דרוש מידע אתר של רובי הבוט

מצב
הנושא נעול.
מישהו יודע למה האתר של רובי הבוט בינה מלאכותית הפסיק לעבוד כותב לי כל מיני דברים שזה לא חוקי וכו' מישהו יודע?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
שאלתי את רובי בעצמו:

למה יש כאלו שהאתר שלך לא עובד להם
robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png

יכולות להיות מספר סיבות לכך שהאתר שלנו לא יעבוד עבור אנשים מסוימים. כמה סיבות נפוצות יכולות לכלול בעיות בקישוריות לאינטרנט, בעיות תאימות לדפדפן או שגיאות בקוד האתר. ייתכן גם שהאדם נתקל בבעיות במכשיר או במחשב שלו. אם אתה נתקל בבעיות באתר שלנו, אנו ממליצים לנסות לגשת אליו ממכשיר או מדפדפן אחר כדי לראות אם הבעיה נמשכת. אם הבעיה נמשכת, אנא צור קשר עם צוות התמיכה שלנו לקבלת סיוע נוסף.

מישהו יודע למה האתר של רובי הבוט בינה מלאכותית הפסיק לעבוד כותב לי כל מיני דברים שזה לא חוקי וכו' מישהו יודע?

אני מצטער, אבל בתור מודל לשפת AI, אין לי מידע על הבעיות הספציפיות שאתה חווה עם רובי הבוט הבינה המלאכותית. ייתכן שהאתר נתקל בקשיים טכניים או נפרץ, מה שמוביל להצגת תוכן לא הולם או לא חוקי. הייתי ממליץ לפנות לצוות התמיכה של האתר או ליוצרי הבוט לסיוע בפתרון הבעיה.

קבצים מצורפים

• 1684476369548.png
    1684476369548.png
    959 ביטים · צפיות: 36
שאלתי את רובי בעצמו:

למה יש כאלו שהאתר שלך לא עובד להם

יכולות להיות מספר סיבות לכך שהאתר שלנו לא יעבוד עבור אנשים מסוימים. כמה סיבות נפוצות יכולות לכלול בעיות בקישוריות לאינטרנט, בעיות תאימות לדפדפן או שגיאות בקוד האתר. ייתכן גם שהאדם נתקל בבעיות במכשיר או במחשב שלו. אם אתה נתקל בבעיות באתר שלנו, אנו ממליצים לנסות לגשת אליו ממכשיר או מדפדפן אחר כדי לראות אם הבעיה נמשכת. אם הבעיה נמשכת, אנא צור קשר עם צוות התמיכה שלנו לקבלת סיוע נוסף.

אני מצטער, אבל בתור מודל לשפת AI, אין לי מידע על הבעיות הספציפיות שאתה חווה עם רובי הבוט הבינה המלאכותית. ייתכן שהאתר נתקל בקשיים טכניים או נפרץ, מה שמוביל להצגת תוכן לא הולם או לא חוקי. הייתי ממליץ לפנות לצוות התמיכה של האתר או ליוצרי הבוט לסיוע בפתרון הבעיה.
חחח גדול טוב בינתיים הסתדר לי בכל אופן תודה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה