תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
לכל המעוניין יש ברשותי כרטיס ללונדון עם וייז אייר לאיזה תאריך שרוצים עד 28.10.24
מוכר אותו ב 10 אחוז פחות ממחיר הטיסה המקורי
אם המחיר של הטיסה שתרצו היה מאוד יקר אני היה מוכן להתגמש עוד קצת
זה לא כולל מזוודה יש אופציה להוסיף מזוודה כמה שיעלה בוייז אייר
למי שיקנה את זה השבוע תינתן הנחה משמעותית

3524

משתמש סופר מקצוען
היו כאן כמה ששאלו על טיסה לוינה במוצאי סוכות 27.10

אין מצב למחיר זול, זה היא"צ של החת"ס ורוב הטיסות במחיר הגיוני כבר נתפסו במהלך הקיץ, מה שנשאר ייתפס אף הוא.

מי שחשוב לו התאריך הזה שיתפוס מה שיש כי המחיר רק יעלה.

• תודה
Reactions: eh

3524

משתמש סופר מקצוען
סקנדינביה !

(דיל מועתק ממקום אחר) - טוב, זה יותר בגדר השקעה אופטימית בעתיד מאשר דיל (כי ההווה כידוע לא משהו): אייר בלטיק הלטבית מוכרת כרטיסים הלוך ושוב לטיסות ליעדים שבכותרת הדיל ב-200 עד 210 אירו, דרך ריגה. נכון לרגע זה, כמובן.
הקונקשנים נוחים. בטיסות הלוך ושוב לשטוקהולם למשל ממריאים ב-6:40 בבוקר מנתב"ג, נוחתים ב-14:10 בשטוקהולם.
בחזור ממריאים ב-20:20 משטוקהולם, נוחתים ב-04:10 בנתב"ג.
כמיטב מסורת הלואו-קוסט, המחיר כולל תיק עליה למטוס אחד. תוספת תיקים, הושבה - בתשלום נוסף.

קצת על החברה (ששייכת לממשלת לטביה): מדובר באחת החברות הטובות והדייקניות באירופה. תפעיל טיסות לארץ גם מוילנה וטאלין.
מפעילה צי של איירבוס A220 חדשים (145 מושבים). לשם השוואה, באח הגדול הנפוץ איירבוס A320 יש סביבות 174 מושבים (בגירסת הישראייר).

אף אחד כמובן לא יודע איך ייראו הטיסות באביב / קיץ 2025, אבל לתכנן אפשר. זה נותן איזה סוג של תקווה לנורמליות, וטיסה ב-200 אירו לכרטיס ליעדים הסקנדינביים הוא מציאה.

וחוץ מזה - הלטבים לגמרי בעדנו מאז תחילת המלחמה. מוצדק לגמרי לתת להם פרנסה.
אה, וגם ריגה שווה ביקור. לגמרי שווה.

shubi

משתמש חדש
שלום לכם.
אני מחפש טיסה זולה ללרנקה קפריסין ל6 באוקטובר היות וסוויס ביטלו את הטיסה אז הם נותנים לי לטוס מקפריסין
אשמח מאוד לעזרתכם אני בברוך רציני

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
שלום לכם.
אני מחפש טיסה זולה ללרנקה קפריסין ל6 באוקטובר היות וסוויס ביטלו את הטיסה אז הם נותנים לי לטוס מקפריסין
אשמח מאוד לעזרתכם אני בברוך רציני
יש טיסות מ65 דולר ומעלה
חברה ישראלית (ישראייר) 67 דולר רק זה בליל ה 6 באוקטובר
באיזה שעה הטיסה שלך משם??

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
אם וויזאייר ביטלו לי טיסה של מחר בבוקר פחות מ 10 שעות לפני ההמראה אני זכאי לאיזה פיצוי?
פיצוי כנראה לא כי זה מלחמה
טיסה חלופית עפ"י חוק אתה זכאי
אם תזמין ותתבע את ויזאייר רוב הסיכויים שלא תקבל את זה בלי בית משפט

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מומלץ להזמין חלופי אז?
או שלא שווה להתעסק איתם
פיצוי כנראה לא כי זה מלחמה
טיסה חלופית עפ"י חוק אתה זכאי
אם תזמין ותתבע את ויזאייר רוב הסיכויים שלא תקבל את זה בלי בית משפט

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
בדקתי שם וכשאני מוסיף מזוודות זה מייקר מאוד את הכרטיס....
ברור שזה מייקר
המחיר תלוי איזה חברה
למשל ארקיע זה 40 דולר למזוודה ו10 דולר טרולי
עוד טיפ המחיר הזול ביותר בדר"כ לתוספת מזוודה תהיה באתר החברה הסוכנויות לוקחים יותר זול על הטיסה ועוקצים אותך בכבודה
תבדוק עם סוויס יש סיכוי שהם ישלמו לך על הטיסה ללרנקה כולל המזוודות

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מצליח להכנס ללוח טיסות
איך ניתן לסדר את זה
1727205435200.png

eh

משתמש פעיל
החלטה שלך
לדעתי הם לא ישלמו בלי בית משפט
בבית משפט לתביעות קטנות מאוד קל להוציא את זה
אבל זה לוקח הרבה זמן
בדרך כלל הם באים להסדר גם בלי משפט הם מעדיפים פשרה ואפילו פיצוי קטן כך שאם תתבע למשפט טיסה חילופית תקבל אותה ללא צורך בבית משפט בפועל!

shubi

משתמש חדש
ברור שזה מייקר
המחיר תלוי איזה חברה
למשל ארקיע זה 40 דולר למזוודה ו10 דולר טרולי
עוד טיפ המחיר הזול ביותר בדר"כ לתוספת מזוודה תהיה באתר החברה הסוכנויות לוקחים יותר זול על הטיסה ועוקצים אותך בכבודה
תבדוק עם סוויס יש סיכוי שהם ישלמו לך על הטיסה ללרנקה כולל המזוודות
צריך ללחוץ עליהם? כי שאלתי אותם והם אמרו לי שהם לא משלמים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה