אתגר: גלויה לחולה

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קרובת משפחה שוכבת על ערש דווי, דעתה צלולה - בריאותה הרבה פחות.
הרופאים והמומחים סופרים את ימיה, ואנו - באמונתנו מקווים ומתפללים שתזכה להרבה יותר.
מריחוק מקום רצינו לשלוח לה גלויה, מילה טובה, (אולי פרידה? אוי... לא!!!) אך קצרה.
אנו רוצים לכתוב את הלב ולחסוך במילים, להביע את תחושותינו, לאחל לה - שתעלה ארוכה.

אני מנסה כבר זמן מה לקלוע למטרה - אך הניסיונות עקרים.
אולי מישהו או היא מכם יצליח לעזור לי לכתוב שורות פוריים???

התודה - נתונה מראש...

hillel

משתמש רשום
ראשית כל, "רפואה שלימה ומהירה"!
אני חושב שראוי לאחל בריאות מושלמת (אין צורך לכתוב בהתאם לתחזיות הרופאים, שהרי נתנה תורה רשות לרופאים (רק) לרפאות (כמ"ש ורפא ירפא) ולא לתת תחזיות!).
אפשר לצטט דברי רש"י עה"פ "כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך כי אני' ה' רופאיך" שכותב שהקב"ה מרפא באופן שעוקר את המחלה מעיקרה.
"הרופא כל בשר ישלח לך רפואה שלימה"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה