בדיקות תוכנה- האם כדאי??

קיץ

משתמש פעיל
אין לי שום רקע בנושא ורציתי לשמוע האם זה מקצוע שיכול להתאים ללא רקע?
אשמח לשמוע ממישהי שלמדה האם יש ביקוש לזה במקומות חרדיים?
היכן ללמוד? וכו

(; Cool-It

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בדיקת תוכנה - מקצוע יחסית פשוט ללמידה.
אך קחי בחשבון שכניסה לעולם ההייטק ללא ניסיון - מורכבת מאוד.
אישית, מכירה כמה וכמה נשים שלמדו את המקצוע, ע"מ לעשות הסבת מקצוע.
עצוב, אבל בינתיים הן ללא עבודה כבר פרק זמן משמעותי מאוד... :(

קנרית

משתמש פעיל
אשמח לתת לך פרטים, לא בפומבי
תכתבי לי ל - - - בג'ימייל

נערך לאחרונה ב:

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מכירה יותר מ- 20 שלמדו את זה, סיימו ללמוד שנה שעברה\ לפני שנתיים - ועוד לא מסודרות בעבודה.

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני מכירה מישהי שלמדה את זה,
בהתחלה היה לה קשה למצוא עבודה אבל אחרי כמה חודשים של חיפוש מצאה עבודה טובה

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לאיזה שכר אפשר להגיע בבדיקות תוכנה?
תלוי עם המקום מותאם לציבור החרדי או לא, אבל בציבור הכללי זה מתחיל ממשהו כמו 7,000 בחודש, ונראה לי שלא יותר מ15,000, ככה לפחות מישהו אמר לי לפני כמה שנים, יכול להיות שזה השתנה, באתר של טבלאות שכר כתוב שזה מתחיל מ10,000.. אבל זה נשמע קצת מופרך בהתחשב בסט היכולות שצריך בשביל בדיקות תוכנה. חבר שלי שלמד את זה אמר בסוף שזה לא משהו שבאמת צריך ללמוד, זה רק לדעת איך לבדוק את התוכנה, ובסוף להוציא דו"ח יפה של בדיקות, והוא עבר מבחן בינלאומי לבדיקות תוכנה, אני לא יודע אם זה חשוב לציין, אבל הוא עדיין לא מצא בזה עבודה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני למדתי בדיקות תוכנה לפני כ6 שנים, לקחתי קורס (אציין שעבדתי במקביל ללימודים בתמיכה טכנית) והייתי מהראשונות והמבריקות בקורס אם לא הראשונה מבין כולן (וה לא בגאווה, רק מציינת עובדות)
כשנבחנתי לקורס אמרו לי שאני יכולה הרגע להתקבל לתכנות, כי המבחן שלי מעולה
אבל העדפתי בדיקות כי זה היה יותר קצר ולא היה באפשרותי להשקיע יותר מדי הרבה זמן.

כך שנכנסתי עם נתונים מצוינים, וסיימתי אותו עם מאיות
במהלך הקורס נתקלתי במקום שכתוב ''לא לחכמים לחם'' - כלומר זה שבטוח בחכמתו הקב''ה כביכול אומר לו - אם אתה כל כך חכם, תסתדר לבד עם החכמה שלך
מאז התפללתי כל יום שאזכה למצוא עבודה בבדיקות. ממש כל יום.
אחרי שסיימתי את הקורס שלחנו קו''ח להרבה מקומות
וב''ה אחרי תקופה של כשלושה - ארבעה חודשים התקבלתי לעבוד במקום נחמד מאד, חרדי, עם משכורת באדמה (לפעמים הנטו היה 3,500) אבל ראיתי את זה כסטאז' והמשך השקעה בתחום.
אחרי שנה עברתי למקום מעולה והשכר קפץ באופן משמעותי מאד.
התובנות שלי:
1. בדיקות תוכנה צריך לאהוב!! את צריכה לחשוב אם זה מתאים לך, אם יש לך תכונות נדרשות? ראיה ביקורתית, שימת לב לפרטים גדולים וקטנים, ובכלל חוש ביקורתי וחשיבה יצירתית.
זה המינימום כדי לעבוד בבדיקות.
2. בנוגע למציאת עבודה - אין דבר כזה ''ליפול'' לראיון. תשבי עם עצמך לפני ותעשי עבודת עומק. למה שהמעסיק ירצה דווקא אותך? את ללא נסיון, מה הוא יתרם אם יקח דווקא אותך, ולמה כדאי לו לקחת מישהי ללא נסיון?
תבואי במחשבה מהצד שלו, כשהוא אומר אני צריך בודק תוכנה, אלו תכונות מחפש בבודקים? ואת התכונות האלו תשווקי בעיקר.
3. הלימודים לא כ''כ קשורים לעבודה. יש הרבה תאוריה בלימודים ששואלים עליה בראיונות ראשונים בד''כ, כשאת עם נסיון כבר לא מתייחסים אליה.
כדאי להבין מה העבודה אומרת בפועל, כדי לדעת אם יהיה נחמד לעבוד בה בעתיד.
4. תפילות!! בלי זה שום דבר לא יכול להצליח.
5. זיקה חזקה לתחום בו את הולכת לעבוד, או לפחות להציג זיקה כזו. לדוגמא - אם את הולכת לעבוד בחברת תוכנה שבונה אתרים, את יכולה לספר כמה את אוהבת לראות איך אתרים בנויים, ושאת שמה לב לפעמים לדברים... למשל בראיון סיפרתי ששמתי לב לבאג באתר של איזושהי חברה ושלחתי להם אותו שיתקנו :) זה מאד הרשים אותם.
6. אנשים רוצים שיהיה להם נעים בעבודה. חשוב לשדר נעימות בראיון.
7. שוב פעם להתפלל.

Yosef 1

משתמש צעיר
בתחום הבדיקות ישנם שני סוגים
יש את הבדיקות הידניות ויש את הבדיקות האוטמטיות
כהיום הביקוש הוא בעיקר לאנשי בדיקות שמכירים את שני התחומים
בהצלחה

stbar

משתמש מקצוען
היי

אני למדתי בדיקות תכנה ללא רקע
לא חושבת שצריך רקע.

בקשר למקומות עבודה חרדיים אני לא יודעת [כמה כבר קיים בכלל מקומות כאלו.?]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה