כללי באווירת הכרזות

• פותח הנושא Shia
  • פורסם בתאריך
L

la5

אורח
ענק! רק המנופים לא הסתדרו לי כי ביהמ"ק ירד כמו שהוא

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ורק חסידי בעלזא יורשו להכנס?

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
וואוו,
אני לא רוצה לחשוב, איך היו התגובות אם מישהו היה "מעז" להצניח לתמונה את בנין 770 של חבד - במקום בעלזא....................:D:D:D
יש כאלה שמותר להם,
ויש כאלה שאסור להם,
ככה זה בחיים כנראה;););)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י מוסיקה;830622:
וואוו,
אני לא רוצה לחשוב, איך היו התגובות אם מישהו היה "מעז" להצניח לתמונה את בנין 770 של חבד - במקום בעלזא....................:D:D:D
יש כאלה שמותר להם,
ויש כאלה שאסור להם,
ככה זה בחיים כנראה;););)
דווקא זה היה מעולה אם היית שמה את בניין 770 והוא היה משתלב טוב, הבעיה הגדולה שהוא לא...

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מוסיקה;830622:
וואוו,
יש כאלה שמותר להם,
ויש כאלה שאסור להם,
ככה זה בחיים כנראה;););)

אולי תעשה את 770 בנוי מאבן ירושלמי באווירה ירושלמית... זה ישתלב לדעתי 100!!!

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י הברקהבפרסום;830618:
אוי! לא שמתי לב שזה הבית הקדוש של בעלז, הסתכלתי על זה רגע, וחשבתי שזה בית המקדש.

מה אתה חושב שהם לא ישפצו גם את הכותל???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה