אשמח לקבל חו"ד

Thebest

משתמש רשום
שלום וברכה,
אינני סופרת אבל כתבתי את הסיפור המצורף לצורך מסוים. אשמח מאד לקבל חות דעת והערות.
תודה רבה.
צפה בקובץ המצורף 206663

קבצים מצורפים

• השתלמות.pdf
    KB 115.4 · צפיות: 130

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סיפור מדהים, עם מסר חד ומיוחד, כתיבה יפה אם כי מעט שגיאות מקלדת...
כל הכבוד , המשיכי!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המקצב של הסיפור מוגזם מעט, הקריאה מעניקה תחושה של האזנה להקלטה שנערכה כך שצומצמו הרווחים בין מילה למילה, מין רצף דחוס מדי.
הייתי ממליץ להתמקד בפיסוק, הן ברמה המילולית (מילים שמאיטות את הקצב), והן ברמת המשפטים (המשפטים הקצרים מדי נשמעים כמו פטפוט)
אני אקרא את הסיפור אח"כ, ואז אגיב על התוכן.

חולי

משתמש סופר מקצוען
סיפור מיוחד ומרגש מאוד. בהצלחה לך בהמשך.

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
התוכן יפה מאוד. מסכימה עם קקטוס. רצת מהר מדי עם המשפטים מה שלא נותן שהות לעכל את המהלך והתוצאה. נהניתי לקרוא!

מלבב

משתמש צעיר
הרעין מדהים, אבל חסר זרימה. (אלא אם ישנה מטרה אחרת בדווקא בנרטיב הזה).

נסו לתת מעין פתיחה מלהיבה לכל נקודה עניינית. החליפו מילים למילים מרשימות יותר.

בהצלחה

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
סיפור יפה, מכאיב. את מוכשרת!
מסכימה עם ההערה של קקטוס...
חסר כאן קצת יותר מידע על המחלה שהזכרת כי איכשהו הקורא נשאר עם התרשמות חלקית מאוד.
כוונתי לא לים של מידע אלא משפט או שניים שיעשירו את האינטילגנציה.

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתיבה יפה.

בגלל שקראתי את הספר "גם שם" של ברטלר, אני מודעת קצת (וב"ה שרק קצת) לתהליך של המחלה, ומבינה את מהלך הסיפור.
אבל נראה לי שאם הייתי קוראת את הסיפור בלי שום רקע על המחלה, הוא היה נראה לי לא הגיוני,
כי איך יתכן שאשה שתוך תקופה קצרה המצב שלה מתדרדר ומצליעה קלה היא מגיעה לחוסר תפקוד באצבעות, מצליחה לחזור לחיים ברמה של תלמידות צפופות ומסירת השתלמויות?
(ושוב- אני יודעת את התשובה, אני שואלת בשמם של אלו שמתוודעים לראשונה למחלה)

ועוד משהו קטן- מהסיפור משתמע שהן למדו בסמינר לפני כשלושים שנה, היה אז מגמות למוזיקה בסמינרים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה