דרוש מידע אשמח לקבל מידע על סמינר ערכים בשבת, האם יש אפשרות למימון כדי להוציא אמא שכולה לשבת כזאת?

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אמא שכולה, איבדה את שני בניה היחידים הי''ד שנרצחו ברעים.
אני בקשר עם בת משפחה שלהם כבר תקופה ארוכה, וחשבנו להוציא אותה עם שתי הבנות זוג של הבנים לשבת ערכים
שתתן להן כח ואמונה.
האמא במצב רגשי קשה מאד...

לא מצליחה לברר על שבת כזאת,
אשמח לשמוע פרטים מה יותר מתאים? צהר/הידברות/ ערכים?
האם יש מימון/ תרומות שאוכל להעזר בהם?
כל מידע יתקבל בברכה...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בתור אמא שכולה, לא נראה לי ששבת ערכים זה הדבר המתאים כרגע

כותבת באישי.

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בתור אמא שכולה, לא נראה לי ששבת ערכים זה הדבר המתאים כרגע

כותבת באישי.
היא לא חרדית ולכן אני רוצה לתת לה מעטפת של אמונה, שמירת שבת וכו

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
היא לא חרדית ולכן אני רוצה לתת לה מעטפת של אמונה, שמירת שבת וכו
צריך גם כנראה לקחת בחשבון שהשבתות הללו מאד משפחתיות, מה שיכול להכאיב לה מאד.
אולי יש מקום לבדוק עם החלק החרדי-דתי של משפחות החטופים, יש בעיתון קטיפה כל שבוע טור של ג'ולי קופרשטיין (אמא של בר, חטוף) נראה שהאירועים שהם מקיימים ומתאספים (גם שבתות) יותר מכוונים למה שאת מחפשת.
אולי מישהי יכולה להביא מקטיפה פרטים ליצירת קשר.

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צריך גם כנראה לקחת בחשבון שהשבתות הללו מאד משפחתיות, מה שיכול להכאיב לה מאד.
אולי יש מקום לבדוק עם החלק החרדי-דתי של משפחות החטופים, יש בעיתון קטיפה כל שבוע טור של ג'ולי קופרשטיין (אמא של בר, חטוף) נראה שהאירועים שהם מקיימים ומתאספים (גם שבתות) יותר מכוונים למה שאת מחפשת.
אולי מישהי יכולה להביא מקטיפה פרטים ליצירת קשר.
אמ..מ..
אני שומעת..
בת הזוג של אחד הבנים סיפרה לי שהיא והשניה מתכננות לעשות איתה שבת אצלה בבית,
אז אני הצעתי שיעשו את אותה שבת רק עם רבנים, ואפשרות להתייעץ ולשתף..
היא מאד התלהבה מהרעיון, לא הצענו כרגע לאמא, אני רוצה יותר פרטים וכיוון כדי לדעת איך להגיש לה...

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

לא אני

משתמש סופר מקצוען

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

איילה לב

משתמש פעיל
נראה לי ערכים הכי מקצועיים
אפשר לפנות אליהם למשרדים ישירות ולהתייעץ איתם
אני חושבת שהסמינרים למי שלא דתי ממומן על ידם, לפחות ככה הם אומרים בהתרמות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה