דרוש מידע אשמח למידע דחוף לגבי מקום לימודים לתואר ראשון בחינוך לגיל הרך לנשים. תודה רבה!

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מחפשת מידע לגבי לימודי תואר ראשון בחינוך לגיל הרך. יש הרבה מכללות והרבה הצעות, אך קשה מאד להגיע להחלטה מה נכון. הייתי אף מעוניינת ללמוד תחומים נלווים לחינוך, כמו חנ"מ, ניתוח התנהגות ועוד...
שמעתי שיש מקומות מאד לא גמישים ולא נחמדים. ואף כאילה שמערימים קשיים. ואף יש הבדלים במחירים.
אשמח לקבל מידע כלשהו על המכללות השונות. שיוכל לכוון אותי ויעזור לי להגיע להחלטה.
שמעתי על "המכללה" בית וגן, חוי ארנפלד- לוינסקי, בית ברל, בכיר, אפרתה, ונוות ישראל.
מי ששמעה או יודעת על מכללות אלו ואף על מכללות שלא צוינו פה, אשמח לדעתה.

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
שמעתי דברים מאד טובים על מכללת נאוות ישראל, אך אני חושבת שאין להם גיל הרך.
מכללת בית וגן גם שמעתי המלצות יש גיל הרך אבל לא יחד עם חינוך מיוחד.
מה שבטוח שכדאי לך לפני שאת הולכת למכללה לחפש בנות שאת מכירה שהיו שם, ולשמוע מה הן אומרות.
אני השנה למדתי במכללה והייתי מאד לא מרוצה.
בהצלחה!

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שמעתי דברים מאד טובים על מכללת נאוות ישראל, אך אני חושבת שאין להם גיל הרך.
מכללת בית וגן גם שמעתי המלצות יש גיל הרך אבל לא יחד עם חינוך מיוחד.
מה שבטוח שכדאי לך לפני שאת הולכת למכללה לחפש בנות שאת מכירה שהיו שם, ולשמוע מה הן אומרות.
אני השנה למדתי במכללה והייתי מאד לא מרוצה.
בהצלחה!
תודה על התגובה!
פרסמתי את זה פה כי אני רוצה לשמוע מכאלה שלמדו באחת מהמכללות הנ"ל את הנושא הזה עד כמה הם היו מרוצים ואיפה הכי כדאי ללמוד...
אשמח לתגובות נוספות :)

הרי האלפים

משתמש צעיר
מקפיצה הנושא הזה ממש חשוב ודחוף לי.
אני אמא לילדים קטנים.......... ורוצה להשלים לתואר בגננות .
איפה כדאי לי ללמוד ?
חלק אומרים במכללה בירושלים וחלק אומרים שלא מעיזי .
מה כדאי? יש חסידי בירושלים לא זוכרת את השם .
אשמח לשמוע כמה שיותר תגובות אני צריכה עד יום ראשון לסגור מול המכללה .כך העבודה דורשת ממני.
אפשר גם בפרטי grc08422 והמשך רגיל

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם את רוצה ללמוד דרך הזום, אני ממליצה על בית ברל.
אם יעניין אותך פרטים נוספים- בשמחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה