אתרוג פלוס במסלול הירוק

בר בי רב

משתמש פעיל
רציתי לשאול אם ידוע למישהו כאן איך עושים את זה.
כלומר ברור לי שמנויי מסלול הירוק של סלקום זכאים גם לסינון המקדם ביותר של רימון "מסלול אתרוג פלוס", כי כך כתוב באתר שלהם וגם כאן בפורום. השאלה איך אני מגיע לזה, כי לחשבון באתרוג ורימון קל להכנס עם השם משתמש והסיסמה שסופק על ידי סלקום, השאלה איך נכנסים לחשבון של אתרוג פלוס?

yosi44

משתמש פעיל
כמה שידוע לי אך לא בדקתי לעומק, שזה נעשה רק ע"י נציג שירות וגם לזה צריכים ס"ד כי הכללים שם לא ברורים מספיק ויתכן ונציג אחד יגיד שזה לא אפשרי אז מנתקים ומנסים דרך נציג אחר

בר בי רב

משתמש פעיל
יישר כח
אכן ראיתי בפורום זה שאפשר ובפועל לאחר שקניתי הסים הודיעו לי שאין אפשרות,
אז טוב שאתה נותן לי תקוה לנסות שוב.

בר בי רב

משתמש פעיל
כמה שידוע לי אך לא בדקתי לעומק, שזה נעשה רק ע"י נציג שירות וגם לזה צריכים ס"ד כי הכללים שם לא ברורים מספיק ויתכן ונציג אחד יגיד שזה לא אפשרי אז מנתקים ומנסים דרך נציג אחר
אבל רציתי לשאול אותך למי מתקשרים, לסלקום, רימון, אתרוג, ולאיזה מספר [כי ככל מה שאמרו לי אין רימון מספקים תמיכה בעצמם למנויי סלקום].

yosi44

משתמש פעיל
אבל רציתי לשאול אותך למי מתקשרים, לסלקום, רימון, אתרוג, ולאיזה מספר [כי ככל מה שאמרו לי אין רימון מספקים תמיכה בעצמם למנויי סלקום].

אתה לקוח של סלקום בלבד והם מחברים אותך למסלולים השונים. אני יודע מכמה שיש להם אתרוג בסים (בסלקום) אך באופן כללי צריך לנסות נציגים שונים בסלקום שיסכימו להעביר לאתרוג (אני לא יודע בטוח אם אתרוג+ קיים שם בכלל רק יש לי מידע שלהתחבר לאתרוג זה אפשרי)

בר בי רב

משתמש פעיל
להתחבר למסלולים הרגילים של אתרוג אני יכול דרך האתר עם אותה הסיסמה של אתר רימון שזה גם אותה סיסמה של אתר מסלול ירוק. בכל אופן אתה אומר שאתרוג פלוס יכול להצליח עם נציגים ותודה על המידע.
אגב אני ממליץ על נטפרי ג"כ ומשתמש ג"כ בנטפרי אבל משתמש בקו שני באתרוג.

בר בי רב

משתמש פעיל
לבינתים ניסיתי כמה נציגים גם בסלקום וגם באתרוג-רימון, ולא עלתה בידי
קצת אכזבה, כי ההצטרפות שלי היתה דוקא בגלל שבאתר כאן היה כתוב שאפשר, וכך הבנתי גם ממקום אחר. ובסוף זה לא הלך לי <לבינתים>.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה