עזרה באתר מרקס אנד ספנסר

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
האם מישהו יודע באתר מרקס אנד ספנסר כתוב שמעל 300 ש"ח יש משלוח מהיר,
אך האם על סכום כזה אין מכס?
דבר נוסף, כתוב למעלה שיש 20% הנחה לחברים וכאשר מוסיפים את המוצרים לא כתוב שיש הנחה.
האם צריך להוסיף קופון או משהו כדי לקבל הנחה?

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
המכס נגבה בארץ, לא קשור לאתרים שבחו"ל, והוא על סכום שמעל 75 דולר, שזה יוצא 275 שקל.
אני הזמנתי כמה פעמים באתר הזה, משלוח מהיר ונוח, בעשרים שקל (פחות ממחיר משלוח בארץ...)

נקודה חמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
צריך להכניס את הקוד SUMMERSTYLE ואז ההנחה חלה. 20% הנחה.
מה שכן צריך לשים לב אצלם לא לחרוג מ75 דולר- יהיה צורך לשלם מכס.
אבל מעל 200 ש"ח זה משלוח חינם.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הם עושים משלוחים לארץ הסכום שאת יכולה עד 275ש"ח שקל של חריגה את משלמת הרבה מכס וחבל הם מאד קשים אל תסתבכי מניסיון

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צריך להכניס את הקוד SUMMERSTYLE ואז ההנחה חלה. 20% הנחה.
מה שכן צריך לשים לב אצלם לא לחרוג מ75 דולר- יהיה צורך לשלם מכס.
אבל מעל 200 ש"ח זה משלוח חינם.

עד כמה שידוע לי,
אין כבר משלוח חינם מעל 200 ש"ח אלא רק מעל 300 ש"ח

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישלוחים אקספרס מ 300
משלוח רגיל מ 200 לי הגיע אקספרס ורגיל באותו יום
משלוח רגיל עד 7 ימי עסקים

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני פעם חרגתי ב50 ש"ח שלמתי מס' מאד גבוהה החברה בארץ עושה בעיות הם אמרו שאם אני לא מאשרת לשלם סכום של למעלה מ-150 ש"ח כל יום שזה נשאר בשדה המחיר מכפיל את עצמו כמובן ששילמתי
הם עובדים לפי שיטת מצליח לכן ממש להזהר לא לחרוג
פשוט טעיתי בחיוב של השטרלינג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה