התייעצות בגרות במתמטיקה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שוקו הפוך

משתמש צעיר
אני תלמידה בכיתה יב
ב4 יחל מתמטיקה
לאחרונה ממש קשה לי עם כל החומר מי שמכיר פונקציית ln ועם e הצלחתי עד עכשיו להשאר ב4 עם ציונים סבירים (איזור 65+) ועכשיו כשהמבחנים הם מכל החומר ביחד במבחן אחד זה כבר נהיה ממש בלתי אפשרי ואני מקבלת בקושי עובר
הציון של הבגרות משנה שעברה שלי (שאלון 481) קיבלתי ציון סופי 69 רק בגלל המגן (בבגרות עצמה קיבלתי 53)
והשנה אני רוצה לשפר ציון
השאלה שלי היא כזאת עם עדיף לי להישאר ב4 השנה וממש לעבוד קשה כמעט כמו להתחיל מ0 את כל החומר כי בתכלס אני לא יודעת אותו ולהשיג ציון עובר או קצת מעבר או פשוט להתמקד בבגרות של כיתה יא ולקבל ציון טוב ב3 יחידות שלא יהרוס לי את הממוצע

שחור-אפור-לבן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בדר"כ מה שחשוב זה כמה יחידות עשית ולא כמה קיבלת. תחשבי, זה יהיה רשום בקו"ח שלך תמיד...
לפי דעתי שווה לך להשקיע ב4 יחידות (יתכן ואח"כ יהיה לך קל יותר בלימודי מקצוע שנה הבאה, יש מקצועות שחוזרים פחות או יותר על אותם חומרים במתמטיקה) בעיקר שהציונים שלך עוברים...

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
אני מורה למתמטיקה ל4 ו 3 יחדות.ממה שאני יודעת כדאי לך להתאמץ ולהישאר ב4 יחידות בציון עובר מאשר 100 ב3 יחידות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה