אתגר א.

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אז, יאללה בואו נתחיל את האתגר הבא:
נתחיל מן הקל אל הכבד, הפעם בחרתי פתגם קל, על מנת לחמם מנועים....
כל אחד צריך לבטא את הפתגם "נר לאחד נר למאה"
ב30 שניות מקסימום, בדרך האהובה עליו.
מספר כללים:
א. אין להעלות מספר עבודות של אותו ניק, אלא רק עבודה אחת לניק.
ב. העבודה תתבצע ע"י הניק עצמו כולל כל חלקיה, כלומר: אם דרושה הסרטה, ההסרטה תתבצע על ידי הניק.
ג. אין חובה להשתמש בהסרטות, ניתן לגוון ולהשתמש באנימציה, הסרטות, חומרי גלם מוכנים וכו'.
ד. ניתן לערוך בכל תוכנת עריכה שהיא, ובלבד שהתוצאה תשפיע רצון, ותמשוך את העין והלב!
ה. את הקליפ ניתן לעלות באשכול זה עד שבוע הבא ביום שלישי- ה' אב
ו. ועדת השופטים תקבע מיהו הזוכה המאושר
והפרס: חבילת קליפים מתוך המאגר שלי!
אז, קדימה תתחילו במרץ ושיהיה לכם המון הצלחה!

ואם יש לכם עוד רעיונות/ כללים/ הצעות לשיפור וכו'.... אתם מוזמנים להגיב!

lyzer

משתמש צעיר
לדעתי סעיפים ב ו -ג סותרים אחד את השני.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
זה לא סותר, הכוונה היתה שאם דרושה הסרטה לא ישלמו כספים למישהו שיסריט או שמישהו אחר יערוך והניק יעלה את זה תחת שמו.
אבל, ניתן להשתמש בחומרי גלם מוכנים שניתן לקנות באתרים שונים, והעורך קנה אותם לצרכיו.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י BRO;817354:
אז, יאללה בואו נתחיל את האתגר הבא:
נתחיל מן הקל אל הכבד, הפעם בחרתי פתגם קל, על מנת לחמם מנועים....
כל אחד צריך לבטא את הפתגם "נר לאחד נר למאה"

את/ה בטוח בקשר לנושא?
אולי נחזק את ידי לומדי התורה, נחדד את המסר של "אם לא בריתי יומם ולילה"? אם כבר להשקיע- אז לזכות וגם להשפיע לטובה, הימים ימי דין לציבור אנ"ש.

דיסקשיח

משתמש רשום
אני לא חושבת שכדאי להתחיל לשחק עם הנושא.
באתגרים הבאים אפשר להתייחס לרעיונות של כולם
אבל אם החליטו על משהו נלך על זה.
כך נראה לי.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י דיסקשיח;817511:
אני לא חושבת שכדאי להתחיל לשחק עם הנושא.
באתגרים הבאים אפשר להתייחס לרעיונות של כולם
אבל אם החליטו על משהו נלך על זה.
כך נראה לי.

מבחינתי....

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי 20 שניות אמורות להיות המקסימום לקליפ מוצלח

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
הנושא לא נתון לשינוי, מסיבה ברורה מאד שכל אחד חושב שנושא אחר הוא החשוב ביותר, כרגע, חיפשתי נושא שקל יהיה לבצע אותו.
מקסימום 30 שניות פרושו: שזה יכול להיות גם 5 שניות, אם זה יבטא את הפתגם בצורה נכונה, מבוצעת היטב, ומעוצבת כראוי, רק לא לחרוג מגבולות ה30 שניות!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
רציתם אתגר, או שרציתם גם להשתתף באתגר?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י קובי רייטר;821860:
הייתי רוצה להשתתף באתגר, אפשר לדחות את המועד האחרון לאחרי תשעה באב?
נכון, זה בעיה עם הפס קול.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
צודקים!
נדחה את התאריך בשבוע, ליום א'- י"ז אב שעה 12:00 בלילה!!!
קדימה, לעבודה!!!!

שושקה

משתמש רשום
הי חברה,
מה קורה פה?:mad:
ביקשתם אתגר, קבלתם
ואין משתתפים??
דוקא היה לי רעיון מקסים עדיין לא הספקתי לגמור
אך ראיתי שאני מתמודדת עם עצמי.
:confused::confused::confused:

דיסקשיח

משתמש רשום
וואלה שחכתי לגמרי
עכשיו פתאום נזכרתי אז באתי לראות מה קורה...
עוד יום בעז"ה ננסה לעשות משהו בל"נ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה