שיש לקחת לתשומת לבנו ש-
הוכח שקרינה סלולרית ואלקטרונית מאוד מסוכנת
ולכן מומלץ על ידי הרופאים להתרחק ממיקרוגל בזמן הפעלתו.
לכן הרופא שינים יוצא מהחדר בזמן צילום,
ולכן טכנאי אולטרא סאונד נזהרים שלא להשהות את המכשיר מעבר לשניות בודדות.
לכן יצאו אזהרות בעבר מטעם גורמי בריאות לא לשוחח בפלאפון בזמן הטענתו,
כמו גם למעט בשימוש בבלוטוס, ולא להחזיקו בסמוך לאברים רגישים.
אותו הדבר לגבי מחשבים ניידים שאין להניחם על הברכיים.
ריבוי הקרינה במקומות שאין קליטה טובה, כגון מעליות ואוטובוסים עם חלונות סגורים.
אנשים רבים יכולים להעיד באופן אישי על כאבי ראש כאבי אוזניים דלקות ואף דברים גרועים יותר שככל הנראה קרו כתוצאה מהקרינה הסלולרית,

הטענה שהעולם צריך להתקדם אינה נכונה בכל מחיר, אם בסוף נגיע לכך כמובן שנשתמש בכך לטובה, אך סבורני שאף אחד מהמצדדים בה לא יסכים להתקנת אנטנה סלולרית על גג ביתו, כמו שיתנגד לבאר נפט בחצרו, ולמצבור אזבסט ופוספטים במחסן המשותף.

ולסיום משפט צופן סודי ביותר
"זייט אלע געזונט און שטארק"

סערצע

משתמש מקצוען
בהודעה שמעליך פורט הכל, כולל התייחסות למיקרוגל ופלאפון. יעו"ש (ודו"ק היטב בתחלתה...).

ולסיום משפט צופן סודי ביותר: "זייט אלע געזונט און שטארק"
סודות ברשות הרבים?!
כדי לקלקל את ה'חגיגה', אתרגם: 'היו כולכם חזקים ובריאים' (לאויוש"ט).

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אז מה יש סיכוי שהסאגה נגמרה?

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אם כבר מאמינים בתאוריית ה-5G לפחות תעשו מזה כסף....

מצ"ב כתבה משעשעת.

”מגן קרינת 5G” שעולה 350 דולר התגלה כ’דיסק-און-קי’ 128MB
עידן בן טובים| לפני 3 ימים 5 שעות 33 תגובות מדיה חברתית

הוא מבטיח להשיב את ההרמוניה לתדרים שסביבכם, ולהגן עליכם ועל בני משפחתכם אפילו כשהוא לא מחובר, אבל חוקרי אבטחה שפירקו את ה-5GBioShield גילו ”דיסק-און-קי” ואפילו הנפח מעליב

ביחד עם מגיפת הקורונה שבו לחיינו תיאוריות הקונספירציה הרבות עם דגש על טכנולוגיית הדור ה-5 בסלולר שנדמה שהתפשטו בקצב אקספוננציאלי. אחרי שמתנגדי ה-5G תקפו טכנאים, הציתו אנטנות, הקימו קבוצות ענק בפייסבוק (שנסגרו) והציפו את הרשת בעובדות לא מדויקות במקרה הטוב ומטעות לחלוטין במקרה הרע, מגיע מי שרוצה לעשות מאותם מתנגדים הרבה כסף, ומציע להם “הגנה מ-5G” לכאורה. גם הקשר בין ההבטחות של המוצר למציאות, כמו העובדות שמופצות חדשות לבקרים בנוגע ל-5G, מקרי בהחלט.

כל כך הרבה תיאורים ופיצ’רים שאתם עשויים להתבלבל
מוצר בשם 5GBioShield מבטיח כי הוא “המוצר הראשון בשוק להגנה מהספקטרום המלא” עם “טכנולוגיית קטליזטור הולוגרפי ננו-שכבתית”. דף הבית שלו טוען כי זהו כונן USB שמגן עליכם ועל המשפחה שלכם לטווח של 8-40 מטרים, בלי שהוא אפילו מחובר למחשב, וזאת לאחר מחקרים שנעשו לאורך כמה עשורים במדינות שונות.

תמונה: מתוך האתר של 5GBioshield

הוא אמור לבטל את התדרים שנוצרים מ”ערפל האלקטרוניקה” ממכשירים כמו לפטופים, טלפונים אלחוטיים, רשתות Wi-Fi, טאבלטים וכמובן, רשתות הסלולר המאיימות (כולל תמיכה ב-5G!). זאת על ידי הפצה של “תדרי חיים” ושאר מילים כמו “השבת הקוהרנטיות של הגיאומטריה של האטומים”, “תמיכה פלזמטית” ו”טכנולוגיית הגנה קוואנטית ביולוגית”. כל זאת ועוד תמורת המחיר הצנוע של 283 פאונד, שהם כ-350 דולר.

בתוך האתר של המוצר תוכלו למצוא שלל ביקורות מ”משתמשים” ש”השתמשו” במוצר וטענו כי הוא שינה את חייהם: “אחרי 3 ימים עם ה-Bioshield בבית שלי, והערפל במוח והעייפות שלי נעלמו, ואני מרגיש שיש לי 100% יותר אנרגיה”, כותב אדוארד; “אני יכולה לשבת מול מחשב כמו שישבתי לפני שנים בלי להרגיש סימפטומים שליליים”, כותבת מרגריטה; ו”ברגע שחיברתי את מגן ה-USB, הרגשתי את הרוגע מגיע. ביום שלמרחת הרגשתי כבר את ההבדל. התעוררתי שעה מוקדם מהרגיל, עירני ורגוע”, טוען פייר.

בקיצור, רמת אמינות – “שיחתכם חשובה לנו”.

אבל מי יאמין לשטות לכאורה הזאת, אתם שואלים? ובכן, ה-BBC מדווח כי חבר במועצת העיר גלסטנברי בדרום-מערב אנגליה טען כי הוא משתמש במוצר, מצא שהוא “מועיל” לו ואף סיפק לינק לרכישת המוצר. אותו חבר מועצה, אגב, טען שציפורים נפלו מהשמיים, אזרחים החלו לדמם מהאף ושיעור ההתאבדויות זינק כאשר רשת הדור ה-5 הופעלה.

זה אפילו יותר עלוב ממה שחשבתם
אז חוקרים מחברת אבטחה בשם Pen Test Partners רכשו לעצמם את המכשיר המהפכני הזה, והחליטו לבדוק אותו לעומק. למרבה ההפתעה, ה-5GBioShield התגלה בתור כונן USB סטנדרטי בנפח של – תחזיקו חזק – 128MB בלבד. כזה ששווה בערך 5 דולרים, אבל עם מדבקה: “אנחנו לא יכולים להגיד שהמדבקה הזאת לא מחזיקה בפונקציות שלא נמצאות בשימוש בשום מקום אחר בעולם, אבל אנחנו בטוחים שאתם יכולים להחליט בעצמכם על כך”, כתבו החוקרים.

ה-BBC ניסה לאמת את החברה מאחורי ה-5GBioShield עם הנתונים, ואלו טענו שמאחורי הפיתוח עומד מידע טכני רב, המגובה על ידי מחקרים היסטוריים, וכי הם אינם מורשים לדבר על הפיתוח במלואו עם גורם צד-שלישי “מסיבות ברורות”.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חוסר ידע = פחד
ככה היה וככה יהיה...
לדוגמא, אני מפחד בחושך כי אני לא יודע מי שם, כשיש אור אני יודע שאין שם...
וכן שאר הפחדים הכל נובע מחוסר יידע, ברגע שיש יידע, אין פחד אלא יידע.
לדוגמא: אני יודע שאם אקפוץ לכביש - אדרס, אז אני לא מפחד, אני פשוט יודע שאדרס ולכן לא אעשה זאת.
בקיצור כל פעם שאנחנו חווים פחד זה תמיד מחוסר ידע.

הדרך לפתור זאת היא כמובן יידע,
ובמקרה שלנו מי שבאמת רוצה שיילך ללמוד על גלים אלקטרומגנטיים, ויבין טכנית איך זה עובד, וזהו אין יותר פחד מ G5.

יש מספיק ידע ברשת שלא שייך לשום קבוצה אלא לסתם אנשי מקצוע מהתחום שמתנדבים להסביר מה זה כל המילים האלו של גלים בתדירות גבוהה, וכו'.

אך מכיוון שהתחלתי לכתוב אני אסביר בקצרה:
גלים אלקטרומגנטיים יוצאים מכל דבר חשמלי, לפעמים משתמשים בהם עצמם להעברת מידע ולפעמים הם סתם תופעת לוואי, ואפילו פנס או מנורה מוציאים גלים בתדירות גבוהה יותר ממיקרוגל למשל.

גלים בתדירות נמוכה (קרינה בלתי מייננת) מעבירים קצת מידע, עקב כך שבאותו יחס זמן יש פחות גלים, ואי לכך פחות מידע יכול לעבור (כי כל גל נושא אות דיגיטלי).

גלים בתדירות גבוהה יכולים עקב כך להעביר הרבה מידע.

מיקרוגל=החימום הוא ע"י גלים בתדירות נמוכה אך בעוצמה גבוהה, כלומר הרבה וואט W, העוצמה מרעידה את החלקיקים של האוכל שמתחממים עקב כך, (וזו הסיבה שיש דברים שאסור להכניס למיקרוגל עקב כך שהחיכוך שלהם יוצר ניצוצות ואפילו אש, וכל זה רק בגלל שהגלים הם בעוצמה גבוהה W).
תנור = גם כנראה מוציא גלים אלקטרומגנטיים כי יש שם חשמל , אך החימום נעשה ע"י גוף חימום ישיר ולא ע"י גלים, ולכן זה נמוך מאוד מאוד עד כלום.

וזה דרך אגב עונה על השאלה למה לא להיות קרוב לפלאפון או לראוטר כשמטעינים, והתשובה כי יש קרינה אלקטרומגנטית (מהחשמל! לא מהקליטה הסלולרית), והיא בתדרים נמוכים יחסית, אך כשזה קרוב לראש - העוצמה גבוהה יותר עקב כך שהראש צמוד למכשיר וזה יכול להוות בעיה לאורך זמן.

אנטנה סלולרית רגילה = מוציאה תדרים נמוכים, אך כמובן שלגור מתחת לאנטנה יכול לפגוע בך עקב העוצמה של הגלים (ולא התדירות).

וכאן הגענו ל G5 = אנטנה שמגיעה עד 300000 גלים לשניה (לעומת הדור של היום שמגיע ל 6000), התועלת זה שאפשר להעביר הרבה מידע, החסרון שהגלים קצרים וצריך הרבה אנטנות, המעלה מזה שכשיש הרבה אנטנות לא צריך גלים בעוצמה גבוהה, ולכן כלל לא בטוח שזה יותר גרוע מהדור העכשווי.

והנה הגענו לפאנץ' -
הגלים הבעייתים מתחילים ותחזיקו טוב - (היינו ב G5 שמגיעה עד 300 GHZ, שזה 300 אלף גלים לשניה) והגלים הבעייתים מתחילים ב.... 3 מיליארד גלים לשניה!!! או מה שנקרא 3PHZ. מה שנקרא גלי אולטרא סגול ו X RAY וכן הלאה.
ורק התדירות הזו גורמת לשינוי בDNA, מה שנקרא קרינה מייננת. וזו עובדה מדעית.

דרך אגב האור של הפנס זה 300 מיליון גלים לשניה (300THZ) ולא ידוע לי על מתנגדי פנסים...:)

למסקנה - אין שום בעיה ב G5 מבחינת התדרים, ואם אתם לא מחבקים את האנטנה ממש ממש, אז גם אין עוצמה.

ולכן לצעוק - בואו נתנגד יחד לאנטנות של G5, לא נעים להגיד, אבל זה ממש מעיד על בורות - כלומר חוסר ידע.

אני מצרף תמונה להסבר, ותעבירו את זה לכל מי שמפוחד בעניין - ובא לציון גואל.

צפה בקובץ המצורף 663771

חוסר ידע אמיתי=נאיביות
אתה באמת מאמין שזה כזה תמים וטוב וטהור? באמת חושב שההתנגדות בכל העולם היא סתמית ומיותרת?
בבקשה קישור עם הסברים לכל הטענות, טעויות והטעיות בנושא ועוד המון חומר, מידע ומחקרים.
בהצלחה! תעדכן מה דעתך אחרי הבדיקה עם המידע האמיתי והנכון.

רפ

משתמש סופר מקצוען
חוסר ידע אמיתי=נאיביות
אתה באמת מאמין שזה כזה תמים וטוב וטהור? באמת חושב שההתנגדות בכל העולם היא סתמית ומיותרת?
בבקשה קישור עם הסברים לכל הטענות, טעויות והטעיות בנושא ועוד המון חומר, מידע ומחקרים.
בהצלחה! תעדכן מה דעתך אחרי הבדיקה עם המידע האמיתי והנכון.

לפי מה את מחליטה איזה מידע הוא אמיתי ונכון ואיזה לא?

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בנוסף קישור עם המון מידע וחומר
כולל בכירי משרד הבריאות, כולל מומחי נשקים מהעולם, פרופסורים ועוד המון
כדאי ללמוד נושא לעומק לפני ששוללים אותו בכזאת נחרצות

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה את מחליטה איזה מידע הוא אמיתי ונכון ואיזה לא?

תראי את הקישור הבא שנתתי עם חומרים של מומחים שמדברים על העניין ותגידי את איפה המידע הנכון.

כי הם חיינו

משתמש חדש
אני לא מצליחה למה יש כאלה ששוללים מכל וכל את הסיכונים שיכולים להיות לאנטנות ומשדרים G5 כמו כן גם של פנסי לד, גם אם יש מחקרים שטוענים שזה לא מסוכן ( לעניות לדעתי אין משהו חד משמעי ) מנגד יש עוד המון מחקרים שטוענים שזה מסוכן. אפילו ספק זה ספק על הבריאות שלנו.

רפ

משתמש סופר מקצוען
תראי את הקישור הבא שנתתי עם חומרים של מומחים שמדברים על העניין ותגידי את איפה המידע הנכון.
א. לא עובד אצלי.
ב. הקישור הראשון לא מספיק משכנע.
ג. אם אומר לך שקראתי הכל ואני אומרת שהמידע הנכון נמצא בצד השני, תקבלי את זה?
אני באמת שואלת לפי מה את מחליטה.
אם לפי ההגיון שלך - קבלי את זה שלאנשים אחרים הגיון אחר.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני גם חושב , שלא כדאי לגור ע"י אנטנה סלולרית כי העוצמה חזקה וזה מסוכן, כמו כן לא כדאי לגור ע"י שנאי חשמלי גדול, מאותה סיבה, ויש הרבה סיפורים ברשת על זה.

אני גם חושב שיש אנשים שרגישים פיזיולוגית יותר לקרינה, יש למשל אנשים שאם יש קרינה אלקטרומגנטית סטנדרטית שיש היום בכל בית, זה עושה להם כאב ראש, ויש כאלו שאפילו חייבים לגור במקומות ללא קליטה כלל.

אני גם חושב שדיבור בטלפון לאורך זמן יכול לעשות בעיות עקב העוצמה שעולה באותו מקום בראש בצורה קבועה ורצופה.

ואני גם חושב שהיה עדיף עולם ללא קרינה אלקטרומגנטית כלל...

אבל לבוא ולהגיד שהG5 זה אם כל הקרינה (לעומת הדור הנוכחי), או לרעוד מהמילה "קרינה" בלי להבין על תדירות ועוצמה, זה סתם אנשים מפוחדים שבטוחים שכולם נגדם, והנה יש להם על מה להיתלות ויש גם משהו שמאחד אותם.

וק"ו אלו שחושבים שיכניסו להם שבבים בכח לראש, או שכל הראשי ממשלות הם בובות על חוטים באיזה אירגון גג.

לוקחים חלקיקי דברים ובונים מזה ארמונות, צריך טיפה ישרות בשכל, בשביל לדעת מה צריך להיזהר, מה לבדוק, ומה זה סתם קשקושים.

זה מזכיר לי מישהו שאמר לי שכל מה שהגראי"ל שטיינמן זצ"ל אומר, זה מה שמכניסים לו אנשי החצר, והוא לכאורה עפ"ל, לא חושב בעצמו.... והרי זה הזוי גם מבחינה שכלית, וק"ו בגדול הדור שמבין הרבה יותר ממך מה זה אחריות ציבורית, והוא לא כמוך נופל בכל תאוות וחשק של היצר, של קנאה ושנאה ושליפה מהמותן.... והוא כנראה גם יותר חכם ופיקח ממך...
אבל כל טענותיי נפלו על אוזניים ערלות, כי הוא לא אמר, וזייפו מכתבים וכו' וכו'
עד ש....
יום אחד דיברנו על נושא מסויים, אמרתי לו בא נלך עכשיו ביחד, הוא בבית שלו מקבל קהל.... או... אז נסתתמו טענותיו, לא מה פתאום בטח לא ייתנו לנו להיכנס וכו' וכו', העיקר שח"ו לא יפול כל הבניין המדומיין שעליו הוא מסתמך...
אמרתי לו אם אתה לא הולך אני הולך לבד רק בשביל שתדע שכל זה רק תאוות הייצר בשביל שלא תצטרך להתחייב למושג "חובה לשמוע בקול דברי חכמים" ותצטרך לעשות מה שהוא אמר"...
כמובן שהוא תירץ תירוצים למה אין מה ללכת, אז אני קמתי והלכתי וחזרתי אחרי כמה שעות.. וכשהוא שאל אותי מה הוא אמר, אמרתי לו, מה זה משנה, הרי יש שתי אפשרויות, או שמהיום גם אני אכנס אצלך לאלו שממציאים בעצמם מה הרבנים אומרים, או שגם אתה תאמין לי, אתה תגיד לי מקסימום זה רק במקרה הזה... אז עזוב...
בקיצור בסוף כמובן התברר לו שהגראי"ל אמר לי בדיוק מה שהוא שמע ולא האמין, וזה לקח בדיוק 10 שניות בחדר שלו.
אתם חשובים שזה החזיר אותו בתשובה? לא הוא עדיין בטוח שכולם מרמים את כולם... ודו"'ק.

למסקנה, אין לנו עניין ליישר את השכל של מי שמאמין בדרך העקומה, אבל יש עניין לעזור לאלו החוששים שרוצים לדעת את האמת בפשטות... מה נכון ומה לא...

נ.ב. אחרי שקראתי את כל מה שכתבתי אני פתאום אומר לעצמי מה אתה כל כך מתאמץ, הם בטח יחשבו שיש לך השקעה בדור החדש G5, או שכבר אתה מהמושתלי שבב הראשונים....

תראו את הסרט הזה אני בטוח שתהנו...:)

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@רפ עשיתי כמה צילומי מסך מאחד הסרטונים
שתראי את הלך הדברים.
לא מספיק משכנע הקישור הראשון? כבר הספקת ללמוד אותו??
וזה שיש לאחרים הגיון אחר - בכיף
כל אחד ודעתו, אבל יש כאן מציאות שצריך לדעת אותה.

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    KB 131.2 · צפיות: 44
  • Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    KB 136.3 · צפיות: 47
  • Untitled-3.jpg
    Untitled-3.jpg
    KB 116.6 · צפיות: 43
  • Untitled-4.jpg
    Untitled-4.jpg
    KB 146 · צפיות: 49
  • Untitled-5.jpg
    Untitled-5.jpg
    KB 171 · צפיות: 43
  • Untitled-6.jpg
    Untitled-6.jpg
    KB 171 · צפיות: 46
  • Untitled-7.jpg
    Untitled-7.jpg
    KB 163.8 · צפיות: 39
  • Untitled-8.jpg
    Untitled-8.jpg
    KB 162.5 · צפיות: 42

כי הם חיינו

משתמש חדש
אני גם חושב , שלא כדאי לגור ע"י אנטנה סלולרית כי העוצמה חזקה וזה מסוכן, כמו כן לא כדאי לגור ע"י שנאי חשמלי גדול, מאותה סיבה, ויש הרבה סיפורים ברשת על זה.

אני גם חושב שיש אנשים שרגישים פיזיולוגית יותר לקרינה, יש למשל אנשים שאם יש קרינה אלקטרומגנטית סטנדרטית שיש היום בכל בית, זה עושה להם כאב ראש, ויש כאלו שאפילו חייבים לגור במקומות ללא קליטה כלל.

אני גם חושב שדיבור בטלפון לאורך זמן יכול לעשות בעיות עקב העוצמה שעולה באותו מקום בראש בצורה קבועה ורצופה.

ואני גם חושב שהיה עדיף עולם ללא קרינה אלקטרומגנטית כלל...

אבל לבוא ולהגיד שהG5 זה אם כל הקרינה (לעומת הדור הנוכחי), או לרעוד מהמילה "קרינה" בלי להבין על תדירות ועוצמה, זה סתם אנשים מפוחדים שבטוחים שכולם נגדם, והנה יש להם על מה להיתלות ויש גם משהו שמאחד אותם.

וק"ו אלו שחושבים שיכניסו להם שבבים בכח לראש, או שכל הראשי ממשלות הם בובות על חוטים באיזה אירגון גג.

לוקחים חלקיקי דברים ובונים מזה ארמונות, צריך טיפה ישרות בשכל, בשביל לדעת מה צריך להיזהר, מה לבדוק, ומה זה סתם קשקושים.

זה מזכיר לי מישהו שאמר לי שכל מה שהגראי"ל שטיינמן זצ"ל אומר, זה מה שמכניסים לו אנשי החצר, והוא לכאורה עפ"ל, לא חושב בעצמו.... והרי זה הזוי גם מבחינה שכלית, וק"ו בגדול הדור שמבין הרבה יותר ממך מה זה אחריות ציבורית, והוא לא כמוך נופל בכל תאוות וחשק של היצר, של קנאה ושנאה ושליפה מהמותן.... והוא כנראה גם יותר חכם ופיקח ממך...
אבל כל טענותיי נפלו על אוזניים ערלות, כי הוא לא אמר, וזייפו מכתבים וכו' וכו'
עד ש....
יום אחד דיברנו על נושא מסויים, אמרתי לו בא נלך עכשיו ביחד, הוא בבית שלו מקבל קהל.... או... אז נסתתמו טענותיו, לא מה פתאום בטח לא ייתנו לנו להיכנס וכו' וכו', העיקר שח"ו לא יפול כל הבניין המדומיין שעליו הוא מסתמך...
אמרתי לו אם אתה לא הולך אני הולך לבד רק בשביל שתדע שכל זה רק תאוות הייצר בשביל שלא תצטרך להתחייב למושג "חובה לשמוע בקול דברי חכמים" ותצטרך לעשות מה שהוא אמר"...
כמובן שהוא תירץ תירוצים למה אין מה ללכת, אז אני קמתי והלכתי וחזרתי אחרי כמה שעות.. וכשהוא שאל אותי מה הוא אמר, אמרתי לו, מה זה משנה, הרי יש שתי אפשרויות, או שמהיום גם אני אכנס אצלך לאלו שממציאים בעצמם מה הרבנים אומרים, או שגם אתה תאמין לי, אתה תגיד לי מקסימום זה רק במקרה הזה... אז עזוב...
בקיצור בסוף כמובן התברר לו שהגראי"ל אמר לי בדיוק מה שהוא שמע ולא האמין, וזה לקח בדיוק 10 שניות בחדר שלו.
אתם חשובים שזה החזיר אותו בתשובה? לא הוא עדיין בטוח שכולם מרמים את כולם... ודו"'ק.

למסקנה, אין לנו עניין ליישר את השכל של מי שמאמין בדרך העקומה, אבל יש עניין לעזור לאלו החוששים שרוצים לדעת את האמת בפשטות... מה נכון ומה לא...

נ.ב. אחרי שקראתי את כל מה שכתבתי אני פתאום אומר לעצמי מה אתה כל כך מתאמץ, הם בטח יחשבו שיש לך השקעה בדור החדש G5, או שכבר אתה מהמושתלי שבב הראשונים....

תראו את הסרט הזה אני בטוח שתהנו...:)

אני לא מתומכים של תאוריית קונספירציה אבל אני לא יכולה להגיד בוודאות שאין בזה כלום, לפני כמה שנים היו שהתנגדו לתעודת זהות ביומטרית וחשבו שזה נתון לבחירה היום כבר אין בחירה לכולם יש ביומטרי או יותר נכון, בסופו של דבר עוד כמה שנים לכולם יהיה, גם מיקרו-צ'יפ, יכול להיות מאוד שלאט לאט יחייבו את כולנו. ונניח שהכוונה היא תמימה…ומה עם לא?! אני ילך רחוק, אף אחד לא העלה על דעתו שיכולה להיות שואה, שאנשים נאורים וחברה איכותית יחשבו להשמיד עם, מכל מיני שיקולים והצדקות אידיאלוגיות. מעניין כמה קל יהיה לבצע כזאת תכנית מופרעת כשאתה יכול לעקוב אחרי מי שאתם רוצה….

יששוש

משתמש פעיל
שר התקשורת מודיע על פריסת דור 5.

avi++

משתמש מקצוען
זהירות, גם בביסלי יש שבבים, לא לאכול ביסלי!!

סימפטי

משתמש פעיל
קונספירציה או לא
מה שמוזר זה מדוע הממשלה מודיעה שאין התקנות של זה עדיין בארץ, ובפועל יש סרטונים של מתקינים שמודים שהגיעו להתקין את זה..
שלחו במייל סרטון של מישהו מחצור שמדבר עם המתקין ושומעים את המתקין מודה שזה G5.
למה חוסר הישרות הזו? זה מה שגורם לאנשים לחשוש ובצדק.
אין סתירה, התקינו את התשתית, אבל זה עדיין לא עובד בפועל.

סימפטי

משתמש פעיל
אני לא מצליחה למה יש כאלה ששוללים מכל וכל את הסיכונים שיכולים להיות לאנטנות ומשדרים G5 כמו כן גם של פנסי לד, גם אם יש מחקרים שטוענים שזה לא מסוכן ( לעניות לדעתי אין משהו חד משמעי ) מנגד יש עוד המון מחקרים שטוענים שזה מסוכן. אפילו ספק זה ספק על הבריאות שלנו.
יש אנשים שיש להם אימון מאוד חזק בממסד, ולהגיד שהם מונעים מאינטרסים נראה להם כתאוריות קונספירציה מופרעת, עם אמונה אי אפשר להתווכח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה