אקרוסטיכונים

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
איני בקי בגובה המחיר שאפשר לקחת אך בעיקר צריך למצוא לשדך בין האנשים שצריכים את זה לבין מי שמספק את זה, כמו בהרבה מקצועות.
לדוגמה מי שעורך וידאו מוכשר יכול להרויח, ובודאי הרבה אנשים ברחבי הגלובוס שצריכים את שירותיו ברגע זה, אם הם ידעו ממנו ישתמשו בו, אבל כמה סיכויים יש שהם יפגשו אותו? זה תלוי מאוד בס"ד כמה יפגשו ואיך יפגשו.
אגב יש אתרי פרלינסרים שאפשר לנסות להציע שם את העבודה הזו, לכה"פ לנסות אם פעם בפעם ייפגש אותך מי שנצרך לכך.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איני בקי בגובה המחיר שאפשר לקחת אך בעיקר צריך למצוא לשדך בין האנשים שצריכים את זה לבין מי שמספק את זה, כמו בהרבה מקצועות.
לדוגמה מי שעורך וידאו מוכשר יכול להרויח, ובודאי הרבה אנשים ברחבי הגלובוס שצריכים את שירותיו ברגע זה, אם הם ידעו ממנו ישתמשו בו, אבל כמה סיכויים יש שהם יפגשו אותו? זה תלוי מאוד בס"ד כמה יפגשו ואיך יפגשו.
אגב יש אתרי פרלינסרים שאפשר לנסות להציע שם את העבודה הזו, לכה"פ לנסות אם פעם בפעם ייפגש אותך מי שנצרך לכך.
אשמח לקבל הפניות, חג שמח.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לדוגמה אפשר להציע בפייבר וכן בעוד אתרי פרילנס בארץ ובעולם. אך השכר באתרים מסוג זה לעתים קרובות יכול להיות נמוך וגם לא מהוה בהכרח מוקד פניות רב.
מלבד זאת אפשר לעשות עסק רציני יותר עם פרסומת עצמאית (כמו דף נחיתה עם קישורים בגוגל אדוורדס (קמפיין ממומן) למי שמחפש בגוגל את המקצוע הזה) אבל אני לא יודע אם זה משתלם, וצריך לשאול את המומחים בתחום הזה, או מישהו שאתה מכיר שעוסק בזה אם יוכל לשתף אותך כיצד היו ההצלחות שלו.
חג שמח!

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ב"ה מכונים שונים הזמינו אצלי פה ושם אקרוסטיכונים, מישהו יודע על מכונים נוספים הצריכים עבודות שכאלו? תודה רבה.
כמובן, שאינני יכול לשתף דוגמאות ברשות הרבים..

מאיר d

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ככותב עם נסיון רב מאד גם בתחומים הללו,
צר לי להשיג על כותרת האשכול, אך האקרוסטיכון הוא לא הכשרון ולא הנושא,
היכולת לשורר, לפייט ולחרז, בפרט עם תוכן ועומק ולא מלל בעלמא, היא הנושא,
וכן , יש גם משהו נחמד ביכולת לדחוק במילים ולעצב אתן קצת כדי שיצרו גם אקרוסטיכון.

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אולי כאן המקום לציין את
האקרוסטיכון שבהקדמת ספר יראים,
לא רק שהשורות מתחילות באותיות א' ל' י' ע' ז' ר',
אלא האות במלואה נמצאת שם - אל"ף למ"ד וכו'.
עיי"ש ורוו נחת.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ככותב עם נסיון רב מאד גם בתחומים הללו,
צר לי להשיג על כותרת האשכול, אך האקרוסטיכון הוא לא הכשרון ולא הנושא,
היכולת לשורר, לפייט ולחרז, בפרט עם תוכן ועומק ולא מלל בעלמא, היא הנושא,
וכן , יש גם משהו נחמד ביכולת לדחוק במילים ולעצב אתן קצת כדי שיצרו גם אקרוסטיכון.
טוב, בכך אני ב"ה מצויין.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@בן מיכאל הנסיון הלא גדול שלי לימדני, שהשיווק שלך בעיני הלקוחות הקיימים הוא המתכון לטווח הארוך.
כלומר, אם מנהל המכון שביקש ממך מקבל ממך הרגשה שהוא קיבל ממך חומרים בבחינת 'יוצא זיין', אחד שלא זה התחום שלו אבל במקרה הוא הצליח, אז הוא לעולם לא יחשוף זאת לאנשים אחרים...

אם אתה תתן לו להבין - כי באמת תשתכנע - שיש כאן אוצר של ממש, והוא צריך לרקוד על האקרוסטיכון המדהים שנפל לידיו כפתקא מן שמיא, הוא ישמח לשווק אותך לכל כיוון אפשרי - בשיחות מזדמנות וכו'.

זה אכן לוקח קצת זמן, וגם מותנה בכתיבת קרדיט על כל ברכה, אבל לאורך הימים זה מביא תוצאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה