דרוש מידע בגדי נשים בטמו

זה ממש אותו סגנון בעיקרון
אבל נראה לי המשלוח יותר מהיר
אלא אם כן את עושה הזמנה גדולה בשיין שמגיעה לך עד הבית ותוך שבוע בערך

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אני הזמנתי והייתי מרוצה
אבל סה"כ אם לא
אפשר להחזיר...
וגם החזרתי מה שלא התאים

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
ראיתי שם דברים חמודים
משום מה נראה לי ששיין הרבה יותר זול!
אפשרי למצוא חופשי חולצות ב50 ש"ח ופחות בשיין
ושם הכל מ50 ומעלה!!!

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הבגדים אותם בגדים, אפשר לראות אפילו אותן שמות חנויות.
המון סינטטי ממש קשה למצוא כותנה.
בשיין יותר זול וגם המידע על כל פריט כ"כ מסודר שקשה להתחרות בזה.

המחירים תלויים באיזה קופון יש לך

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
לגבי שיין
משום מה האתר שלהם הפך אצלי במחשב כאילו אני נכנסת אליו דרך אפליקציה
יש למישהי מושג איך אני יכולה לשנות את זה?

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לגבי שיין
משום מה האתר שלהם הפך אצלי במחשב כאילו אני נכנסת אליו דרך אפליקציה
יש למישהי מושג איך אני יכולה לשנות את זה?
גם לי זה קורה...
אני עכשיו עם מחשב שהחסימה בו חזקה אני עוד מעט אבדוק איך שיניתי את זה...
כשאני אהיה על מחשב שפתוח בו שיין

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
הזמנתי לא מעט מטמו. לרוב מאוד מרוצה מהסחורה.
יש לי גם נסיון עם שיין.
לצערי אין אפשרות להעלות קישורים לבגדי נשים באא"ר

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הזמנתי לא מעט מטמו. לרוב מאוד מרוצה מהסחורה.
יש לי גם נסיון עם שיין.
לצערי אין אפשרות להעלות קישורים לבגדי נשים באא"ר
אי אפשר גם קישורים בלי תמונות?
תאמת רציתי לשאול את זה לפני שאני מעלה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה