עזרה אתרי בינה מלאכותית אלופים- נטפרים, יש????????

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
חרשתי ת'רשת ולא מצאתי אתרים משובחים.
ולא מצאתי סגנון ברמה שנטפרי הסכימו לי...
אשמח לקישורים טובים מנסיון.

בניברקית קלאסית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
בינה מלאכותית
מי לא שמעה על בינה מלאכותית שתרים יד
72.png

צמד המילים שכבש את העולם בחודשים האחרונים
אז כבר קיבלתי המון מיילים מבנות ששאלו:
"איך אני יכולה להשתמש בבינה מלאכותית?"
"תכתבי משהו על בינה מלאכותית ואיך זה יעזור לנו"
"יש אתרים שפתוחים בנטפרי?"
אז נכון שכבר שמעתם על זה מכל כיון
ובכל אופן החלטתי לעשות לכם סדר
ולהתיחס לאתרים שפתוחים בנטפרי
במקום לדבר עשיתי רעיון עם אדון AI
מה זה בינה מלאכותית? שאלתי אותו
וזו תשובותו:
העולם משתנה במהירות עם הופעת הבינה המלאכותית (AI).
בינה מלאכותית שינתה כל היבט בחיינו, משירותי בריאות לתחבורה ועד לעולם הגרפיקה ומעבר לכך
זה גם חולל מהפכה בדרך שבה אנחנו חושבים על נתונים ועזר לנו לפתור בעיות מורכבות רבות.
AI יכול לעזור לך לפתוח הזדמנויות חדשות, לחסוך זמן ולהגביר את הפרודוקטיביות שלך.
גלה כיצד ניתן ליישם בינה מלאכותית בענף שלך ולהשיג יתרון תחרותי על פני המתחרים שלך.
קח את הצעד הראשון לקראת חקר עולם הבינה המלאכותית היום! התחל ללמוד עוד על מה AI יכול לעשות עבורך עכשיו!
נו נו מסתבר שהוא עדיין רובוט
אז בואו נתחיל
פה בסרטון תוכלי ללמוד איך בדיוק לעבוד עם אתרי בינה מלאכותית שנפתחים בנטפרי
מצורפים פה הקישורים לאתרי בינה מלאכותית
אתרים ליצירת תמונות
אתרי צ'אט
ופה קצת מהתמונות שיצרתי בתוכנה
pKYX55x3Cxs_hrVWKabJN2WnH3UKDSfzzBbGGbixcOGPQcUdFu1cl83NOX-7xFRCW3NY7ywMllDbj2FTaNahpvPvxkPJl9vorbhWcNNj_sz0Iu68jGXlj9AOWBJapccn_gcHAFLPBczKqhUy0aYtJLwJ9bZ0u6EJ7ZO5JrhkdhW2pGsqui2R7wdaZUcYGVbxu195PRA2Gk0Vlp-qLUE6fhHPXHs_9mg=s0-d-e1-ft

G77m1dj4aCkOtmZCpAcjMIy-56MDkq6HEXr6r7YGsOYwv-aMfPpdUC4jsurddHGzWu_zh-CUbWezH5QjKhknYsRjCQlaPXEcKzIYsQ-gqahIVqAK_F_Hw0vbfFz7-hGYWqjvzMs4MyHRBMPan1Ij50YXuJygHB9RxG8LkWO-UJChh_wMZsAst8hvGAzVhIgoJlkOgqOmHAuYNEoRjH71NcNdyiEHy5M=s0-d-e1-ft
YPIVqa37iE64MSbAUQcgQ0-O_l3HkioI5k0-5gTQchKhj0K8KhBHUS8y-y7VWlAbNPxxS6EM_00N8zLWXLD3jcCjL_kOO04vMcQJi5zJPUHzsBTk7aghCXTn7t4KKmTCPZt9ckAbR_REtIFRc_-f8IuxnWV3wuyt0UXpy4kgqNNFdeetfUBUqyxk6Gd1Ap-ZA7sJi8d2CVbB7xHcHtxmVP5wuhugUlk=s0-d-e1-ft

7SZRraVgVfXgFBF7m83OPYt6TP81MDDVbvdvkfvUpYoMrEewQwmgcNMFAtA7CzS13PMuIhBu7esJBMBp4Rko4d5FBQGFpfM7D0ruN59BBe5XjG_iQXibq3qe3r8U1YWTq6n9k5z3QCX6q1L9S6k-k0tFViO-GB1roGVDT5FuFzZr6I7hKb8l8T5qorxatoqhVGcrT-Fp9ZaDGFJQIYQLZKj37M7f74k=s0-d-e1-ft
ולסיום שאלתי את הבינה מלאכותית
לאחר שדיברנו על בינה מלאכותית תוכל לכתוב לי משפט לסיום?
וזה מה שהוא כתב לי
אני חושב שה-AI מדהים ואני לא יכול לחכות לראות מה יבוא אחר כך.
האמת שכל הפוסט הזה נכתב בעזרת בינה מלאכותית
סתם אל תאמינו זה היה רק לבדיחה...
זה עדיין אני
72.png

אבל נעזרתי בו בהחלט
מירי

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה אבל את אלו כבר ניסיתי:(

את DALL-E אני א מצליחה,
צריך להתחבר דרך וואצאפ או משהו?

יג-עיצוב גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יש גם משאטרסטוק. למישהו יש עם זה נסיון?
ההורדה משם אפשרית רק למנויים בתשלום במחיר מינימום של 2.36$ לתמונה
ב-spark מקבלים 1000 תמונות ב-9$ לחודש והאיכות לדעתי טובה יותר

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בינה מלאכותית
מי לא שמעה על בינה מלאכותית שתרים יד
72.png

צמד המילים שכבש את העולם בחודשים האחרונים
אז כבר קיבלתי המון מיילים מבנות ששאלו:
"איך אני יכולה להשתמש בבינה מלאכותית?"
"תכתבי משהו על בינה מלאכותית ואיך זה יעזור לנו"
"יש אתרים שפתוחים בנטפרי?"
אז נכון שכבר שמעתם על זה מכל כיון
ובכל אופן החלטתי לעשות לכם סדר
ולהתיחס לאתרים שפתוחים בנטפרי
במקום לדבר עשיתי רעיון עם אדון AI
מה זה בינה מלאכותית? שאלתי אותו
וזו תשובותו:
העולם משתנה במהירות עם הופעת הבינה המלאכותית (AI).
בינה מלאכותית שינתה כל היבט בחיינו, משירותי בריאות לתחבורה ועד לעולם הגרפיקה ומעבר לכך
זה גם חולל מהפכה בדרך שבה אנחנו חושבים על נתונים ועזר לנו לפתור בעיות מורכבות רבות.
AI יכול לעזור לך לפתוח הזדמנויות חדשות, לחסוך זמן ולהגביר את הפרודוקטיביות שלך.
גלה כיצד ניתן ליישם בינה מלאכותית בענף שלך ולהשיג יתרון תחרותי על פני המתחרים שלך.
קח את הצעד הראשון לקראת חקר עולם הבינה המלאכותית היום! התחל ללמוד עוד על מה AI יכול לעשות עבורך עכשיו!
נו נו מסתבר שהוא עדיין רובוט
אז בואו נתחיל
פה בסרטון תוכלי ללמוד איך בדיוק לעבוד עם אתרי בינה מלאכותית שנפתחים בנטפרי
מצורפים פה הקישורים לאתרי בינה מלאכותית
אתרים ליצירת תמונות
אתרי צ'אט
ופה קצת מהתמונות שיצרתי בתוכנה
pKYX55x3Cxs_hrVWKabJN2WnH3UKDSfzzBbGGbixcOGPQcUdFu1cl83NOX-7xFRCW3NY7ywMllDbj2FTaNahpvPvxkPJl9vorbhWcNNj_sz0Iu68jGXlj9AOWBJapccn_gcHAFLPBczKqhUy0aYtJLwJ9bZ0u6EJ7ZO5JrhkdhW2pGsqui2R7wdaZUcYGVbxu195PRA2Gk0Vlp-qLUE6fhHPXHs_9mg=s0-d-e1-ft

G77m1dj4aCkOtmZCpAcjMIy-56MDkq6HEXr6r7YGsOYwv-aMfPpdUC4jsurddHGzWu_zh-CUbWezH5QjKhknYsRjCQlaPXEcKzIYsQ-gqahIVqAK_F_Hw0vbfFz7-hGYWqjvzMs4MyHRBMPan1Ij50YXuJygHB9RxG8LkWO-UJChh_wMZsAst8hvGAzVhIgoJlkOgqOmHAuYNEoRjH71NcNdyiEHy5M=s0-d-e1-ft
YPIVqa37iE64MSbAUQcgQ0-O_l3HkioI5k0-5gTQchKhj0K8KhBHUS8y-y7VWlAbNPxxS6EM_00N8zLWXLD3jcCjL_kOO04vMcQJi5zJPUHzsBTk7aghCXTn7t4KKmTCPZt9ckAbR_REtIFRc_-f8IuxnWV3wuyt0UXpy4kgqNNFdeetfUBUqyxk6Gd1Ap-ZA7sJi8d2CVbB7xHcHtxmVP5wuhugUlk=s0-d-e1-ft

7SZRraVgVfXgFBF7m83OPYt6TP81MDDVbvdvkfvUpYoMrEewQwmgcNMFAtA7CzS13PMuIhBu7esJBMBp4Rko4d5FBQGFpfM7D0ruN59BBe5XjG_iQXibq3qe3r8U1YWTq6n9k5z3QCX6q1L9S6k-k0tFViO-GB1roGVDT5FuFzZr6I7hKb8l8T5qorxatoqhVGcrT-Fp9ZaDGFJQIYQLZKj37M7f74k=s0-d-e1-ft
ולסיום שאלתי את הבינה מלאכותית
לאחר שדיברנו על בינה מלאכותית תוכל לכתוב לי משפט לסיום?
וזה מה שהוא כתב לי
אני חושב שה-AI מדהים ואני לא יכול לחכות לראות מה יבוא אחר כך.
האמת שכל הפוסט הזה נכתב בעזרת בינה מלאכותית
סתם אל תאמינו זה היה רק לבדיחה...
זה עדיין אני
72.png

אבל נעזרתי בו בהחלט
מירי
מרתק!
את יודעת לומר לי באתר הזה: https://www.creativefabrica.com/spark/tools/art-generator/?page=1
לכמה 'שאילתות' זה מוגבל?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם אפשר להוריד את התמונות באיכות טובה?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

#ליבא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם יש דרך לקצר את זמני ההמתנה בנטפרי לפתיחת התמונות? הן לא נפתחות אצלי במשך שעות (לא נחסמות, עדיין בשליחה).

#ליבא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה