פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

מאה100

משתמש מקצוען
אני מחפשת נייר אפייה עגול כמו מנג'ט(למיניקיטצן) קוטר 29 ס"מ
תודה רבה

אבן גזר

משתמש פעיל
תודה רבה
דווקא 29?
לי יש נסיון עם אלו הם 20
ק.ש. מנסיון
זה 23
אני מנסה לחפש 29
ק.ש.

אבן גזר

משתמש פעיל
איזה גודל פחות או יותר? איזה צבע?
יש את אלו מנסיון מוצלח מאוד!
קופסא איכותית ויפה לכוורות
מתאימה בדיוק לכוורות של איקאה
ק.ש. מנסיון

myb

משתמש צעיר
מחפש אפשרות להדפיס תמונה אישית בסגנון הדפסה של צבעי שמן
תודה מראש

myb

משתמש צעיר
מחפש הדפסה על כרטיסי פלסטיק בגודל כרטיס אשראי
תודה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מחפש אפשרות להדפיס תמונה אישית בסגנון הדפסה של צבעי שמן
תודה מראש
אני חושבת שרוב המוכרים יסכימו לעשות את זה, תבקש קודם שישלחו סקיצה לאישור
זה קישור מומלץ מאוד:
מחפש הדפסה על כרטיסי פלסטיק בגודל כרטיס אשראי
תודה
קישורים מומלצים, כדאי לדפדף בתמונות הקונים!

תמונת לקוח
A11d9cb4e4fe0433983d535b9eb772b96z.jpg

ק.ש.

• תודה
Reactions: myb

מינוס מקצועי

משתמש פעיל
אני צריך בדחיפות המלצה לנגן אנדרואיד זול עם מסך טאצ', עם אפשרות להתקנת משחקים משלי ועדיף שיהיה גם עם אפשרות לצפייה בוידאו וכמובן עם בלוטוס כמה שיותר עדכני לשמע ולהעברת קבצים. שיהיה ללא שום גישה לאינטרנט ועדיף גם ללא רדיו במחיר של עד 100 ש"ח.
כמובן המלצות מניסיון בלבד!!! בתודה מראש לכל הממליצים.
מקפיץ.

זה זה וזהו זה

משתמש פעיל
יודעים להגיד לי אם יעבוד עם סים כשר?
פה יש תגובות בחוות דעת על העניין הזה:
1716895110380.png

עוד חוות דעת
1716895230114.png

ק.ש

מאה100

משתמש מקצוען
דווקא 29?
לי יש נסיון עם אלו הם 20
ק.ש. מנסיון
זה 23
אני מנסה לחפש 29
ק.ש.
תודה!
כתבתי שזה למיניקיטצ'ן, הגודל שלה 29 ס"מ ולא יהיה נוח שזה קטן מידי, בלגן יש לי גם עם נייר אפייה רגיל..

תודה רבה
אשמח ממש אם מישהו יכול לעזור לי בזה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לכל המבינים כאן
זה מברגה שעולה באזור ה700 ₪
ויש לה יותר מ1000 רכישות ודירוג גבוה
כדאי לסמוך על זה?
תודה רבה
אני לא קונה מדירוג של פחות מ-4.7, אא"כ אין משהו אחר
אבל יש :)
1716904370765.png

ק.ש. לא מניסיון

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

מינוס מקצועי

משתמש פעיל
אף אחד?
אני צריך בדחיפות המלצה לנגן אנדרואיד זול עם מסך טאצ', עם אפשרות להתקנת משחקים משלי ועדיף שיהיה גם עם אפשרות לצפייה בוידאו וכמובן עם בלוטוס כמה שיותר עדכני לשמע ולהעברת קבצים. שיהיה ללא שום גישה לאינטרנט ועדיף גם ללא רדיו במחיר של עד 100 ש"ח.
בתודה מראש לכל הממליצים.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה