דרוש מידע אשכול ארה"ב - מגורים ושהות (לא נופש!) - כל המידע

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אולי מישהו כאן יודע/ת
אם יש לי אזרחות אמריקאית יש איזה הטבה או מימון שאפשר לקבל אם אני לומד כאן איזה מקצוע

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מצאתי אתר נפלא (באנגלית) לשיתוף בין בעלי מקצוע חרדיים.
אני חושב שזה מאוד דומה לפרוג.
קוראים לאתר הזה שותפים.
אה, ובעל האתר נמצא כאן איתנו - הלא הוא @Shutfim ....;):)
תוכל להרחיב כאן יותר על האתר שלך?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אולי מישהו כאן יודע/ת
אם יש לי אזרחות אמריקאית יש איזה הטבה או מימון שאפשר לקבל אם אני לומד כאן איזה מקצוע
אתה לומד מקצוע בארה"ב?
איפה אתה לומד?
תראה מה כתבתי כאן.
שמעתי שיש אפשרות כלשהי בלימוד חינוך מיוחד, לקבל הטבה ממשלתית, במסגרתה אם עובדים במקצוע זה חמש שנים, לא צריך להחזיר את הלוואת הסטודנט. משהו כזה. אין לי פרטים נוספים, אבל ניתן לברר זאת דרך ה-T.T.I.

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אתה לומד מקצוע בארה"ב?
איפה אתה לומד?
תראה מה כתבתי כאן.
שמעתי שיש אפשרות כלשהי בלימוד חינוך מיוחד, לקבל הטבה ממשלתית, במסגרתה אם עובדים במקצוע זה חמש שנים, לא צריך להחזיר את הלוואת הסטודנט. משהו כזה. אין לי פרטים נוספים, אבל ניתן לברר זאת דרך ה-T.T.I.
לא לא
אני לומד כאן בארץ

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא לא
אני לומד כאן בארץ
דרך TTI ניתן ללמוד גם בארץ לתואר ראשון. אני לא חושב שאפשר ללמוד דרכם לתואר שני. ודאי לא מהארץ.
הלימודים לתואר ראשון נעשים מהבית, עם חומר לימוד שהם מספקים (חלק בתוספת תשלום), ומפעם לפעם עושים מבחנים במקומות מסוימים. פשוט וקל.

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
דרך TTI ניתן ללמוד גם בארץ לתואר ראשון. אני לא חושב שאפשר ללמוד דרכם לתואר שני. ודאי לא מהארץ.
הלימודים לתואר ראשון נעשים מהבית, עם חומר לימוד שהם מספקים (חלק בתוספת תשלום), ומפעם לפעם עושים מבחנים במקומות מסוימים. פשוט וקל.
אם אני לומד כבר משהו ספציפי אין סיכוי שאקבל איזה מימון?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אם אני לומד כבר משהו ספציפי אין סיכוי שאקבל איזה מימון?
אינני יודע.
לא יודע אם זה רלוונטי, אבל אם אתה לומד באחד המקצועות שניתן ללמוד גם דרך TTI, אולי ניתן לעבור אליהם וללמוד דרכם? (צריך לשאול אותם).
לימודי תואר ראשון דרך TTI עולים בערך 7,000 $.
לימודים קלים מאוד.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לידיעת הציבור: כל מי שיש לו אזרחות אמריקאית, יכול לקבל מספר SS
ובחינם.
יתירה מכך, מומלץ מאוד לסדר את זה, כי זה דבר בסיסי שכל אזרח אמריקאי צריך אותו במגוון מצבים. בערך כמו מספר תעודת זהות בארץ, ואף יותר (כי יש דברים שמספר דרכון לא מספיק).

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני נוחתת בנוארק, גם שם יש? כדאי להסתמך על זה?
(גם בשביל prepaid צריך לקנות סים, ואני צריכה מיד אחרי שאני נוחתת)
לא יודע אם זה עדיין רלוונטי עבורך, אבל בדיוק הייתי בנוארק ובהחלט יש שם המון מכונות לממכר כרטיסי סים (ופלאפונים) בשלל חבילות.

P.S.

משתמש מקצוען
לא יודע אם זה עדיין רלוונטי עבורך, אבל בדיוק הייתי בנוארק ובהחלט יש שם המון מכונות לממכר כרטיסי סים (ופלאפונים) בשלל חבילות.
תודה, רלוונטי אולי לפעם הבאה..
(הספקתי כבר לנסוע ולחזור)

Shutfim

משתמש רשום
מצאתי אתר נפלא (באנגלית) לשיתוף בין בעלי מקצוע חרדיים.
אני חושב שזה מאוד דומה לפרוג.
קוראים לאתר הזה שותפים.
אה, ובעל האתר נמצא כאן איתנו - הלא הוא @Shutfim ....;):)
תוכל להרחיב כאן יותר על האתר שלך?
ניתן לקרוא פה, הרעיון אכן דומה לפרוג ושאר הפורומים הישראלים שלא היה עד היום באנגלית (נקי מפוליטיקה לה"ר וכדו')

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש למישהו מידע איפה ניתן להשיג ספרי קריאה בעברית (באזור ניו יורק / ניו ג'רזי)?

P.S.

משתמש מקצוען
יש למישהו מידע איפה ניתן להשיג ספרי קריאה בעברית (באזור ניו יורק / ניו ג'רזי)?
ב- Judaica Plaza בלייקווד יש ספרי קריאה בעברית, לפעמים יש גם חדשים, אבל לא מבחר כ"כ גדול

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ב- Judaica Plaza בלייקווד יש ספרי קריאה בעברית, לפעמים יש גם חדשים, אבל לא מבחר כ"כ גדול
יש שם קצת מאוד ספרים בעברית, ולא נראה לי שאפילו ספר אחד שם חדש... :( (ממה שאני ראיתי).

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הטבות משלתיות:

כאן וכאן ניתן לקבל מידע מקיף אודות זכאות להטבות ממשלתיות שונות.

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מי יכול לתרום מידע על מוסדות חינוך מעולים בלייקווד?
אופן רישום, איזה המלצות צריך להביא מהארץ למי שמהגר לשם, עלויות וכד'.
מתייגת את מי שנראה לי מתאים @ב.א. , @Shutfim
תודה רבה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מי יכול לתרום מידע על מוסדות חינוך מעולים בלייקווד?
אופן רישום, איזה המלצות צריך להביא מהארץ למי שמהגר לשם, עלויות וכד'.
  • לאלו מוסדות הכוונה? (ממעונות ועד ישיבה גדולה וסמינרים)
  • איזה מגזר?
  • איזה סגנון?
  • האם אתם אזרחים אמריקאים?

P.S.

משתמש מקצוען
חיידר, בית ספר וסמינר
מגזר חרדי ליטאי, ויזת עבודה כפי הנראה
יש לי הכירות קלה, אבל יכולה להפנות אותך הלאה לישראליות שגרות שם
תיכונים לבנות בסגנון חרדי ליטאי, נראלי יש 5, כולם מעולים
בית יעקב, ובית שיינדל - נחשבים הכי ישיביש, אבל אין כמעט סיכויים להתקבל.
אורות בית יעקב - רמה גבוהה של לימודים
בית קיילא - רמת לימודים יותר רגועה
בנות בית יעקב (לא מספיק מכירה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה