אקורדים לגיטרה

גיטרה מקצועית

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש לי משהו נוסף די דומה בסולם Am אפשר כמובן להשתמש בגשר (קאפו) בפסק 3 ואז לנגן בסולם המקורי

קבצים מצורפים

• אקורדים הלב שלי ישי ריבו.pdf
    KB 92.3 · צפיות: 92

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מישהוא יכול בבקשה להעלות את האקורדים של השיר לא עליך של מרדכי בן דוד.
די דחוף.
תודה רבה.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כגיטריסטים, חשוב שתלמדו להוציא לבד אקורדים.
קודם כל לזהות את הסולם ואת המלודיה על צוואר הגיטרה, אח"כ לזהות באיזה אקורדים מדובר (בד"כ זו שאלה של מז'ור או מינור, ועם הזמן תלמדו לזהות גם 7 וMAJ ומוקטנים וכו'- וזה לא שלב מאוד קשה. פשוט להרכיב עם הצליל הנכון שמצאתם את שאר האקורד עם הדרגות הנכונות, חשבון ופאזל לא קשים במיוחד), ואז להתחיל לחגוג. זה מתפתח ככל שתעשו את זה יותר.
כמובן ללא שום תלות בקאפו.

נערך לאחרונה ב:

גיטרה מקצועית

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אכן עדיף לנסות משמיעה, אבל יש שני סוגי שמיעה מלודית והרמונית ולא כאן המקום להרחיב ובהחלט מי שאין לו שמיעה הרמונית טובה לוקח יותר זמן. לכן כדאי כתרגול לנסות לבד ואז להשוות לחומר מוכן ובדר"כ מוצאים שיש טעויות שחוזרות על עצמן. העיקר לא להתייאש ולהמשיך למרות שנראה שאני בכלל לא בכיוון.

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שני שירים מדהימים של קובי ברומר.
ניתן לקבל בקביעות כל שבוע אקרודים ללהיטים ע"י שליחת בקשה למייל musicef100אין לכתוב כתובת מייל

קבצים מצורפים

• כמה טוב ה'.docx
    KB 19 · צפיות: 87
  • נטיעות קובי ברומר.docx
    KB 17.5 · צפיות: 90

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה