נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
גילאים... נכון...
בן 9
בנות 5,7,8
מגוון קישורים מומלצים- לא מניסיון- תסתכלי בחוות דעת הכי עוזר

ק.ש.

blue eagle

משתמש מקצוען
זה נראה מושלם
איך אדע שאיכותי לאורך זמן?
(לא יגיע לסוכות, אבל זה פחות קריטי)
נראה קישור טוב
הזמן הראשוני כתוב ב17 לאוקט' שזה החגים אבל לא ברור בכלל שיעמדו בזמנים ...
אפשר לעשות על הקישור ק.ש. אם כבר אתם מזמינים? ;) תודה רבה!

מונופול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מחר בעז"ה אתעמק בקישורים
בינתיים עוד קצת עבודה עבורכם... ;)
שעונים לילד וילדה (בן 9, בנות 5,7,8)
איכותי
מניסיון אישי
במחיר ששווה את אלי
ועדיף שיגיע לפני סוכות
הגזתי?
תודה!
שעון מומלץ לילדים!
בשימוש יומיומי כבר כמה חודשים, אפילו נרטב כמה פעמים במקלחת וברוך ד' עובד.

1726952328190.png

ק.ש. מנסיון

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
זה נראה מושלם
איך אדע שאיכותי לאורך זמן?
(לא יגיע לסוכות, אבל זה פחות קריטי)
תסתכלי בחוות דעת זה שעון מומלץ עם ציון גבוה מאוד

אם תחליטי שכן לא יהיה אכפת לך להזמין מפה אני מאמין

ק.ש.

מנסיון

משתמש רשום
מחר בעז"ה אתעמק בקישורים
בינתיים עוד קצת עבודה עבורכם... ;)
שעונים לילד וילדה (בן 9, בנות 5,7,8)
איכותי
מניסיון אישי
במחיר ששווה את אלי
ועדיף שיגיע לפני סוכות
הגזתי?
תודה!

ק.ש

RACHEL G

Graphic designer & professional photographer
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

blue eagle

משתמש מקצוען

מנסיון

משתמש רשום
אני אוהבת לתת לגננות מתנות בזמנים מעניינים, לא מתי שכולם
הייתי רוצה לתת משהו לחורף
לא סתם ארנק/תיק
אלא משהו שקשור לחורף /שגרה ארוכה לכדו
אשמח להמלצות (ברור שעדיף מניסיון אישי, אם יש...)
תודה!
זה דווקא מניסיון מוצלח!
מתאים לחורף...🤧
ק.ש

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הבן שלי לא רוצה של ילדים... (חבל, השעון היחיד שיש פה מהמלצה אישית)
ביקש שעון של בחורים
יש למישהו ניסיון עם שעון גבר-נער?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
הבן שלי לא רוצה של ילדים... (חבל, השעון היחיד שיש פה מהמלצה אישית)
ביקש שעון של בחורים
יש למישהו ניסיון עם שעון גבר-נער?
לא הצעתי לך בגלל הגיל אבל זה דווקא יש לי מניסיון אני והבן שלי עונדים אותו כיום. איכותי וממש מצוין!

ק.ש. מניסיון

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
מחפשת המצלה משקפי שמש לנהיגה -רק הקליפ
סגנון כזה
אלו מגוון מומלצים

ק.ש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה