דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
@פנינה ריימונד יש לך קישור לסטיק מנסיון? (שלך או של לקוחות)
הסוג הזה:
עובד אצלי כבר 3 שנים בלי שום בעיות.
יש לו גם סוללה פנימית, כך שהוא עובד גם בהפסקת חשמל או בנסיעות,
בלי לשתות מהסוללה של המחשב.
הסוללה מספיקה ל4-5 שעות.
בחנויות החרדיות מוכרים אותו ב350-400!
הרחבתי על זה ועניתי על שאלות כאן:
ק.ש.

• תודה
Reactions: ARD

מנסיון

משתמש רשום

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
מחפשת פרסים לרבה בחיידרעבור ילדים בגילאי 8-9,
דברים מענינים במחירים של 5-7 שח לפרס

תודה
עוד סגנונות מדהימים לגיל הזה

ק.ש. חלק מניסיון

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
נעלי בית מהממות!!
בפעם הראשונה לקחתי לפי המידה שלי וזה היה קטן, אז החזרתי.
לקחתי 2 מידות מעל, והם עומדות מהמם!
ההרגשה בפנים נוחה כמו נעל בית או כמו נעל רגילה

ARD

משתמש פעיל
הסוג הזה:
עובד אצלי כבר 3 שנים בלי שום בעיות.
יש לו גם סוללה פנימית, כך שהוא עובד גם בהפסקת חשמל או בנסיעות,
בלי לשתות מהסוללה של המחשב.
הסוללה מספיקה ל4-5 שעות.
בחנויות החרדיות מוכרים אותו ב350-400!
הרחבתי על זה ועניתי על שאלות כאן:
ק.ש.
א. תודה על ההרחבה...
ב. האם עדיף את מה שהצעת על פני הקישור הזה:https://he.aliexpress.com/item/1005...0e9b8c&afSmartRedirect=y&gatewayAdapt=glo2isr
המליצו לי עליו גם כן מנסיון.

S Schwam

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אשמח לקבל קישורים לשמלות אבל אני גבוהה (175) וגם לא הכי רזה...אז one size זה לא טוב. מאוד אוהבת מידי/מקסי

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
יש לי את זה שנים! סטיק מדהים באיכותו!

ק.ש. מניסיון

א. תודה על ההרחבה...
ב. האם עדיף את מה שהצעת על פני הקישור הזה:https://he.aliexpress.com/item/1005...0e9b8c&afSmartRedirect=y&gatewayAdapt=glo2isr
המליצו לי עליו גם כן מנסיון.
את מה שהצעתי לך ראית? לא תתחרטי. תגללי קצת פה בפרוג ובעוד כמה אתרים חרדים עליו ותראי כמה הוא מומלץ

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
לילה טוב

נשמח לקישורים לבגדי גברים מניסיון
כמו חולצות לבנות מכופתרות כותנה עדיפות לשרוול קצר
נעלי גברים
מכנסי כותנה
ועוד ועוד
@נתוש1212 @פנינה ריימונד
ולכל מי שיש בידו קישור.

תודה מראש
לצערי אין לי מניסיון והפעמים הבודדות שהזמנתי לא היה משהו

אולי פנינה מכירה דברים טובים

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לילה טוב

נשמח לקישורים לבגדי גברים מניסיון
כמו חולצות לבנות מכופתרות כותנה עדיפות לשרוול קצר
נעלי גברים
מכנסי כותנה
ועוד ועוד
@נתוש1212 @פנינה ריימונד
ולכל מי שיש בידו קישור.

תודה מראש
לצערי אין לי מניסיון והפעמים הבודדות שהזמנתי לא היה משהו
כנ"ל

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
אשמח עם מישהו יוכל לעלות לפה קישור לטלפון נייד מאלי אקספרס מניסיון.

אלו כרגע הלהיטים עכשיו שרוב העולום מזמינים- לא מניסיון אישי אבל ידוע שמאוד מוצלחים

ק.ש.

מישמש

משתמש צעיר
אודה מאד לקישורים עבור חולצות תואמות אבא אמא ילד, עם כיתוב מתאים. לבנות עם כיתוב שחור או אדום, לבבות וכו.
כמו כן פיג'מות תואמות לאבא וילד.

זה זה וזהו זה

משתמש פעיל
אשמח לקבל קישורים לשמלות אבל אני גבוהה (175) וגם לא הכי רזה...אז one size זה לא טוב. מאוד אוהבת מידי/מקסי

מנסיון

משתמש רשום
אודה מאד לקישורים עבור חולצות תואמות אבא אמא ילד, עם כיתוב מתאים. לבנות עם כיתוב שחור או אדום, לבבות וכו.
בבקשה
ק.ש

אביגדורל

משתמש צעיר

יש פה כמה...

ק.ש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה