ספק ותשתית אשמח אם אפשר לעשות סדר בענינים: תשתית בזק, סיב אופטי, ספק, סינון נטפרי

אשמח מאוד אם מישהו יכול להתנדב ולעשות לי קצת סדר בענין גלישה על סיב אופטי,
בזק הפעילו לי השבוע תשתית סיב אופטי, ספק יוסי תקשורת , ס"ה עולה לי 100 + 25 השכרת ראוטר לשנה ראשונה ואח"כ 125 + 25 השכרה
אשמח לדעת האם יש עוד אפשרות להתחבר דרך תשתית בזק סיב אופטי עם סינון נטפרי במחיר יותר זול?
ולמה ראיתי שהרבה מתלוננים על סיב אופטי תשתית בזק עם סינון נטפרי?
והאם שווה לקנות ראוטר? כי ביוסי תקשורת אמרו לי שאם אני קונה אני יצטרך להגדיר הכל לבד ולא יהיה לי תמיכה כמו כשאני משכיר מהם
ואיזה הכי כדאי ומומלץ? (+ מגבר קליטה כי הראוטר נמצא קצת רחוק מהמחשב)
והאם אפשר שהספק יהיה גם בזק + סינון של נטפרי ולקנות ראוטר ושיגדירו הכל כמו שצריך וגם לקבל תמיכה במקרה הצורך?
ומה זה Bfiber ?
ומה זה Be Mesh ?
והאם זה יכול לעבוד עם נטפרי?

אשמח מאוד לתגובה מכל מי שיכול ומכיר את הנושא

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
בזק הפעילו לי השבוע תשתית סיב אופטי, ספק יוסי תקשורת , ס"ה עולה לי 100 + 25 השכרת ראוטר לשנה ראשונה ואח"כ 125 + 25 השכרה
אשמח לדעת האם יש עוד אפשרות להתחבר דרך תשתית בזק סיב אופטי עם סינון נטפרי במחיר יותר זול?
והאם שווה לקנות ראוטר? כי ביוסי תקשורת אמרו לי שאם אני קונה אני יצטרך להגדיר הכל לבד ולא יהיה לי תמיכה כמו כשאני משכיר מהם
והאם אפשר שהספק יהיה גם בזק + סינון של נטפרי ולקנות ראוטר ושיגדירו הכל כמו שצריך וגם לקבל תמיכה במקרה הצורך?
ומה זה Bfiber ?
ומה זה Be Mesh ?

אפשר לקבל אצלי הצעת מחיר מסודרת, אבל זה נשמע שהתחברתם כבר.

יהודה לייב 40

משתמש חדש
ומה זה Bfiber ?
ומה זה Be Mesh ?

ככל הידוע לי, התלונות של האנשים לבעיות בבזק ונטפרי, זה בספק בזק ולא בתשתית בזק. ממילא לא מומלץ לך לעבור גם לספק בזק, למרות שזה נשמע מגניב יותר, ויותר ברמה. אבל מה לעשות, החיבור של בזק ונטפרי משום מה עושה בעיות.
לגבי לקנות ראוטר, מהניסיון האישי שלי פחות מומלץ גם אם אתה יודע להגדיר לבד, כי במקרה שיש בעייה, החברות תקשורת אוהבות לתלות את הבעייה בראוטר שלך... ולכן ברגע שהכל עובר בחברה אחת, זה גורם להם לקחת יותר אחריות ולפתור בעיות במקרה שיש.
ממליץ לך לעשות בדיקת מהירות כאן
ולבדוק שאתה מקבל את החבילה שאתה משלם עליה ביוסי תקשורת.
בהצלחה.

זה מה שיצא לי:

צילום מסך 2024-07-04 000555.jpg

אני נמצא בחדר סמוך לחדר שבו נמצא הראוטר, הגיוני?

sk1203

משתמש מקצוען
ומה זה Bfiber ?
ומה זה Be Mesh ?

זו רשימת הספקים של נטפרי, אחד מהם זה גם בזק בעצמם
לגבי קנייה, לא יודעת מהפן הכלכלי אם זה שווה או לא, אבל מבחינת תמיכה בעיקרון אם יש לך הבנה סטנדרטית בתחום המחשבים וכו' תוכל להסתדר גם בעצמך - ומקסימום להתקשר לספק/ נטפרי - הם אמורים לעזור לוך גם אם אתה משלם להם רק על הגלישה ולא גם על שכירות של הראוטר

Bfiber זה בעצם הכינוי לסיבים האופטיים של בזק (כמו שלסלקום למשל יש סלקום סיבים וכו')
Be Mesh זה הכינוי למגדיל טווח של בזק
שניהם עובדים עם נטפרי מצוין למיטב ידעתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה