דרוש מידע את הכסף חזרה!!! ואם לא - - -

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלום לכולם,
אנחנו בבעיה סבוכה, אולי יהיו פה כאלה שיוכלו לעזור לנו...

סגרנו מטבח עם חברת מטבחים כלשהיא, שילמנו מקדמה 30% וקיבלנו תוכניות שהדגשנו כל הזמן שהם לא סופיות ועוד לא החלטנו כלום.

עברו מספר חודשים, הדירה בכלל עוד לא מוכנה, עוד לא נעשו מדידות, ואנחנו מעוניינים לבטל את העסקה.
בחוזה כתוב שאם מסיבה כלשהיא העסקה תתבטל, נחוייב ב10% על התוכניות.
אבל כיוון שעברו מספר חודשים, הם לא מוכנים בשום אופן להחזיר את המקדמה!

הם טוענים שכבר הזמינו את החומרים (איזה צבע? איזה גודל? לא החלטתי כלום!) ואין אפשרות לבטל אחרי כ"כ הרבה זמן.

עפ"י מה שראיתי באתרים, לפי החוק, כל עוד לא נעשו מדידות והמטבח לא ירד לייצור - הם מחוייבים להחזיר את כל המקדמה, וזה אפילו לא חוקי לדרוש 10% על התוכניות!

מה עושים???

תודה ענקית מראש...

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
כותבים ביקורת חריפה בגוגל עליהם, ושלוחים להם צילום...
לי זה עבד מול חברת מטבחים שנסתה לעשוק אותי בהצעת מחיר לא הגיונית (סגנון הוסיפו שורה של מע"מ כמה אלפי שקלים... הלווווווו מע"מ זה 17%. בדיוק).
ואפילו לא הייתי צריכה לשלוח צילום מסך.
תוך 10 דקות התקשר אליי המנהל הראשי לשמוע מה הבעיה...

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כותבים ביקורת חריפה בגוגל עליהם, ושלוחים להם צילום...
פונים למועצה לצרכנות או איך שלא קוראים להם...
קו החם
ופותחים פוסט זועם בפרוג... רק להוציא את הכעס...
פותחים פוסט זועם בפרוג, מצרפים את הצילום מגוגל, ואז מצלמים ושולחים להם...

לאנגער

משתמש מקצוען

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלחתי להם מלא צילומי מסך של תביעות דומות שמצאתי בגוגל
התקשרתי אחרי קצת זמן והם אמרו שלא ראו את המייל
ואז ניתקו עלי את הטלפון ומאז לא עונים לי
(זה בפני עצמו לא חוקי נראה לי...)
מכתב ברור מעורך דין עושה את העבודה
זה לא חייב להיות עורך דין אמיתי....

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
חשבנו על זה
אבל אני לא יודעת איך לנסח ככה רשמי...
יש למישהו נוסח טוב?
אני מוכנה לעזור. בשמחה.
השאלה היא האם לא ניתן יהיה לתבוע אותך על מרמה או משהו כזה (כשיגלו כשאין עו"ד בשם 'איתן תבורי' או 'ניצן הר-כסף'...)

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני מוכנה לעזור. בשמחה.
השאלה היא האם לא ניתן יהיה לתבוע אותך על מרמה או משהו כזה (כשיגלו כשאין עו"ד בשם 'איתן תבורי' או 'ניצן הר-כסף'...)
אין שום עילה לתביעה. עושים את זה המון.

נעמה פר

משתמש סופר מקצוען
אין שום עילה לתביעה. עושים את זה המון.
וזה נאמר מתוך וודאות גמורה לחלוטין.
מלא אנשים 'גונבים' רמזור אדום, אבל כשאחד נתפס וחוטף קנס ונקודות - זה לא עוזר לו...
לא נשמע לי של@אמונה1 חסר דברים להסתבך בהם :(

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אי אפשר להסתבך. חד משמעית!
אחד ששולח מכתב בשם עורך דין לא קיים, והמכתב לא גרם שום נזק לאיש, אלא הציל מגזלה, על מה יתבעו?
בשם עורך דין קיים יוכל העו"ד לטעון שהשתמשו בשמו שלא כדין, אבל מה הבעיה להשתמש בעו"ד המפורסם 'גיל צוויבל'?... או 'חיים כגן'?

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אי אפשר להסתבך. חד משמעית!
אחד ששולח מכתב בשם עורך דין לא קיים, והמכתב לא גרם שום נזק לאיש, אלא הציל מגזלה, על מה יתבעו?
בשם עורך דין קיים יוכל העו"ד לטעון שהשתמשו בשמו שלא כדין, אבל מה הבעיה להשתמש בעו"ד המפורסם 'גיל צוויבל'?... או 'חיים כגן'?
שיטוט קצר בגוגל יגלה לחברה שלא קיים כזה עו"ד
ואז מה הועלנו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה