באג כבד, בפרימייר 2018

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לפני תקופה כששדרגתי ל 2018 היה לי באגים כבדים הטכנאי ניסה לעזור לי ואיכשהוא הכל הסתדר,
היום בפרויקט שאני עובדת כבר כמה ימים הפרימייר אוכל את הזכרון של המחשב מגיע ל 100% וקורסססססססס
רק בפרויקט הספציפי הזה, ואני מיואשת...
פרויקט שחייב לצאת לדרך,
ניסיתי כמה קומבינות, לפתוח פרויקט חדש ולייבא, להעביר קבצים זמניים למיקום אחר, למחוק קבצים זמנים,
כלום לא עוזר...
יש לכם רעיון לעזור לו???

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תלחצי על כונן C קליק ימני תכנסי למאפיינים ותעשי דרך שם סריקת דיסק
קשה להאמין שבאג הוא בתוכנה
היה בעבר גם וירוס כזה
עשיתי סריקה והוא כותב שלא נמצאו שגיאות,
למה בפרויקטים אחרים הוא עובד חלק,
המחשב עובד פיקס אם אני לא פותחת את הפרימייר.

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כשאני פותחת את הפרויקט.
עוד הרבה לפני היצוא.

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תריצי סריקה של ccleaner
ועוד שאלה קטנה, הקבצים להם השתמש בפרוייקט סך כולל מה גודלם
ומה גודל השטח הפנוי לפני פתיחת הפרוייקט
לא פעם ראשונה שאני עורכת קבצים בגודל הזה,
פרויקט אחר עם אותו סוג וגודל קבצים עובד מצוין,
עכשיו אני רואה שהכונן ב פנוי רק 16 גיגה אתמול היה מעל 30, אבל גם כשהוא היה 30 זה היה כך,

תודה על ההתיחסות והתשובות.

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש קוד שגיאה בקריסה?
אין קוד שגיאה,
זה קורס בגלל הזכרון, ואז הוא נתקע בלי יכולת לעבוד ואני חייבת לסגור את המחשב,
בינתיים הורדתי איזה כמה לופים כבדים וזה הסתדר...
הפרימייר 2017 עבד הרבה יותר חלק.

תודה לכולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה