תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח לעזרתכם
האם הגיוני שחברת סוכנות אחת מציעה מחיר ברבע ממחיר החברת התעופה??
נכסתם לאתר שלהם ומופיע באמת המחיר הזול? האם זה הגיוני ?

תודה רבה
לכאורה לא יתן לך לגמור את ההזמנה עד הסוף
ואם כן תתפלל חזק שלא יהיה ביטולים/דחיות/הסלמות ושינויים,
ואם הצלחת - יצאת מנצח.

חיה חיה חיה

משתמש רשום
הזמנתי
בוצע ההזמנה, לא נשלחו עדיין כרטיסים
יתכן והם נוכלים? גונבים את הכסף?

תודה רבה

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הזמנתי

תודה רבה
זה לא,
אבל כל עוד לא קיבלת כרטיסים ואת לא רואה את זה באיזור אישי בחברה אזי שום דבר לא בטוח

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
הזמנתי

תודה רבה
אם הם לא ישלחו כרטיסים כנראה זה היה טעות ויחזירו לך את הכסף ואם לא תמיד אפשר להכחיש עסקה דרך חברת האשראי
נא לעדכן מה היה בסוף

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל מידע על טיסות לפולין / הונגריה במהלך חודש יוני הלוך חזור כמה שיותר זול
לא הצלחתי למצוא דיל טוב
תודה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
הזמנתי

תודה רבה
טיסות במחיר טעות הינם טעות נפוצה בעולם הטיסות
כשזה קורה בחברת התעופה עצמה, לרוב היא לא תבזה את עצמה ותשלים עם המחיר
כשזה קורה לסוכנות, לרוב לא תקבלו את הכרטיסים ובמקרה הטוב יחזירו לכם את הכסף
לפני כחצי שנה זה קרה עם קיוי שכולם פה חגגו לילה שלם על מחירי טעות והזמינו טיסות מכאן ועד שנה הבאה והכל התפוגג כעורבא פרח
אדרבא נקווה בשבילכם שהרווחתם!

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
טיסות במחיר טעות הינם טעות נפוצה בעולם הטיסות
כשזה קורה לסוכנות, לרוב לא תקבלו את הכרטיסים ובמקרה הטוב יחזירו לכם את הכסף
לפני כחצי שנה זה קרה עם קיוי שכולם פה חגגו לילה שלם על מחירי טעות והזמינו טיסות מכאן ועד שנה הבאה והכל התפוגג כעורבא פרח
אדרבא נקווה בשבילכם שהרווחתם!
בדקתי עכשיו זה עדיין קיים הפער הזה משום מה זה רק באתרים ישראלים המחיר נמוך בשליש מהאתרים הזרים
אני לא מאמין שלא יחזירו את הכסף ותמיד אפשר לקבל את הכסף דרך חברת האשראי
1717479284282.png

1717479324765.png

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
ריינאייר פעם קודמת בטלו פתאומי שבועיים אחרי שחזרו לישראל, כדאי לחכות כמה שבועות לראות אם הם מחזיקים מעמד.

חיה חיה חיה

משתמש רשום
איך יתכן שבחברות הישראליות זה יותר זול
מהחברות הזרות
היה לי תקלה באשראי ולא עבר להם
הם פנו אלי עכשיו שאני יביא להם מספר אחר
האם לבטל את הזמנה או שכן כדאי לי להמשיך?

תודה רבה

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הזמנתי

תודה רבה
הזמנתי בעבר דרך לאסט מינוט וגם כן לקח זמן עד שקיבלתי את הכרטיסים

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
איך יתכן שבחברות הישראליות זה יותר זול
מהחברות הזרות
היה לי תקלה באשראי ולא עבר להם
הם פנו אלי עכשיו שאני יביא להם מספר אחר
האם לבטל את הזמנה או שכן כדאי לי להמשיך?

תודה רבה
למה לבטל??
הסיכון היחיד זה שאם זה יתבטל המחירים יכולים לעלות כשתרצו להזמין מחדש

קלופ

משתמש פעיל
אני גם חשבתי ככה עד
זה לא תמיד ככה במיוחד ובמיוחד בחברות לואו קוסט!
בכל מקרה ממליץ להזמין רק דרך האתר הרשמי של חברת התעופה

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
כל אלו שמתכננים פה במרץ טיסות וטיולים - אתם לא חוששים שהכל יתבטל בגלל המלחמה בצפון?
ממש רוצה להזמין כרטיסים, דירה רכב והכל, אבל נראה שהמלחמה בצפון זה רק עניין של ימים\שבועות, ואני ממש חוששת להזמין ככה.
מה אתם חושבים?

החסידים

משתמש פעיל
כל אלו שמתכננים פה במרץ טיסות וטיולים - אתם לא חוששים שהכל יתבטל בגלל המלחמה בצפון?
ממש רוצה להזמין כרטיסים, דירה רכב והכל, אבל נראה שהמלחמה בצפון זה רק עניין של ימים\שבועות, ואני ממש חוששת להזמין ככה.
מה אתם חושבים?
לקנות באל על, יטוסו בכל מצב.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מה אתם חושבים?
כבר חצי שנה שאומרים לנו את זה
בחיים צריך לדעת לקחת סיכונים

ה"מוטקה"

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מה אתם חושבים?
מה שאני עושה זה לסגור רק בחברות תעופה - מקסימום הכסף יחזור.
בבוקינג רק מלון עם ביטול עד 24 שעות קודם.
וכן רכב בהשוואת רכבים שאני סוגר זה נותן לבטל כמדומני עד 48 שעות קודם.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה