כללי >> אתרים על טהרת המיוז >>

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
אתר נוסף שבניתי במיוז: קול הלב
ועוד כמה בדרך...

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היכן (או איך) ניתן ללמוד כהיום את תוכנת מיוז?
(בפרוג אין כרגע תוכנית ללמד זאת במסגרת של 'רק מיוז').

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הספר מעולה מאד!!!!

אחרי שלמדנו אצלו בפורג עדיין יש עם מי לדבר(עם אורן דרך המייל עונה על שאלות)
ואיך ללמוד דברים נוספים או דברים שנשכחו (דרך הספר)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על התשובות.

מניסיון שיש לי עם ספר על אילוס, זה מאד מוצלח בשביל ריענון / להיזכר, וגם ללמוד דברים חדשים אחרי ששולטים בתוכנה. אולם נראה שקצת קשה ללמוד משם 'מהתחלה', למי שכלל לא מכיר את התוכנה.

האם הספר על מיוז יותר טוב מהבחינה הזו?

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בספר של המיוז הכל כתוב ויש צילום מסך שממש עוזר להמחשת ההסבר
אולי אפשר להתחיל בזה לשאול פה בפורום שאלות
וכשיהיה קורס תקפצו על זה!

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני קשורה לפורום קהילת מעצבי ובוני אתרים אני בונה אתרים בוורדפרס, היה לי חשק להכנס מעט לראות עד כמה תוכנת מיוז התקדמה, האם א״א לעשות בה עדיין אתרים רספונסיביים בתפקוד מלא ראיתי חלק מהאתרים שהבאתם שהתפריט אומנם הופכת להיות פסים כמו באתרים רספוסיביים אבל התמונות לא מתקטנות ומסתדרות מאליהן וחבל כי היום רב האוכלוסיה דורשת את זה , דבר נוסף חייב שכל אתר יהיה נגיש ותוסף נגישות לא ראיתי באף אתר שהעליתם כבר לכן אולי כדאי להתעניין בזה ולשאול אם קיים כזה תוסף עבור מיוז שחלילה אף בונה אתר מיוז לא יקבל תביעה על זה, המשך הרבה הצלחות

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רינת;2149007:
אני קשורה לפורום קהילת מעצבי ובוני אתרים אני בונה אתרים בוורדפרס, היה לי חשק להכנס מעט לראות עד כמה תוכנת מיוז התקדמה,
האם א״א לעשות בה עדיין אתרים רספונסיביים בתפקוד מלא ראיתי חלק מהאתרים שהבאתם שהתפריט אומנם הופכת להיות פסים כמו באתרים רספוסיביים אבל התמונות לא מתקטנות ומסתדרות מאליהן וחבל כי היום רב האוכלוסיה דורשת את זה ,
דבר נוסף חייב שכל אתר יהיה נגיש ותוסף נגישות לא ראיתי באף אתר שהעליתם כבר לכן אולי כדאי להתעניין בזה ולשאול אם קיים כזה תוסף עבור מיוז שחלילה אף בונה אתר מיוז לא יקבל תביעה על זה, המשך הרבה הצלחות

לגבי הריספונסיב - אפשרי, אבל כנראה שאף אחד עדיין לא רוצה להשקיע כ"כ הרבה כוחות.

לגבי הנגישות - אכן אין תוסף כזה למיוז.
אני מאמין שאם מישהו יפתח ווידג'ט כזה - יוכל להרוויח הרבה כסף.

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י רינת;2149007:
אני קשורה לפורום קהילת מעצבי ובוני אתרים אני בונה אתרים בוורדפרס, היה לי חשק להכנס מעט לראות עד כמה תוכנת מיוז התקדמה, האם א״א לעשות בה עדיין אתרים רספונסיביים בתפקוד מלא ראיתי חלק מהאתרים שהבאתם שהתפריט אומנם הופכת להיות פסים כמו באתרים רספוסיביים אבל התמונות לא מתקטנות ומסתדרות מאליהן וחבל כי היום רב האוכלוסיה דורשת את זה , דבר נוסף חייב שכל אתר יהיה נגיש ותוסף נגישות לא ראיתי באף אתר שהעליתם כבר לכן אולי כדאי להתעניין בזה ולשאול אם קיים כזה תוסף עבור מיוז שחלילה אף בונה אתר מיוז לא יקבל תביעה על זה, המשך הרבה הצלחות

צודקת בהחלט...

הרנספונס לוקח זמן
מקוה שבימים הקרובים תוכלי לראות את שלי שהכל מסודר בכל המכשירים

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י פוזי;2149292:
צודקת בהחלט...

הרנספונס לוקח זמן
מקוה שבימים הקרובים תוכלי לראות את שלי שהכל מסודר בכל המכשירים

את כבר מרגישה את הכאב:(

ניסים פנירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה שבטוח, המשותף לכולם - - - איטיות משוועת בטעינה...

לפעמים זה מסתובב ומסתובב במשך דקות ארוכות! לא משנה כמה אורן יסביר בשיעורים ש'מיוז בכלל לא קשור לאיטיות, זה סתם סטיגמה...'

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושב שהסיבה אינה התוכנה המייצרת, אלא המוצר.
אלו שבונים בתוכנת מיוז, הם גרפיקאים, אשר מטבעם ומטבע המוצר שלהם, הוא יועמס בתמונות / אפקטים / הנפשות / וידג'טים וכדומה.

אתר מסוג זה, טבעי שיעלה לאט יותר.
מתוך הקישורים הפתוחים לי למעלה, אני חושב שאם האתרים הללו היו נבנים בפלטרומה אחרת, הם לא היו עולים מהר יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה