דרוש מתכון ארוחת צהריים בעבודה

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חיפשתי ולא מצאתי אשכול בנושא
יש לי אפשרות לחמם בעבודה אוכל בשרי.
אני רוצה להכין כמויות של מנות עיקריות, להקפיא ולהוציא להפשרה בערב
ורק להכין תוספת טריה ככה לחסוך לי....

יש לכן רעיונות מה נשאר טעים אחרי הקפאה...רוצה גיוונים לאוכל וגם עצות איך להקפיא בצורה הכי טובה
תודה!

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
חיפשתי ולא מצאתי אשכול בנושא
יש לי אפשרות לחמם בעבודה אוכל בשרי.
אני רוצה להכין כמויות של מנות עיקריות, להקפיא ולהוציא להפשרה בערב
ורק להכין תוספת טריה ככה לחסוך לי....

יש לכן רעיונות מה נשאר טעים אחרי הקפאה...רוצה גיוונים לאוכל וגם עצות איך להקפיא בצורה הכי טובה
תודה!
כמעט כל דבר מחזה עוף מעולה בהקפאה
גם קציצות

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי פחות יכף לאכול בשרי בעבודה
עדיף לאכול משהו בקטנה ולאכול בערב בבית בשרי
נראה לי החברות שלך במשרד יעדיפן... (הריח)

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי פחות יכף לאכול בשרי בעבודה
עדיף לאכול משהו בקטנה ולאכול בערב בבית בשרי
נראה לי החברות שלך במשרד יעדיפן... (הריח)
הבעיה היא שכולם אוכלות....😉🤔
אז הריחות זה לא הבעיה...חחחח
כבד לי מידי לאכול בשרי בערב...

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
טורטיות עם מילוי בשרי.
כל דבר ארוז בעצמו עובד טוב בעבודה.
לא הייתי לוקחת עוף שצריך לפרק ופסולת עצמות. אבל קציצות, סטייקים, פילה דג
לא כדאי לקחת דברים עם ריח חזק מאד. או שאת עובדת בלי אנשים סביבך
תמיד אפשר להוסיף סלט חי טרי שנחתך במקום או להביא מהבית

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש כאן המון מתכונים פשוטים וקלים
שאפשר להכין ולהקפיא

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
טעים טעים טעים!
מטגנים בצל שתיים שלוש דקות,(לממהרים אפשר לוותר על שלב זה)
שמים מעל פרוסות של חזה עוף
שופכים חצי כוס סוכר חום, חצי כוס קטשופ וחצי כוס רוטב סויה, רבע כוס מים.
אפשר לוסיף גם 2 כפות רוטב צ'ילי מתוק, לא חובה.
וזהו.
מביאים לרתיחה ומבשלים 20 דקות על אש נמוכה.
כל מי שטעם ביקש מתכון.אהוב על ילדים ומבוגרים כאחד.
הכי טעים עם אורז לבן אבל טעים מאוד גם עם פירה או בתוך פיתה/לחמניה.
בתאבון!
זה ממש טוב!

Yitty Kahana

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אגב אפשר לעשות מהעוף של המרק של שבת (לי יש עצמות וכנפיים)
אני מפרקת לחתיכות
מטגנת קודם בצל (אני אוהבת הרבה)
ואחרי שהוא נהיה שקוף מוסיפה את החתיכות עוף עם קצת מלח וקצת אבקת מרק
מעדן!!!!!

אגוז מלך

משתמש פעיל
כריכים עם חזה עוף בכל מיני צורות ותיבולים, עטוף בנילון נצמד,
יכול להיות מוצלח.....

אקטיבית

משתמש פעיל
מנה של פלאפל בלי הפיתה, כדורים ציפס טחינה וסלט
אותו דבר רק סביח בצלחת,
סנדויץ עם פסטרמה / שניצל/ חזה עוף
טוסטים בשריים/ חלביים

מ ש

משתמש צעיר
קציצות מחזה עוף/הודו/בקר ברוטב או מטוגנות, חזה עוף מוקפץ עם פטריות מעולה במקפיא, גם פלפלים עוברים מקפיא בסדר,
שניצלים מטוגנים או בתנור, חזה עוף על הפלנצה או במחבת פסים עובר הקפאה מצוין
פרגיות ברוטב, אני מקפיאה המון
בעיקרון גם קציצות דגים הולך רק לא יודעת כמה זה יעבור הריח שמתפשט אחרי חימום באזור העבודה שלך...

אגוז מלך

משתמש פעיל
יכול גם להתאים לך המתכון הבא:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה