מידע שימושי אתר טימו מבחינת בריאות האדם!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
רק לידיעה כי בימים אלו התפרסם, כי מתוך 18 מוצרים שנבדקו אצלם, כולם הלא עמדו בתקן!
בהצלחה.

הדסה9999

משתמש מקצוען
התפרסם גם שנבדקו מדגם בגדים משיין וגם לא עמד בתקן....

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
תמיד מפרסמים דברים כאלה
ועובדה שמיליוני אנשים ממשיכים לקנות מהם ושום דבר לא קורה.
מה זה 'שום דבר לא קורה'?
אם ילד אחד חטף אקזמה מציקה ברגליים ואמא שלו כבר חודש מורחת לו משחה וזה מציק ולא עובר והיא בסוף קולטת שזה קשור לנעליים החדשות, את חושבת שזה מדווח באיזה מקום?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה זה 'שום דבר לא קורה'?
אם ילד אחד חטף אקזמה מציקה ברגליים ואמא שלו כבר חודש מורחת לו משחה וזה מציק ולא עובר והיא בסוף קולטת שזה קשור לנעליים החדשות, את חושבת שזה מדווח באיזה מקום?
ואם זה קורה לנעליי פפאיה ב220 ש"ח - את חושבת שזה מדווח באיזה מקום?
(קרה לי עם תינוקת בת 1.5, הרופא אמר לי שבחיים הוא לא ראה כזה רגל מזעזע, החלפתי לה נעל והכל עבר ב"ה, חוץ ממני ועכשיו את, מי עוד יודעת על זה?)

שמשון כהן

משתמש רשום
ואם זה קורה לנעליי פפאיה ב220 ש"ח - את חושבת שזה מדווח באיזה מקום?
(קרה לי עם תינוקת בת 1.5, הרופא אמר לי שבחיים הוא לא ראה כזה רגל מזעזע, החלפתי לה נעל והכל עבר ב"ה, חוץ ממני ועכשיו את, מי עוד יודעת על זה?)
אני 😀😀😀

מסקרה

משתמש מקצוען
מה זה 'שום דבר לא קורה'?
לכן בעייני להזמין ממקום כזה דונה למשל זה ממש מפחיד.
אנשים שמים את היקר להם מכל
בעגלה שלא קיבלה שום תו תקן או אישור.
מלחיץ...

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא ממש מפריע לי שמעמד לכוסות או חוברת צביעה לא עומדים בתקן...
ביגוד אני מכבסת כמובן לפני השימוש
ואם יש משהו שמרגיש לא כייף על הגוף - אז לא משתמשים.
בינתיים לא נרשמו אצלנו תלונות.

משפטנית פח

משתמש מקצוען
בעיני כן חשוב להיות מודעים לזה.

יש דברים שבאמת לא כ"כ בעיתיים ואני מזמינה יחסית הרבה מהם כפי שציינו למעלה לדוגמא( בגדים, נעליים וכ- מקסימום מפסיקים להשתמש)

אבל למשל משחקים לתינוקות וילדים, חומרי יצירה וכ באמת לא הזמנתי משם למרות המחיר המפתה והזמינות בדיוק בגלל החשש הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה