דרוש מידע ארגונים בירושלים שמגישים לעיריה עבור הנחה בארנונה

שירה כים

משתמש מקצוען
אם זה משהו לא מסובך את לא צריכה ארגונים
היום זה מאוד פשוט
רק תזדרזי כי לא נותר לך עוד הרבה זמן רק שבוע וחצי

Yerushalmit

משתמש מקצוען
איך אני מוכיחה שלא עבדת (אני ששכירה) מ-17.10.24 עד 31.12.23?
יש לי תלוש אחרון ל-10.24 - לא חודש מלא ןאני מקבלת קצבת זיקנה - אז בהכנסה החודשית אני רושמת את סכום קיצבת הזקנה + שליש מההכנסה בחודש 10.2024?
תודה

Yerushalmit

משתמש מקצוען
יש לי תלוש אחרון ל-10.24 - לא חודש מלא ןאני מקבלת קצבת זיקנה - אז בהכנסה החודשית אני רושמת את סכום קיצבת הזקנה + שליש מההכנסה בחודש 10.2024?
תודה
אני רואה שקצבת זיקנה איננה מוגדרת כהכנסה - אז לרשום שליש מההכנסה ברוטו של המשכורת ב- 10.2024?

שירה כים

משתמש מקצוען
אני רואה שקצבת זיקנה איננה מוגדרת כהכנסה - אז לרשום שליש מההכנסה ברוטו של המשכורת ב- 10.2024?
מאמינה שהיתה לך טעות אבל את מתכוונת ל10/23
קצבת זקנה אינה נקראת כהכנסה כמו שקצבת ילדים אינה נקראת כהכנסה
מה שקורה זה שלוקחים את ההכנסה בשלושת החודשים ועושים ממוצע
ולכן גם כאן תרשמי ממוצע של השליש הכנסה לחלק לשלושה חודשים
אולי במקרה שלך ישאלו מהיכן את חיה אם אין הכנסות תכתבי להם מקצבת זקנה
ואגב קצבת פנסיה נחשבת כהכנסה גמורה לחישוב ארנונה

Yerushalmit

משתמש מקצוען
כן - תודה טעיתי התכוונתי ל-10.23 - אז ארשום בהכנסה החודשית את שליש הברוטו שקיבלתי באותו חודש - כן?

בע"ד אמשיך מחר - האם אוכל להמשיך לשאול אותך?

למה?

משתמש פעיל
יש למישהו את המס' של 'פשיטא'?

בקו פרמיום היה לאחרונה פרסומת על 'פשיטא' שעוזרים בבירוקרטיה כאלו

getzil

משתמש חדש
אני מכיר חברה אחרת מקצועית שהם כבר כמה שנים בתחום ונותנים שירות אדיב
"לכתחילה סערוויס " טלפון 073-732-3050

Yerushalmit

משתמש מקצוען
מאמינה שהיתה לך טעות אבל את מתכוונת ל10/23
קצבת זקנה אינה נקראת כהכנסה כמו שקצבת ילדים אינה נקראת כהכנסה
מה שקורה זה שלוקחים את ההכנסה בשלושת החודשים ועושים ממוצע
ולכן גם כאן תרשמי ממוצע של השליש הכנסה לחלק לשלושה חודשים
אולי במקרה שלך ישאלו מהיכן את חיה אם אין הכנסות תכתבי להם מקצבת זקנה
ואגב קצבת פנסיה נחשבת כהכנסה גמורה לחישוב ארנונה
רק היום הגעתי לשלב מילוי הטופס אונליין
כמה שאלות:
1) במסך שמבקשים צילום + ספח תעודות של מגיש הבקשה - העליתי את ת"ז שלי המעודכנת עם הכתובת שעבורה אני מבקשת הנחה - האם אני אמורה להעלות עוד דברים - למשל - האישורים של ביטו"ל - לא - נכון?
2) יש לי דירה בהשקעה בקריית ביאליק שמחולקת (כרגע - יחידה אחת ריקה אך עד סוף 2023 שתי היחידות היו מושכרות) - השכירות שלי בירושלים = 3700 וקיבלתי משתי השכירויות של היחידות - 3800 ש"ח - אך סכום שה כלל גם תשלום של מים, חשמל, ארנונה אז בעצם לא היתה לי הכנסה (של 100 ש"ח) עודפת - וגם בהוראות רשום שזה לא נקרא הכנסה - אז למלא בטופס האם בבעלות מבקש ההנחה נכסי מקרקעין נוספים? אני מסמנת "כן" - נכון? ואת הכתובת
3) בטופס פירוט המתגוררים בדירה והכנסתם בתקופה המבוקשת אני גרה לבד - אז לא מילאת עוד מתגוררים בדירה ובחרתי שנת 2024 כי זה כל מה שהיה
4) מקורות הכנסה - אני כעת מקבלת אבטלה - אז בחודשים 11-12.2023 לא קיבלתי כח לא הייתי זכאית - אז לרשום בסעיף "אבטלה" לא? וכן האם אני צריכה תצהיר של עו"ד או האם אני יכולה לצרף את ה"אישור תקופות ביטוח ומעסיקים" ששם רואים לא עבדתי כמה חודשים ואז התחלתי שוב ב-01.02.2024?
5) איפה אני שמה את האישורים שהורדתי מביטו"ל - או האם אין צורך כי נתתי להם רשות להיכנס ולקחת מביטו"ל - האם זה חכם אגב - וכן היכן אני מעלה את המשכורת שקיבלתי ב=10.2023?

תודה רבה רבה

קבצים מצורפים

• 1724765693687.png
    1724765693687.png
    KB 25.3 · צפיות: 4

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה