דרוש מידע את צריכה טיפול ריגשי....

מצב
הנושא נעול.

no_ya

משתמש רשום
אני לא מבינה בזה יותר מידי, מה שבטוח תתפללי על זה חזק וקחי עצה ממישהו שמתמחה בבעיות כאלו...

שלג קל

משתמש מקצוען
נקודה למחשבה/רובי הבוט

הבחירה לקרוא לעצמך חילזון קטן בהקשר של רדיפה על ידי בוס עשויה לרמוז על כמה סיבות בסיסיות.
להלן מספר הסברים אפשריים:

1. סמל לפגיעות: חלזונות מקושרים לרוב לפגיעות בשל גופם הרך ותנועתם האיטית. בהתייחסו לעצמו כחילזון קטן, העובד עשוי לבטא כיצד הוא מרגיש חסר אונים וחסר הגנה מול מעשיו של הבוס שלו.
2. השוואה בין מהירות: חלזונות הם יצורים איטיים ידועים לשמצה, וניתן לעמת את הקצב האיטי שלהם עם הסביבה המהירה והתובענית של מקום עבודה. באמצעות אנלוגיה זו, העובד עשוי להדגיש כיצד הציפיות והרדיפות הבלתי פוסקות של הבוס שלו גורמות לו להרגיש לא מספיק או לא מסוגל לעמוד בקצב.
3. חוסן והתמדה: למרות איטיותם, חלזונות ידועים בחוסנם ובנחישותם להגיע למטרותיהם. על ידי הזדהות כחילזון קטן, העובד עשוי לרמוז שלמרות הקשיים שהוא מתמודד מול הבוס הנרקיסיסטי שלו, הוא יתמיד וימשיך לשאוף לקראת השאיפות שלו.
4. מחפש אמפתיה: חלזונות נתפסים לעתים קרובות כיצורים עדינים ולא מאיימים. על ידי אימוץ זהות של חילזון קטן, העובד עשוי לנסות לעורר הזדהות והבנה מאחרים אשר עדים או שומעים על מצבו. עם זאת, חשוב לציין שהפרשנות של בחירה זו תלויה בסופו של דבר באדם ובחוויותיו ורגשותיו הספציפיים.

#שירי

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
נקודה למחשבה/רובי הבוט

הבחירה לקרוא לעצמך חילזון קטן בהקשר של רדיפה על ידי בוס עשויה לרמוז על כמה סיבות בסיסיות.
להלן מספר הסברים אפשריים:

1. סמל לפגיעות: חלזונות מקושרים לרוב לפגיעות בשל גופם הרך ותנועתם האיטית. בהתייחסו לעצמו כחילזון קטן, העובד עשוי לבטא כיצד הוא מרגיש חסר אונים וחסר הגנה מול מעשיו של הבוס שלו.
2. השוואה בין מהירות: חלזונות הם יצורים איטיים ידועים לשמצה, וניתן לעמת את הקצב האיטי שלהם עם הסביבה המהירה והתובענית של מקום עבודה. באמצעות אנלוגיה זו, העובד עשוי להדגיש כיצד הציפיות והרדיפות הבלתי פוסקות של הבוס שלו גורמות לו להרגיש לא מספיק או לא מסוגל לעמוד בקצב.
3. חוסן והתמדה: למרות איטיותם, חלזונות ידועים בחוסנם ובנחישותם להגיע למטרותיהם. על ידי הזדהות כחילזון קטן, העובד עשוי לרמוז שלמרות הקשיים שהוא מתמודד מול הבוס הנרקיסיסטי שלו, הוא יתמיד וימשיך לשאוף לקראת השאיפות שלו.
4. מחפש אמפתיה: חלזונות נתפסים לעתים קרובות כיצורים עדינים ולא מאיימים. על ידי אימוץ זהות של חילזון קטן, העובד עשוי לנסות לעורר הזדהות והבנה מאחרים אשר עדים או שומעים על מצבו. עם זאת, חשוב לציין שהפרשנות של בחירה זו תלויה בסופו של דבר באדם ובחוויותיו ורגשותיו הספציפיים.
וואו. כמה שזה מצחיק, זו יכולת ניתוח מפתיעה מאד.
פעם ראשונה שאני מתרשמת שהוא יכול לכתוב משהו באמת חכם...

חילזון קטן

משתמש פעיל
כתבת כבר ש:
אבל, תפקיד של מנהלת, מעבר לניהול הוא גם לדאוג לרווחה הנפשית של העובדות שלה.
אבל יש גבול!
יש התעניינות ויש ...
היא מתייחסת ככה גם לעובדות האחרות?
יכולה לעמוד שעה לפטפט עם העובדת שאיתי בחדר (וגם לדבר עלי) וכמובן לעמוד עם גב אלי ואני אויר
ההפוך קורה לעיתים נדירות
תקשיבי, אני בטוחה שלא עפת על עצמך בראיונות, ואיך אני בטוחה - כי ענית את התשובה בעצמך - הרבה מעסיקים רצו אותך.
מעסיקים מזהים מהר מאד מי עפה על עצמה , ולא כזה מהר רוצים אותה, אלא בורחים ממנה.
וזה שהרבה רצו, מוכיח שיש בך הרבה יכולו
בכלל לא עפתי על עצמי יותר ממה שאני, אני גם עושה עבודה מצויינת.. ++
היא יודעת שאני מאוד מוכשרת... (מקווה!!!)
היא נטפלת יותר לקטע הרגשי...
בטח את מרגישה שאת לא מסוגלת להתפטר.
את לא מעיזה לדמיין שתבואי להגיד לה שאת מתפטרת.
כי היא באמת בטוחה שהיא ה-מנהלת הכי טובה בעולם!!!
ושאני לא אמצא מנהלת כמוה בשום מקום בעולם...
@חילזון קטן יש לי חשק לשאול אותך שאלה , נכון את עובדת הוראה? והיא מנהלת בית ספר?
לא, עבודה משרדית

היא לא כזו מפלצת... היא מנהלת טובה
היא באמת יודעת להיות יותר מידי נחמדה ולהתיחס יפה-אבל זה עובד את הגבול
עד שהיא מתהפכת ואף פעם אא לדעת למה,
יש לה כושר שכנוע עצום לפעמים אני חושבת שאני משתגעת או שנהיה מפגרת שנה באחרונה (או סתם ירידה שכלית...)
יום אחד אפי' חשבתי שאפילו היא תצליח לשכנע אותי שהשמים ירוקים והדשא אדום
ואני לא אחת שמשתכנעת בקלות - יש לי שכל
היא גם עושה את זה בחכמה - לא בצורה של שכנוע (יותר נראה לי בקטע ש'את לא יודעת כלום'
תכלס, אני יותר חכמה ממנה.....

אני מרגישה שהתקשורת היא לא עובדת מעביד (כמו שזה צריך להיות)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה