אתנחתא לבין הזמנים...

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
/אפשר לנפוש גם במרפסת...[למי שיש..]

קבצים מצורפים

• 23.jpg
    KB 44.9 · צפיות: 26
  • 24.jpg
    KB 66.6 · צפיות: 24

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איזה צביעה אבל איזה צביעה..................

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
סא, את מדהימה כל פעם מחדש,
עוד לא התאוששתי מהציור האחרון וכבר החדש מגיע...
וכל אחד יפה מקודמו, הצביעה, שימת הלב לפרטים הקטנים, האוירה, פשוט נפלא!
אני בטוחה שהספר יהיה להיט בזכות הציורים היפים האלה.
מי כתב אותו אם מותר לדעת?
ישר כוח גדול על השיתוף.

סימה שלי

משתמש פעיל
אין כבר מה לומר על הציורים שלך..........
הצביעה....
בקיצור .... עלי והצליחי

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מקסים, מקסים!!!
הצביעה כולה רק בפוטושופ? או חלק ידני? הרקע וכו'?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הציורים עולים על הכיתוב ברמתם פי כמה וכמה...
מדהים מדהים מדהים,
השיער של הילדה!!!!
הצביעה, הכל, פשוט אין מילים.

אולי תשחררי לנו גם קצת טכניקות בנוסף על כמויות הציורים?

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
כבר הסברתי באחד האשכולות שהציור נעשה ביד בעיפרון והצביעה בפוטושופ בשיטת הצביעה הידנית ז"א שכבת בסיס ועליה הכהיות והבהרות באטימות נמוכה בהרבה"משיכות מכחול"
המטרה שהציור לא יראה "ממוחשב"
ודאי שזה לוקח זמן השקעה וסבלנות בס"ד!,
כמו כן אני משתדלת לצבוע בשכבות נפרדות ולשחק עם הצבעים, השתלבותם זה בזה,בהירות ניגודיות,רויה,גוון וכו'
בקיצור: שיטת העבודה הזאת לא מיועדת למי שרוצה עבודה מהירה חפיף וכו'
ז"א הפונקציה היא השקעה[גם אם זה לא תמידמשתלם...]
בקשר לכמויות:כתבתי כבר שההתחברות שלי לזמן מוגבל מאוד ואח"כ לא אוכל לשלוח קבצים ולהגיב אלא רק ע"י ;)ש אזדמן למקום שי ש אפשרות וכו'
ולכן בנתיים אני שולחת...כי עכשיו זה קל וזמין

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
סא היקר/ה<O:p
שלום רב:)<O:p
חברי הפורום ובתוכם אנכי נהנים מאד מהרמה היחודית של הציור, ומההסברים הנאים על שיטות העבודה וכו'.<O:p
ציינתם כי בקרוב תאלצו שלא להשתתף בפורום מטעמים טכניים לכן <O:p
ראשית כל בשם כולם (אני בטוח שאין מתנגדים) השתדלו נא להמשיך ולבקר אותנו כפעם בפעם תרומתכם גדולה..
כמו"כ מכיוון שאוטוטו אתם נעלמים..:mad:
אנא השאירו סימני דרך בתגובה כזו או אחרת גם על יצירות של אמנים אחרים באתר אני בטוח שמי שעובד ברמה כל כך יפה יכול גם לתרום בלהאיר ולהעיר הארות יפות ומחכימות.
המון בהצלחה<O:p
<O:p

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הציורים שלך מקפיצים את הספר בכמה וכמה רמות!!!
וחבל שלא "נזכה" להמשיך לשזוף עין בציורייך המדהימים.
תמשיכי לעשות חיל!

עופר

משתמש רשום
טוב אבל אולי אפשר ללמד זכות..

נכתב ע"י מנחם תעיזי;429983:
ב"ה
סא היקר/ה<O:p
שלום רב:)<O:p
חברי הפורום ובתוכם אנכי נהנים מאד מהרמה היחודית של הציור, ומההסברים הנאים על שיטות העבודה וכו'.<O:p
ציינתם כי בקרוב תאלצו שלא להשתתף בפורום מטעמים טכניים לכן <O:p
ראשית כל בשם כולם (אני בטוח שאין מתנגדים) השתדלו נא להמשיך ולבקר אותנו כפעם בפעם תרומתכם גדולה..
כמו"כ מכיוון שאוטוטו אתם נעלמים..:mad:
אנא השאירו סימני דרך בתגובה כזו או אחרת גם על יצירות של אמנים אחרים באתר אני בטוח שמי שעובד ברמה כל כך יפה יכול גם לתרום בלהאיר ולהעיר הארות יפות ומחכימות.
המון בהצלחה<O:p
<O:p

מכיוון שעם כאלה עבודות מושקעות לא בטוח שנשאר זמן פנוי....

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
תודה על ההסבר המפורט, יעיל ביותר, אם שמתי לב נכון, הציירים הגדולים (לטעמי כמובן) כמו גדי פולק, משתמשים בעפרון, כלי נפלא ורגיש כל כך תענוג לעבוד איתו. כאן מגיעה השאלה שלי:יש אפשרות לסרוק בסורק סטנדרטי ציורי עפרון? ניסיתי בעבר, התוצאה גרועה.
סא, איך את סורקת?

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אין מילים

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עוד לפני הסריקה להשתדל באיכות הקו-קוים יפים וחלקים ומתוחים
אני סורקת ב300 dpi
[צבעוני] ואח"כ בפוטושופ .\מנקה\ מוחקת\ מבהירה וכו'

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
או שהמחשב שלי דפוק או שיש עוד כאלה שנתקלו בבעייה, שכאשר מטעינים ציור סרוק לאחת התוכנות הגרפיות- ה-כ-ל זז נורא לאט: השכבות/ עט הואקום. בזמן הזה כבר אפשר להספיק לצייר על הלוח עצמו ולתקן ולמחוק ושוב לצייר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה