שאלה ארון כביסה במסדרון- יש לכם? ממליצים?

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי נישה בין החדרים, שמתאימה בדיוק לארון כביסה
מבחינת תכנון זה יכול להיות מושלם, ויוכל לשבת שם ארון נגרות גדול למכונות, כביסה מלוכלכת וגם כלי עבודה וכו
כעת אני בהתלבטות קשה מהבחינה הפרקטית-
2 הדברים העיקריים שמרתיעים אותי זה:
א. הרעש- בכל זאת מדובר ב2 מכונות מרעישות, לא נרגיש במכבסה? הצפצופים או הסחיטה לא יפריעו לישון בחדרים עם הקיר הצמוד?
ב. האוורור- כמובן שדברים מלוכלכים ממש לא יהיו בארון (גם אם הוא יהיה בחדר נפרד..)
ועדיין גם כביסה ״רגילה״ עלולה להיות לא משהו כשהיא עומדת בארון שנפתח לחלל הבית…
יש דרך לשמור על אוורור שלא יחנק הכל בארון סגור? (הקיר מאחורה בחלקו גובל עם האמבטיה- אולי חור אוורור לכיוון האמבטיה יעזור?)

ישנה אופציה נוספת להכניס את כל הכביסה לתוך חדר האמבטיה, אבל יהיה מקום רק לארון כביסה קטן יחסית.

יש למישהו נסיון עם דבר כזה אצלו בבית?ֿ
אשמח ממש לשמוע איך זה בשטח ביחס ל2 הנקודות שציינתי, או מעלות וחסרונות נוספים שלא חשבתי עליהם..

PROG1234

משתמש רשום
לי יש ארון כביסה במסדרון וזה הדבר הכי טוב שיכולתי לאחל לעצמי, לבית עם ילדים צפופים בלי עין הרע שפינת הכביסה כל הזמן בפעולה ואין רגע דל ב"ה.

אענה לך על הנקודות שציינת ואוסיף נקודות מעצמי:
1. הרעש - את צודקת, יותר ישמעו את המכונות כשהן יהיו במסדרון מאשר מאחורי דלת סגורה, מה שכן הדלתות של הארון-כן מפחיתות משמעותית את הרעש.
זה לא מפריע לישון לילדים הקטנים, ולמבוגרים מאוחר בלילה- זה זמן שכבר המכונות לא פועלות.
2. אוורור - חובה ! או פתחי אוורור לאמבטיה, או מעל/מתחת דלתות הארון / או להתקין וונטה, בכל מקרה אם את רוצה שהמייבש יפעל תוכ"ד ארון סגור- וונטה חובה.

נקודות נוספות שחשוב לתת את הדעת:
3. אם יש לך בקיר המקביל חדר אמבטיה, למה שלא תתקיני פתחים להכנסת הכביסה ישירות למגירות כביסה מלוכלכת?
מאד מקובל לתכנן כאלו ארונות , במיוחד שאת לקראת הזמנה מנגר, והוא יכול להכין הכל על פי תכנית.
4. בית מסודר - ברגע שהכל סגור בארון, אז גם אם יש בלגן של כביסות סוגרים את הארון וזהו.
5. אני עשיתי אצלי משהו מאד מוצלח ואם יש לך מספיק מקום אני ממליצה: מכונה ליד מייבש, (ולא מעל)
ומעליהם הנחתי מדף גדול -שולחן קיפול, זה מאד מאד מוצח, אני מקפלת שם, וכל הבלגן של כביסה נקיה/מקופלת/ערימת גיהוץ וכולי וכולי - שם! אין איזכור לכביסה בשום מקום אחר בבית.
6. אפשר לטפל בכביסה בלי לחכות שמישהו יסיים להתקלח או ייצא מהשרותים .

בהצלחה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי הרעש,
תקני מכונות שקטות
יש לי LG
לפעמים אני צריכה ממש לבדוק שהתוף מסתובב כדי לוודא שהיא פועלת

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
עוד דבר שאת צריכה לחשוב
האם שתטפלי בכביסה, יהיה מעבר במסדרון
או את חוסמת את המעבר...

לדעתי, אם יש לך מקום אחר שיתאים, נפרד- הייתי מעדיפה
הייתי עושה שם מעין מחסן/ חדר ארונות / ארון מרווח לאחסון וכד'

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לי יש ארון כביסה במסדרון וזה הדבר הכי טוב שיכולתי לאחל לעצמי, לבית עם ילדים צפופים בלי עין הרע שפינת הכביסה כל הזמן בפעולה ואין רגע דל ב"ה.

אענה לך על הנקודות שציינת ואוסיף נקודות מעצמי:
1. הרעש - את צודקת, יותר ישמעו את המכונות כשהן יהיו במסדרון מאשר מאחורי דלת סגורה, מה שכן הדלתות של הארון-כן מפחיתות משמעותית את הרעש.
זה לא מפריע לישון לילדים הקטנים, ולמבוגרים מאוחר בלילה- זה זמן שכבר המכונות לא פועלות.
2. אוורור - חובה ! או פתחי אוורור לאמבטיה, או מעל/מתחת דלתות הארון / או להתקין וונטה, בכל מקרה אם את רוצה שהמייבש יפעל תוכ"ד ארון סגור- וונטה חובה.

נקודות נוספות שחשוב לתת את הדעת:
3. אם יש לך בקיר המקביל חדר אמבטיה, למה שלא תתקיני פתחים להכנסת הכביסה ישירות למגירות כביסה מלוכלכת?
מאד מקובל לתכנן כאלו ארונות , במיוחד שאת לקראת הזמנה מנגר, והוא יכול להכין הכל על פי תכנית.
4. בית מסודר - ברגע שהכל סגור בארון, אז גם אם יש בלגן של כביסות סוגרים את הארון וזהו.
5. אני עשיתי אצלי משהו מאד מוצלח ואם יש לך מספיק מקום אני ממליצה: מכונה ליד מייבש, (ולא מעל)
ומעליהם הנחתי מדף גדול -שולחן קיפול, זה מאד מאד מוצח, אני מקפלת שם, וכל הבלגן של כביסה נקיה/מקופלת/ערימת גיהוץ וכולי וכולי - שם! אין איזכור לכביסה בשום מקום אחר בבית.
6. אפשר לטפל בכביסה בלי לחכות שמישהו יסיים להתקלח או ייצא מהשרותים .

בהצלחה
תודה על התגובה המפורטת!
אחשוב על הענין של המכונות ליד ולא מעל
בקשר לפתחים מהאמבטיה באמת יכול היה להיות מושלם, וגם לפתור את בעיית האיוורור,
כרגע נראה שעל הקיר שם יהיה כיור ויהיה מקום רק לחור השלכה אחד בלי מיון לפי סוגים, פחות מעדיפה..

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• הורדה (2).jpg
    הורדה (2).jpg
    KB 114.8 · צפיות: 7
  • הורדה (4).jpg
    הורדה (4).jpg
    KB 130.9 · צפיות: 8
  • הורדה.jpg
    הורדה.jpg
    KB 99.5 · צפיות: 8

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עוד דבר שאת צריכה לחשוב
האם שתטפלי בכביסה, יהיה מעבר במסדרון
או את חוסמת את המעבר...

לדעתי, אם יש לך מקום אחר שיתאים, נפרד- הייתי מעדיפה
הייתי עושה שם מעין מחסן/ חדר ארונות / ארון מרווח לאחסון וכד'
יש מספיק מעבר גם כשפתוח

הלוואי- אם היה חדר נפרד בטח שזה הכי נוח.. כרגע אין מקום כזה.

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש ארונות עם אוורור, אם כבר המכונות יהיו שם אין עניין שהבגדים יהיו במקום אחר בבית..
תודה..
אם האוורור למסדרון אני משערת שזה מתערבב בחלל הבית ועושה חלל דחוס.. (רגישה מאדדד לריחות..)
הייתי רוצה ארון סגור עם פתרון שיעשה תחלופה של אויר אבל לא לתוך הבית אלא החוצה, כמו חור לאמבטיה או ונטה, או משהו אחר שלא מכירה
לכן שואלת מנסיון מי עשה ומה הפתרון שמצא..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה