בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
האמת היא שכמה שזה קשור לכסף הבעיה במחירים ההזוים לפלייבקים שזה פשוט לא מתגמל את העבודה המטורפת שנכנס לפלייבק וזה מעצבן וקשה לעבד ככ קשה על משהו שלא מעריכים ולא משלמים בהתאם לערכו....

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
האמת היא שכמה שזה קשור לכסף הבעיה במחירים ההזוים לפלייבקים שזה פשוט לא מתגמל את העבודה המטורפת שנכנס לפלייבק וזה מעצבן וקשה לעבד ככ קשה על משהו שלא מעריכים ולא משלמים בהתאם לערכו....
נכון אבל כשעובדים על פלייבק הרבה התוצאה יותר משובחת וקודם כל אתה אמור להנות מזה מהפלייבק שהכנת בס"ד

סאקורה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני בטוחה שיודעים את זה אבל אם יש מישו שלא יודע, יש מלא פלייבקים של הזמרים ששרים בעצמם-והם מפורסמים ביוטיוב לקהל הרחב כדי שישתמשו בהם... (קריוקי).-זה פחות בשירים חסידים-יותר ישראלים או לועזים.
חוץ מזה לפני בערך חודש הייתי צריכה פלייבק של השיר "ביחד" של מרדכי שפירא , חיפשתי בכל האנטרנט ולא מצאתי אפילו פלייבק אחד חינמי. ובסוף מישהי אמרה לי לפתוח את האתר של הזמר עצמו, אולי יש לו.
הופתעתי לגלות שבמחיר של דולר אחד בלבד, יש אפשרות להוריד את הפלייבק של הזמר עצמו, שזה באיכות מטורפת!
במקרה שלי ספציפית זה עבד נהדר-אני לא יודעת אם יש את זה לכל זמר, אבל שווה לנסות ולבדוק לפני שקונים במחיר גבוה.
למי שמעוניינת האתר הוא: https://mordechaishapiro.com/product-category/mp3-files/instrumental/
שימו לב לא להוריד את השיר אלא את הפלייבק. באנגלית קוראים לזה: instrumental
אם יש לכם כאלו אתרים נוספים אשמח לשמוע עליהם!

יעל ארליך

משתמש פעיל
אני בטוחה שיודעים את זה אבל אם יש מישו שלא יודע, יש מלא פלייבקים של הזמרים ששרים בעצמם-והם מפורסמים ביוטיוב לקהל הרחב כדי שישתמשו בהם... (קריוקי).-זה פחות בשירים חסידים-יותר ישראלים או לועזים.
חוץ מזה לפני בערך חודש הייתי צריכה פלייבק של השיר "ביחד" של מרדכי שפירא , חיפשתי בכל האנטרנט ולא מצאתי אפילו פלייבק אחד חינמי. ובסוף מישהי אמרה לי לפתוח את האתר של הזמר עצמו, אולי יש לו.
הופתעתי לגלות שבמחיר של דולר אחד בלבד, יש אפשרות להוריד את הפלייבק של הזמר עצמו, שזה באיכות מטורפת!
במקרה שלי ספציפית זה עבד נהדר-אני לא יודעת אם יש את זה לכל זמר, אבל שווה לנסות ולבדוק לפני שקונים במחיר גבוה.
למי שמעוניינת האתר הוא: https://mordechaishapiro.com/product-category/mp3-files/instrumental/
שימו לב לא להוריד את השיר אלא את הפלייבק. באנגלית קוראים לזה: instrumental
אם יש לכם כאלו אתרים נוספים אשמח לשמוע עליהם!
וואו חזק האתר!!
אבל לא הצלחתי למצוא עוד זמרים מלבד מרדכי שפירא, איך אפשר לעשות שם חיפוש לעוד זמרים?

סאקורה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו חזק האתר!!
אבל לא הצלחתי למצוא עוד זמרים מלבד מרדכי שפירא, איך אפשר לעשות שם חיפוש לעוד זמרים?
אין שם עוד זמרים.
זה לכתכילה האתר שלו-פרטי.
לכן אני כנראה משערת שיש עוד זמרים שיש להם אתרים פרטיים ששם הם עושים ביזנס מהפלייבקים שלהם.
אני ממשיכה לחפש, אם אני אמצא אני יותר מאשמח לעדכן...

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נכון אבל כשעובדים על פלייבק הרבה התוצאה יותר משובחת וקודם כל אתה אמור להנות מזה מהפלייבק שהכנת בס"ד
מסתבר.. (וכך גם הובן מהודעות קודמות .) שפלייבקים זה עדין לא הפרנסה שלך
כי כשעובדים על פלייבק 10 או 15 שעות
ומרווחים ממנו בסוף שקל לשעה, זה די מתסכל..
גם אם אתה נהנה מעצם העבודה,ובוודאי ומהתוצר..

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הזיה!!!
נשמע לי כמו להפיק אירוע ולביים אירוע בחינם,
לביים,להפיק,להזיע,לא לישון לא לאכול....
ובסוף לחלק כרטיסים בחינם, למה לא שמח לי שלקהל טוב,
שמח לי יותר שהקהל יעריך את העבודה שלי וישלם לי את גמולי :)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מסתבר.. (וכך גם הובן מהודעות קודמות .) שפלייבקים זה עדין לא הפרנסה שלך
כי כשעובדים על פלייבק 10 או 15 שעות
ומרווחים ממנו בסוף שקל לשעה, זה די מתסכל..
גם אם אתה נהנה מעצם העבודה,ובוודאי ומהתוצר..
אכן אין זו הפרנסה שלי זה רק תחביב
אבל שוב לא נראה לי שהם ברמה של למכור לכן זה אחד הסיבות שאני לא מוכר פלייבקים

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא אוהבת לכתוב את זה, אבל אולי כן כדי שמי שבאמת צריך שידע-
לא היה ארגון חסד או עמותה או סתם משהו דומה שפנה אלי- וגביתי ממנו תשלום.
וכך בעזרת ה' אמשיך גם הלאה..
אבל לקחת משהו שציבור ענק מתפרנס ממנו, ולתת אותו חינם, זה מוזיל את הערך שלו..
אח"כ אנשים מחפשים רק חינם, ולא מבינים מדוע יש לשלם על זה..
@netanel10 מבינה את המקום שלך לתרום,
אבל לו היית לוקח ואפילו סכום סמלי של 20 שח, אנשים לא יתרגלו שזה דבר שמתגלגל כלאחר יד..
(וחלילה לא באה לדבר רק כלפך, אלא כלפי המצב כלו..)
זה למשל (הקובץ המצורף) פלייבק לשיר כי הם חיינו של ישראל ורדיגר שנעשה באורגן האם זה בכלל בקטגוריה של הפלייבקים? זה לא הכי ברמה זה חובבני כל הדיון כאן זה על פלייבקים מקצועיים כמו שאתם עושים מבחינת הסאונד הניגון וכו (הכלים זה כבר דיון אחר) הלא כן?

קבצים מצורפים

• ki em p.mp3
    14.7 MB · צפיות: 753

Mendi tuito

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צריך פלייבק לשיר "את" של חיים ישראל מהאלבום החדש "ירושלים"

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה למשל (הקובץ המצורף) פלייבק לשיר כי הם חיינו של ישראל ורדיגר שנעשה באורגן האם זה בכלל בקטגוריה של הפלייבקים? זה לא הכי ברמה זה חובבני כל הדיון כאן זה על פלייבקים מקצועיים כמו שאתם עושים מבחינת הסאונד הניגון וכו (הכלים זה כבר דיון אחר) הלא כן?
מאוד יפה בעיניי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה