אשמח לחוות דעת על ההעצה של המשכנתא שקיבלתי

מאיר קה

משתמש חדש
אשמח לקבל חוות דעת על ההצעה של המשכנתא
המשכנתא זה פחות מ45 אחוז מהדירה
האם זה משכנתא טובה- ומה כדאי לשנות-והאם יש מה לשנות

קבצים מצורפים

• אישור משכנתא.pdf
    KB 133.8 · צפיות: 10
נערך לאחרונה ב:

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מדובר בדירה ראשונה?
אם כן מומלץ לשלב הלוואת זכאות.
כפי שכתבו לפני המ"צ כאן ממש יקר ( מזרחי קשים בצמודות).
יש סיבה לפריסה כזו רחבה במידה ויש אפשרות להגדיל קצת זה יכול לעזור מאוד.
500k זה ממש לא משכנתא קטנה לא כל זוג בן 20 צריך להתחיל אם 1m משכנתא לכל הפחות.

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
את הסכום של 50 אל"ש בזבוז למתוח ל30 שנה. תקצר אותו ל10 שנים, אם יש יכולת החזר. או למימנמום שאפשר לפי יכולת ההחזר.

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
תקרא עוד שורה אחת תתאמץ
קראתי גם קראתי
היה משמע מדבריך שאם אפשר לקצר מומלץ לקצר שזה תמיד טוב ובסוף קיצור שנים זה מוזיל הכי הרבה במשכנתא
במנותק מזה המלצת על הזכאות
אז אני רק הדגשתי שלא מומלץ לקחת את הזכאות לתקופות ארוכות כי ההצמדה למדד תגנוב את כל הרווח מהמסלול הזה
אם לזה היתה כוונתך אני מושך את הודעתי הקודמת

מאיר קה

משתמש חדש
מדובר בדירה ראשונה?
אם כן מומלץ לשלב הלוואת זכאות.
כפי שכתבו לפני המ"צ כאן ממש יקר ( מזרחי קשים בצמודות).
יש סיבה לפריסה כזו רחבה במידה ויש אפשרות להגדיל קצת זה יכול לעזור מאוד.
500k זה ממש לא משכנתא קטנה לא כל זוג בן 20 צריך להתחיל אם 1m משכנתא לכל הפחות.
ראובן אשמח שתסביר לי מה זה הלוואת זכאות
וב. הדירה שאני קונה עכשיו - היה לי דירה ומכרתי ואתה ועכשיו אני קונה את הדירה הזו

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
ראובן אשמח שתסביר לי מה זה הלוואת זכאות
וב. הדירה שאני קונה עכשיו - היה לי דירה ומכרתי ואתה ועכשיו אני קונה את הדירה הזו
אם לא עברו 10 שנים מאז שהיה לך דירה מסלול זכאות לא רלוונטי בשבילך

m244

משתמש חדש
אשמח לקפוץ על העגלה ולקבל חוות דעת
1.png
2.png

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

m244

משתמש חדש
מצוין!
הייתה אפשרות לנסות בלאומי.
מצוין!
הייתה אפשרות לנסות בלאומי?
מה הסיבה הם יותר טובים?
סליחה על הבורות אני ממש לא מבין,
וללא מחשבהה רבה לקחתי יועצת שפנתה אליי מהחברה
של הפרוייקט של המחיר למשתכן.... ורק לאחר מעשה שלחו אותי לכאן
אני פשוט רוצה לדעת שלפחות לא נפלתי כ"כ.....
תודה רבה.
ויש משהו לשנות או שאוכל לבקש ממנה...

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
סליחה על הבורות אני ממש לא מבין,
וללא מחשבהה רבה לקחתי יועצת שפנתה אליי מהחברה
של הפרוייקט של המחיר למשתכן.... ורק לאחר מעשה שלחו אותי לכאן
אני פשוט רוצה לדעת שלפחות לא נפלתי כ"כ.....
תודה רבה.
ויש משהו לשנות או שאוכל לבקש ממנה...
ראשית, לא נפלת!
היועצת עשתה עבודה מדהימה!! ריביות מעולות, ותמהיל נכון.
אתה כנראה בידיים טובות.
אגב, אין כזה דבר "יועצת של הפרוייקט" - היא כנראה עושה שם הרבה תיקים, ומפנים אליה. אבל כל יועץ עושה תיקים בכל מקום.
שאלתי רק בגדול, האם הייתה פנייה לבנק לאומי או לא.
ייתכן והם היו מתחרים, וייתכן ולא.
ייתכן והיא תדע לענות על זה גם.
איך שלא יהיה - הצעה מעולה.

m244

משתמש חדש
ראשית, לא נפלת!
היועצת עשתה עבודה מדהימה!! ריביות מעולות, ותמהיל נכון.
אתה כנראה בידיים טובות.
אגב, אין כזה דבר "יועצת של הפרוייקט" - היא כנראה עושה שם הרבה תיקים, ומפנים אליה. אבל כל יועץ עושה תיקים בכל מקום.
שאלתי רק בגדול, האם הייתה פנייה לבנק לאומי או לא.
ייתכן והם היו מתחרים, וייתכן ולא.
ייתכן והיא תדע לענות על זה גם.
איך שלא יהיה - הצעה מעולה.
ממש תודה רבה,
כי אני עשיתי את זה ממש בפזיזות, ובכנס זוכים
והחברה שמלווה את הפרויקט לדעתי ארי מגורים יש להם
חברת דרכנו ולתומי חשבתי שיש התמחות של מחיר למשתכן
וסגרתי איתה,
רק שעכשיו ואחר בירורים הבנתי
שזה ממש לא קשור ולא הייתי רגוע כי היא לא מאנ"ש
אז מממש תודה שיש אנשים הגונים וטובים כמוך....
ועכשיו ביררתי והיא אמרה לי שכן פנתה ללאומי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה