תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
1. באמת הצבירה די נמוכה אני מדבר רק על המבצע של עכשיו שמקבלים 35000 נקודות אם משתמשים ב3000 ש"ח בחודש הקרוב
2. נראה לי אם כי אני לא בטוח שאפשר לקנות נקודות אבל המחיר לא כזה משתלם
3. באמת צריך להוסיף מיסי נמל שמגיעים למחיר של טיסה בלואו קוסט לפעמים אבל צריך לזכור שבאל על מקבלים טרולי וזה עולה בוויזאייר הון (אם אתה טס תמיד כמו ישיבע בוחער עם תיק גב בלבד זה באמת לא שווה)
יש גם יעדים שאין לואו קוסט למשל בדקתי לפראג בחורף הבא אפשר לקבל טיסה הלוך חזור עם 32000 נקודות + 53 דולר המחיר הרגיל הוא 254 דולר כך שהרווח רק מהמבצע הוא 200 דולר
4. יש מצב ששווה לבטל אחרי שמתעדכנים הנקודות במועדון (8.2.24) כך ששילמת רק 40 ש"ח בערך
5. איפוא לא מקבלים דיינרס למשל??
מסקנה שווה להזמין לקנות ב3000 ש"ח עד 31.1.24 ולבטל ב 9.2.24 כך שאתה משקיע 40 ש"ח ויש לך טיסה זולה מאוד בחורף הבא
יש פעמים כמו עכשיו לדוג' שיש מבצעים על הנקודות באתר אל על דהינו ש 100 נקודות שווה 1$ מה שאומר שמרויחים 350$ לדעתי זה כן שווה למרות שלמעלה כתבתי שזה לא שווה אני חוזר בי וזה ממש שווה רק שציםך לגהץ 3000 ש:"ח בחודש אחד ובמבצע הקודם היה צריך 1000 כפול 3 חודשים טיפה יותר נוח
אבל זה ממש משתלם

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
יש פעמים כמו עכשיו לדוג' שיש מבצעים על הנקודות באתר אל על דהינו ש 100 נקודות שווה 1$ מה שאומר שמרויחים 350$ לדעתי זה כן שווה למרות שלמעלה כתבתי שזה לא שווה אני חוזר בי וזה ממש שווה רק שציםך לגהץ 3000 ש:"ח בחודש אחד ובמבצע הקודם היה צריך 1000 כפול 3 חודשים טיפה יותר נוח
אבל זה ממש משתלם
צריך רק לשים לב שהמבצע זה למי שלא היה לו כרטיס ב18 חודשים אחרונים

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
מה דעתם לגבי טיסה בתחילת פברואר לאירופה,
איזו חברה מירב הסיכויים שתטוס?
יש לי לקנות בריינאיר- הכי זולה, וויז ופגסוס שיותר יקרה.
(כמובן שיש את אלעל, אבל לא שווה לי לשלם להם...)

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
שאלת השאלות לדעתי ברגע שכמה חברות יתחילו לטוס באמת זה יוביל את שאר החברות להתחיל בינתיים קבוצת לופטאנזה הודיעה שהיא מתחילה לטוס ב 8 בינואר אנחנו כבר ב 28 בדצמבר ולא הודיעו על ביטול זה סימן טוב
מקווה בשביל כולנו שרוצים כבר לטוס ולא מוכנים לשלם את המחירים של אלעל
(גילוי נאות יש לי טיסה ברינאייר בתחילת פברואר;))

eh

משתמש פעיל
עד עכשיו הם הודיעו חודש מראש אבל הם חייבים להודיע 14 יום מראש אם לא הם מחוייבים לפי חוק טיבי שזה אומר טיסה חלופית או פיצוי גדול בלי הוכחת נזק
מחוייבים או לא תכלס לא תקבל שקל גם אם תפנה באמצעות עו"ד אלא אם כן תלך למשפט מה לעשות זה המצב ואנחנו בזמן מלחמה.
את הכסף תקבל בחזרה אבל פיצויים או טיסה חלופית לא בטוח בכלל.בריינאר אמרו לי שאני יכול לקנות באלעל או בכל חברה אחרת על חשבוני והם יחזירו אבל לא בטוח שאפשר לסמוך על עוד איזה פקיד אפרורי...מה שבטוח את הכסף תקבל בחזרה!!!בהצלחה.

eh

משתמש פעיל
אני הייתי ממקם את זה ככה פגסוס ריינארו אחרי זה וויז אלא אם כן זה סיבה ביטחונית שאז פגסוס עדיפות אחרונה.

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
מחוייבים או לא תכלס לא תקבל שקל גם אם תפנה באמצעות עו"ד אלא אם כן תלך למשפט מה לעשות זה המצב ואנחנו בזמן מלחמה.
את הכסף תקבל בחזרה אבל פיצויים או טיסה חלופית לא בטוח בכלל.בריינאר אמרו לי שאני יכול לקנות באלעל או בכל חברה אחרת על חשבוני והם יחזירו אבל לא בטוח שאפשר לסמוך על עוד איזה פקיד אפרורי...מה שבטוח את הכסף תקבל בחזרה!!!בהצלחה.
לגבי תחילת המלחמה אתה צודק וכנראה גם בבית משפט ספק אם תקבל פיצוי לגבי עכשיו אם הם לא יודיעו 14 יום מראש על הביטול הם יחוייבו בבית משפט בוודאי בפיצויים לפי חוק טיבי (דרך אגב זה לא כ"כ קשה לתבוע את זה בבית משפט לתביעות קטנות לא צריך עו"ד רק זה לוקח זמן) ולכן בגלל שהם גם יודעים את זה אם הם רוצים לבטל הם יודיעו לפחות 14 ימים מראש
ולכן לכל מזמיני הטיסות לפברואר תנוח דעתכם כנראה לא יודיעו לכם ברגע האחרון פתאום שאין טיסה

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
1. באמת הצבירה די נמוכה אני מדבר רק על המבצע של עכשיו שמקבלים 35000 נקודות אם משתמשים ב3000 ש"ח בחודש הקרוב
2. נראה לי אם כי אני לא בטוח שאפשר לקנות נקודות אבל המחיר לא כזה משתלם
3. באמת צריך להוסיף מיסי נמל שמגיעים למחיר של טיסה בלואו קוסט לפעמים אבל צריך לזכור שבאל על מקבלים טרולי וזה עולה בוויזאייר הון (אם אתה טס תמיד כמו ישיבע בוחער עם תיק גב בלבד זה באמת לא שווה)
יש גם יעדים שאין לואו קוסט למשל בדקתי לפראג בחורף הבא אפשר לקבל טיסה הלוך חזור עם 32000 נקודות + 53 דולר המחיר הרגיל הוא 254 דולר כך שהרווח רק מהמבצע הוא 200 דולר
4. יש מצב ששווה לבטל אחרי שמתעדכנים הנקודות במועדון (8.2.24) כך ששילמת רק 40 ש"ח בערך
5. איפוא לא מקבלים דיינרס למשל??
מסקנה שווה להזמין לקנות ב3000 ש"ח עד 31.1.24 ולבטל ב 9.2.24 כך שאתה משקיע 40 ש"ח ויש לך טיסה זולה מאוד בחורף הבא
35000 או 3500?
1. הצבירה מאד נמוכה ואני יסביר בהמשך.
2. אפשר לקנות נקודות במחיר מאד מאד יקר (פי 3) ששווה רק אם חסרים כמה נקודות לכרטיס בונוס.
3. בוויזאייר יש דרכים להוזיל את הטרולי והמזוודה.
נכון שיש בזה מעלות שזה כרטיס עם מחיר קבוע ללא עליית מחירים, עם מזוודה וכו', זה שווה אם ממילא משתמשים, לא שווה מיוחד בשביל זה.
ורק להזכיר שבשביל להגיע לכמות של 32,000 נקודות אתה צריך לבצע קניות בכרטיס בשווי 160,000 ש"ח (זאת אומרת 16 חודשים של 10,000 ש"ח בחודש).
4. לא יודע
5. יש לי כרטיס של אלעל (לי זה משתלם בגלל שאני קונה הרבה מאד במט"ח), השתמשתי עם הנקודות הראשוניות לטיסה וזה יצא שווי של בערך 17$, מנסיון שלי במאד הרבה חנויות בארץ לא מקבלים דיינרס (וממילא זה לא עובר), מצד שני בחו"ל זה עובר חלק (כי שם זה מאסטר קארד).

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
5. יש לי כרטיס של אלעל (לי זה משתלם בגלל שאני קונה הרבה מאד במט"ח), השתמשתי עם הנקודות הראשוניות לטיסה וזה יצא שווי של בערך 17$, מנסיון שלי במאד הרבה חנויות בארץ לא מקבלים דיינרס (וממילא זה לא עובר), מצד שני בחו"ל זה עובר חלק (כי שם זה מאסטר קארד).
אמנם בשביל לקבל את המבצע צריך להזמין דווקא את הכרטיס דיינרס, אבל יש להם גם כרטיס מאסטרכארד שהוא גם בארץ וגם בחול, אין הבדל ביחסי הצבירה בין הכרטיסים (יש הבדל רק בין רגיל לפרימיום).
אפשר להצטרף למבצע ולאחר שתקבלו את הנקודות תבקשו להחליף לכרטיס מאסטרכארד (אפשר גם לבטל לגמרי את הכרטיס אבל כרטיס בונוס עולה פחות נקודות למחזיקי פליי קארד, לגבי התשלום החודשי - תמיד אפשר לנסות להוריד אותם).

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
35000 או 3500?
1. הצבירה מאד נמוכה ואני יסביר בהמשך.
2. אפשר לקנות נקודות במחיר מאד מאד יקר (פי 3) ששווה רק אם חסרים כמה נקודות לכרטיס בונוס.
נכון שיש בזה מעלות שזה כרטיס עם מחיר קבוע ללא עליית מחירים, עם מזוודה וכו', זה שווה אם ממילא משתמשים, לא שווה מיוחד בשביל זה.
ורק להזכיר שבשביל להגיע לכמות של 32,000 נקודות אתה צריך לבצע קניות בכרטיס בשווי 160,000 ש"ח (זאת אומרת 16 חודשים של 10,000 ש"ח בחודש).
4. לא יודע
שוב אני יחדד מדובר שאתה מקבל שלושים וחמש אלף נקודות 5000 בהצטרפות ועוד 30000 אם אתה קונה ב3000 ש"ח עד סוף ינואר 35000 נקודות מספיק לטיסת בונוס בחורף להרבה יעדים כמובן שצריך להוסיף מיסי נמל שזה בערך כמו מחיר טיסת לואו קוסט זולה אבל אתה מקבל טרולי מזוודה והושבה
לדעתי שווה להשקיע 40 ש"ח בשביל לקבל טיסה זולה מאוד בחורף
לגבי העמלת מט"ח נראה לי שיש להם 50% הנחה בעמלת מט"ח שזה יוצא 1.4% אם אתה מחזיק את זה רק בשביל זה אני הייתי מציע לך כרטיס אחר "כזה אני רוצה" של מקס שהעמלת מט"ח שלהם הוא 1% יש דחיה של חודש בתשלום לעסקאות מט"ח (למשל אם אתה מזמין ב 11.12 והמועד חיוב שלך הוא בעשירי אתה תשלם רק ב 10.2) בניגוד לכל הכרטיסים שהחיוב למט"ח הוא מיידי אני משתמש עם זה להשכרת רכב בחו"ל שאתה מזמין הרבה זמן מראש ולפעמים אתה מבטל יוצא שלא שילמת בכלל כי עדיין לא ירד לך הכסף מהחשבון
היתרון הנוסף שבכרטיס שהוא לא עולה אף פעם דמי כרטיס ולא צריך לבקש טובות כל שנה לבטל את הדמי כרטיס
נראה לי שיש לזה גם צבירה למועדוני תעופה שאפשר להעביר לאלעל אבל זה לא משמעותי

נערך לאחרונה ב:

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
שוב אני יחדד מדובר שאתה מקבל שלושים וחמש אלף נקודות 5000 בהצטרפות ועוד 30000 אם אתה קונה ב3000 ש"ח עד סוף ינואר
לא ראיתי מבצע כזה, אם כן יכול להיות שזה מאוד שווה.
לגבי העמלת מט"ח נראה לי שיש להם 50% הנחה בעמלת מט"ח שזה יוצא 1.4% אם אתה מחזיק את זה רק בשביל זה אני הייתי מציע לך כרטיס אחר "כזה אני רוצה" של מקס שהעמלת מט"ח שלהם הוא 1% יש דחיה של חודש בתשלום לעסקאות מט"ח (למשל אם אתה מזמין ב 11.12 והמועד חיוב שלך הוא בעשירי אתה תשלם רק ב 10.2) בניגוד לכל הכרטיסים שהחיוב למט"ח הוא מיידי אני משתמש עם זה להשכרת רכב בחו"ל שאתה מזמין הרבה זמן מראש ולפעמים אתה מבטל יוצא שלא שילמת בכלל כי עדיין לא ירד לך הכסף מהחשבון
זה יורד אצלם בסוף החודש.
מה הכוונה יש למאקס כרטיס ללא דמי כרטיס עם 1% עמלה בלבד?
אתה יכול לפרט?
תודה.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
שוב אני יחדד מדובר שאתה מקבל שלושים וחמש אלף נקודות 5000 בהצטרפות ועוד 30000 אם אתה קונה ב3000 ש"ח עד סוף ינואר 35000 נקודות מספיק לטיסת בונוס בחורף להרבה יעדים כמובן שצריך להוסיף מיסי נמל שזה בערך כמו מחיר טיסת לואו קוסט זולה אבל אתה מקבל טרולי מזוודה והושבה
מחיר כרטיס בונוס הלו"ש לבודפשט למחזיקי כרטיס פליי קארד הוא 15,200 נקודות + 40 דולר מיסי נמל
תוכלו לרכוש במסגרת המבצע שתי כרטיסים הלו"ש
באף חברת לואו קוסט לא תמצאו את המחיר הזה, במיוחד כשזה מגיע עם מזוודה והושבה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
זה יורד אצלם בסוף החודש.
מה הכוונה יש למאקס כרטיס ללא דמי כרטיס עם 1% עמלה בלבד?
אתה יכול לפרט?
תודה.
הם כותבים שזה רק לחברי קבוצת הפייסבוק, אבל דרך האתר כל אחד יכול
במקס ניתן לבחור בחיובי מט"ח שלוש אופציות: חיוב מיידי, חיוב חודשי, חיוב דחוי חודש

צינור

משתמש חדש
אור האורות כתבת
בבקשה איך עושים את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה