התייעצות ארזי הנגב (עודד שריקי) נתיבות, מה ניתן לעשות?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אסתושי

משתמש מקצוען
בחברה קבלנית לא ניתן לשנות פסיק מהעיסקה.
כך שאין טעם לשכור עו"ד.
ממש לא נכון קנינו לאחרונה דירה מחברה קבלנית לקחנו עו"ד והוא הוסיף נספח עם הערות שלו וכתוב בחוזה שהכל בכפוף לנספח של עורך הדין

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
כעו"ד אני יכול לכתוב שיש כאן לאקונה בחוזה, כנראה באופן מכוון על מנת לכסות על החברה מכל צד. לא נעים לגלות את זה אבל לא נורא וזה די נפוץ - בדיוק בשביל זה משלמים לנו עורכי הדין, ולשריקי יש את הטובים ביותר כידוע.

כעוסק בדיור אני כותב שאני עוקב אחרי הבנאדם הזה כבר כמה חודשים ופשוט מתפעל ממנו ומהפרוייקט הזה בפרט. כל פתרונות הדיור שאנחנו רואים, כולל היום בבוקר ביתד, ולא רק בנתיבות, זה הכל בזכות המהלך האדיר והגאוני שהוא עשה כאן: הוא היה הראשון שזיהה את מגמת הירידה ומיהר להקדים את השוק בשני צעדים, עכשיו כולם מדדים אחריו.

העיסקה שעשיתם מעולה שבמעולות, וגם אם תשלמו עוד כמה עשרות אלפים טובים לא תגיעו למחירי השוק שהם גבוהים במאות אלפי שח מעל זה. כמובן כל זה בתנאי שרכשתם למגורים, אם להשקעה זה כבר נושא אחר.

תיכף עם יציאתו לשוק, פניתי אליו באמצעות שליחים ומתווכים, בבקשה לתת לציבור החרדי כמה בניינים, ולצערי הרב תשובתו הייתה שלילית. טרם התייאשתי, ואני ממשיך לנסות. זה יכול להיות דבר ענק להשם ולתורתו.
אתה מטעה אנשים (מקווה שלא במודע)
אני מאוד הייתי ממליץ שלא לקנות כרגע אצלו (מי שרוצה שיעבור לאישי
התלונות עליו בנתיבות מרקיעות שחקים

5725אורי

משתמש חדש
כתושב נתיבות מעט רקע
בנתיבות בונים אלפי דירות בחלקים שונים של העיר חלקם במסגרת מחיר למשתכן עם צפי להסכם גג נוסף של 12000(!)
דירות - כך שבחשבון פשוט מי שחושב על השקעה - שיחשוב שוב גם מבחינת עליית ערך וגם מבחינת שכירות
אבל ...
ישנה מצוקת דירות גדולה לקהילה החרדית -דור ההמשך מכיוון שלא נבנו בה דירות בשנים האחרונות
בשנים האחרות בהשתדלות העסקנים אושר להקים המשך לקהילה כ 600 דירות חדשות(המותאם לציבור החרדי- 6 קומות+מרפסות סוכה +הקצאות למבני ציבור וכו) מקבלנים שונים שיצאו לשיווק בחודשים הקרובים - צפי קבלת מפתח 2-3 שנים המחירים טובים ואין ספק שזו השקעה משתלמת- דירות בקהילה עולות כיום הרבה יותר מאזורים כללים-גם בשכירות
ישנם 2 משווקים שיש להם הטבות משמעותיות
1 קדמה ישראל בשיתוף הגמ"ח המרכזי
2 קרית בית הלוי שימכרו(200) דירות בהטבה של 280 אל"ש
עבור בוגרי 5 ישיבות מובילות (מותנה בוועדת קבלה)
מי שזכאי זה פיס - שמומן ע"י פילנתרופים מארה"ב במליוני דולרים
התפרסמו כתבות ביתד נאמן

צחי קרמר

משתמש פעיל
מי זה קדמה ? משה מונטג?
מה פערי המחירים ביניהם
ואשמח לדעת מהי ישיבה מובילה?????

5725אורי

משתמש חדש
מי זה קדמה ? משה מונטג?
מה פערי המחירים ביניהם
ואשמח לדעת מהי ישיבה מובילה?????
לא , יזם בשיתוף הג"מח המרכזי +עודד שריקי
הפער לא גדול(3000?) לפני הטבות +מיקום טוב יותר+ ועדת קבלה
עדיין לא התפרסם אני מעריך פונוביז וכו

5725אורי

משתמש חדש

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אתה מטעה אנשים (מקווה שלא במודע)
אני מאוד הייתי ממליץ שלא לקנות כרגע אצלו (מי שרוצה שיעבור לאישי
התלונות עליו בנתיבות מרקיעות שחקים
נא להסביר. אני בנאדם זקן לא יודע לעבור לאישי, אפשר לשלוח לי במייל, דבר אחד אני בטוח מבלי לדעת: יש לבנאדם הרבה שונאים שמייחלים לנפילתו.

הנדלניסט

משתמש פעיל
מדבור בקדם ישראל שזה כיום סוג של ברז של קבוצות רכישה בראשות יוריאל זלצמן שמתיימר לזה שהוא בנה מאות יחי"ד והוא אחראי על הסיפור של מתחם שפע שוק בבני ברק ועל הקבוצות רכשיה בעפולה וגם על הסיפור של הפרויקט בנתיבות.
כל הנ"ל הם פרויקטים שיש יהודים מאנ"ש שלא טוב להם להרוויח דמי שיווק רגילים מה שמקובל בשוק מהיזמים אלא הם באים להסדר מול יזמים להעלאת מחירים תמורת נתח כבד יותר של רווחים על חשבון הלקוח הפשוט.
היזם שריקי אין לו כיום קרקעות צמוד לקהילה החרדית ולכן כל מי שמתפתה לרכוש אצלו מפרסומים של קהילה חרדית שיברר קצת בנתיבות על הקהילה החרדית

ילאגי

משתמש חדש
רכשנו דירה אצל עודד שריקי ב"מבצע" מליון ש"ח.
(פלוס השחלה בחוזה של מחסן בכ-30 K ש"ח נוספים, שלא הוזכר ע"י נציג המכירות בשיחה המקדימה)
בחוזה שעשינו לפני 5 חודשים התחייבנו לשלם רבע מליון מיד עם קבלת השוברים והשאר תוך 7 חודשים מחתימה החוזה.
בע"פ אמרו לנו שהנפקת השוברים היא יחד עם היתרי הבניה .
אמממה... עברו 5 חודשים, השוברים הונפקו אפילו שאין עדיין היתרי בניה, (איך בנק נותן ערבות על פרויקט ללא היתרי בניה? אולי בגלל המוניטין של שריקי) מאידך ההתחייבות של הקבלן היא איכלוס תוך 36 חודש מקבלת היתרי הבניה.
משמעות הדבר שיתכן שנשלם את התשלום של כל הדירה לפני היתרי הבניה!
בקיצור הרוכשים הם חברת המימון מלא-מלא של חברת הבניה עם ריבית רצחנית שתשולם שלש שנים ויתכן אף יותר.
בסופו של דבר אין כאן לא מבצע ולא נעליים.
2) עברתי על החוזה והבחנתי בסעיף שעלויות ערבות הבנקאית (אחוז) תחול על הקונה מישהו יודע האם ברצינות הולכים להפיל עלינו עלות נוספת?
מישהו מכיר התאחדות רוכשים?
גם אנו רכשנו דירה בפרויקט הנ"ל
ואני שמחה לבשר לך שנכון לשיחת טלפון שלי בשבוע שעבר התקבלו התרים והם עלו לקרקע
בכל אופן אני מכירה עוד שתי רוכשים בפרויקט ואשמח גם כן לשמוע על התאחדות רוכשים.

דשא קצוץ

משתמש רשום
גם אנו רכשנו דירה בפרויקט הנ"ל
ואני שמחה לבשר לך שנכון לשיחת טלפון שלי בשבוע שעבר התקבלו התרים והם עלו לקרקע
בכל אופן אני מכירה עוד שתי רוכשים בפרויקט ואשמח גם כן לשמוע על התאחדות רוכשים.
שבוע שעבר התקבלו היתרי חפירה לא היתרי בניה (כך שלחו לי במייל)
36 חודש הוא משלב היתר בניה.

5725אורי

משתמש חדש
@ למכור דירת 3 חדרים בנתיבות ב 990 שהמחיר בשוק בשכונות פחות מבוקשות הוא לפחות 1.2 זה יזם שבא לעשות כסף או יהודי יר"ש שגייס מליוני דולרים כדי לסבסד לבני תורה מגורים במחיר שפוי.- קרית בית הלוי
@ הפרוייקט של קדמא ישראל הוא מעבר לכביש של שכונת רמות מאיר פלג מזרחי (השכונה החרדית החדשה+קרית בית הלוי)

מדבור בקדם ישראל שזה כיום סוג של ברז של קבוצות רכישה בראשות יוריאל זלצמן שמתיימר לזה שהוא בנה מאות יחי"ד והוא אחראי על הסיפור של מתחם שפע שוק בבני ברק ועל הקבוצות רכשיה בעפולה וגם על הסיפור של הפרויקט בנתיבות.
כל הנ"ל הם פרויקטים שיש יהודים מאנ"ש שלא טוב להם להרוויח דמי שיווק רגילים מה שמקובל בשוק מהיזמים אלא הם באים להסדר מול יזמים להעלאת מחירים תמורת נתח כבד יותר של רווחים על חשבון הלקוח הפשוט.
היזם שריקי אין לו כיום קרקעות צמוד לקהילה החרדית ולכן כל מי שמתפתה לרכוש אצלו מפרסומים של קהילה חרדית שיברר קצת בנתיבות על הקהילה החרדית

5725אורי

משתמש חדש
הערה נוספת לגבי עודד שריקי
באחד הפרוייקטים הקודמים בשלו בנתיבות הוא אחר במסירה
ולא שילם שכירות לקונים(גלגל אותם מהמדרגות וזלזל בהם) כרגע זה בבתי משפט

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הערה נוספת לגבי עודד שריקי
באחד הפרוייקטים הקודמים בשלו בנתיבות הוא אחר במסירה
ולא שילם שכירות לקונים(גלגל אותם מהמדרגות וזלזל בהם) כרגע זה בבתי משפט
השיח כאן הוא כאילו כל הקבלנים הם אנשים הכי ישרים ורק שריקי לא, מי שמונח בעניינים יודע שאין כזה דבר קבלן שרץ לשלם אם הוא חושב שיש לו סיכוי של 1% להתחמק מזה.

לא כולם אוהבים את שריקי, כי הוא מפריע מאוד לאנשים שמשווקים דירות ב1.3 מיליון וכולם שואלים איך הוא יכול למכור ב990 את אותו מוצר?!

אנחנו כציבור צריכים להעריץ ולהעריך מי שבונה בזול, גם אם הוא לא מושלם (כאילו שאחרים כן).

גולש בנט

משתמש מקצוען
השיח כאן הוא כאילו כל הקבלנים הם אנשים הכי ישרים ורק שריקי לא, מי שמונח בעניינים יודע שאין כזה דבר קבלן שרץ לשלם אם הוא חושב שיש לו סיכוי של 1% להתחמק מזה.

לא כולם אוהבים את שריקי, כי הוא מפריע מאוד לאנשים שמשווקים דירות ב1.3 מיליון וכולם שואלים איך הוא יכול למכור ב990 את אותו מוצר?!

אנחנו כציבור צריכים להעריץ ולהעריך מי שבונה בזול, גם אם הוא לא מושלם (כאילו שאחרים כן).
מוזר, כי בבני ברק הוא הכי יקר יותר מכולם.
אז מה שכתבת ממש לא מדויק.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
מוזר, כי בבני ברק הוא הכי יקר יותר מכולם.
אז מה שכתבת ממש לא מדויק.
א) דברתי על נתיבות. אני כמעט לא כתבתי מעולם על דירות שהם מעל 2 מיליון, הם לא מעניינים אותי כי הם אינם פתרון לאף אחד, למעט שיכבה מאוד מאד דקיקה בציבור שלנו.
ב) המוצר בבני ברק הוא ייחודי - דירה על גדות הירקון (למי שמוכן לסבול את הריח ולשלם על כך) זה משהו שלמיטב ידיעתי אין כמעט מתחרים.
ג) הוא חייב לכסות את ההפסדים של המחיר למשתכן שם הוא נתן מחירים הכי זולים
ד) הוא איש עסקים וזכותו לקחת כמה שהוא רוצה.

נ.ב. פותח האשכול שלח לי השבוע את מלוא ההסכם ונספחיו, למעלה ממאה עמודים, לא אכחד כי לא עברתי על כולם בעיון, אך על פניו נראית עיסקה יציבה ובטוחה לחלוטין (מבחינה כספית). הלוואי שכל המיזמים בציבור שלנו היו מגיעים למחצית מהיציבות כאן.

אז בבקשה, חידלו לכם מן האדם הזה, מחולל המהפיכה, גם אם בגללו יהיו כאלו שיצטרכו להסביר מדוע הם מוכרים דירות באותו מצב בעוד 300 אש"ח.

5725אורי

משתמש חדש
א) דברתי על נתיבות. אני כמעט לא כתבתי מעולם על דירות שהם מעל 2 מיליון, הם לא מעניינים אותי כי הם אינם פתרון לאף אחד, למעט שיכבה מאוד מאד דקיקה בציבור שלנו.
ב) המוצר בבני ברק הוא ייחודי - דירה על גדות הירקון (למי שמוכן לסבול את הריח ולשלם על כך) זה משהו שלמיטב ידיעתי אין כמעט מתחרים.
ג) הוא חייב לכסות את ההפסדים של המחיר למשתכן שם הוא נתן מחירים הכי זולים
ד) הוא איש עסקים וזכותו לקחת כמה שהוא רוצה.

נ.ב. פותח האשכול שלח לי השבוע את מלוא ההסכם ונספחיו, למעלה ממאה עמודים, לא אכחד כי לא עברתי על כולם בעיון, אך על פניו נראית עיסקה יציבה ובטוחה לחלוטין (מבחינה כספית). הלוואי שכל המיזמים בציבור שלנו היו מגיעים למחצית מהיציבות כאן.

אז בבקשה, חידלו לכם מן האדם הזה, מחולל המהפיכה, גם אם בגללו יהיו כאלו שיצטרכו להסביר מדוע הם מוכרים דירות באותו מצב בעוד 300 אש"ח.
"הם מוכרים דירות באותו מצב בעוד 300 אש"ח"
חשוב להשוות תפוחים בתפוחים
"צרפתי בשדרה" שווק בנתיבות באותה תקופה של מבצע המליון דירות 3 חדרים ב 11340000
@ באותו אזור- קצה העיר (שהוא הרבה פחות טוב מכל הבחינות מרמות מאיר -הקהילה החדשה)
@צפי מסירה שנתיים(לא 4)
@תנאי תשלום סטנדרטיים( ולא שתשלם את הפרש ההוזלה בריביות לבנק)
אנשי נדלן בנתיבות שנכנסו לעובי הקורה(אומנם קצת מאוחר) מסכימים
שאין כאן לא הוזלה ולא נעליים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה