****אשכול שו"ת ועזרה לעורכים תורניים****

מצב
הנושא נעול.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

גרוינעם

משתמש צעיר
רבותי, תסלחו לי על הבורות. אני לא יודע מילה באנגלית וכל פעם שאני צריך לשלוח מייל עם הכתובת: שטרודל ז'ימל נקודה קום. אני מסתבך עם הכתיבה. מה עושים.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
רבותי, תסלחו לי על הבורות. אני לא יודע מילה באנגלית וכל פעם שאני צריך לשלוח מייל עם הכתובת: שטרודל ז'ימל נקודה קום. אני מסתבך עם הכתיבה. מה עושים.
גזור ושמור:
gmail.com@

גרוינעם

משתמש צעיר
"תודה רבה"! התכוונתי לכל האתרים שלא נותנים לך להביא מהעתקה! אני לא בוק עד כדי כך...

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
"תודה רבה"! התכוונתי לכל האתרים שלא נותנים לך להביא מהעתקה! אני לא בוק עד כדי כך...
תרשום לפניך באיזה מקום את האותיות העבריות של המקלדת "עצשןךץבםצ".

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אז הגיע הזמן. להכיר את האותיות באנגלית, עושה כל ילד קצת סקרן במשך לא יותר מחצי שעה.
אתה יכול לחפש גם קורסים בסיסיים באינטרנט, יש אתרים ממש כשרים.
במחילה מכבודך, ויש כבוד!

גרוינעם

משתמש צעיר
אז הגיע הזמן. להכיר את האותיות באנגלית, עושה כל ילד קצת סקרן במשך לא יותר מחצי שעה.
אתה יכול לחפש גם קורסים בסיסיים באינטרנט, יש אתרים ממש כשרים.
במחילה מכבודך, ויש כבוד!
אוקי. אם תוכל לשלוח קישור לאתר מוצלח או שתעדכן איזה אתר פתוח בנטפרי

נערך לאחרונה ב:

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

גרוינעם

משתמש צעיר
אכן צריך לדעת אנגלית כדבריך אבל הרעיון שהציעו כאן להעתיק את האותיוית העבריות ולפי"ז לכתוב את הכתובת מייל הוא רעיון בהחלט לא רע

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אינני סולח לך על הבורות.
אני מעריך אותך על חוסר הידע שלך באנגלית. (לצערי אני יודע אנגלית ועוד כמה שפות).
יש בכך מעלה גדולה כאשר המוח נקי מידיעת שפת אומות העולם. בספרים הקדושים כתוב שבכל שפה ושפה יש טומאה מיוחדת לאותה שפה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

סח לי יהודי אוהב תנ"ך: "הֲתֹצִיא מַזָּרוֹת בְּעִתּוֹ וְעַיִשׁ עַל בָּנֶיהָ תַנְחֵם" - מזרות = מזלות, בהנחה שר' ול' הן מאותו המוצא.

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
"הֲתֹצִיא מַזָּרוֹת בְּעִתּוֹ וְעַיִשׁ עַל בָּנֶיהָ תַנְחֵם" - מזרות = מזלות
כן פירש"י שם (איוב לח, לב).
שאלתי הייתה מה פי' תיבת "ממזר" (בראשית רבה י, ו), וכמדומני שראיתי פירוש אחד "מרכך".

עריכה:
בהנחה שר' ול' הן מאותו המוצא.
'מזרות - כמו מזלות הרי"ש במקום הלמ"ד וכן וממזרים קרה (לעיל /איוב/ לז)' (מצודת ציון איוב לח, לב).

נ.ב. מי שם לב כמה פעמים מוזכר בקינות "כימה וכסיל"?

נערך לאחרונה ב:

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ל RL
הם משנים את הכתובת איפי וזה נפתח
אתה יכול לקרוא על זה בפורום נטפרי
@אבק, אראל שינו לי את הכתובת ועדיין מופיעה אותה הודעה, מה ניתן לעשות? מה לא עשיתי טוב?
תודה.

אולי תוכל לצרף קישור לאשכול הרלונטי בפורום נטפרי?

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ומה? להתקשר שוב ולבקש שיחליפו שוב?
למה שזה יעזור? אם המערכת של אוצה"ח מזהה את הכתובות שהם שמים כמשויכות לנטפרי אז למה שאת הכתובת החדשה הם לא יזהו?
אני לא יודע מה הם עשו לא נכון, אבל הם יודעים מה הבעיה ויכולים לפתור אותה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה