מידע שימושי אקווה כיף בזול? יש לכם מושג איך?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הקוטב הדרומי

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אנחנו משפחה שרוצה להיות באקווה כיף בשבוע הבא ואני ממש לא רוצה לשלם על זה חומש מנכסי
יש למישהו מידע על הנחה דרך חכי"ם, סגני ראשי הערים, האיגוד, האיחוד, הפירוד?
כל מידע יתקבל בלייק ובברכה

הקוטב הדרומי

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ולזמן כפול (שעה וחצי)
מישהו יודע על מחיר סביר?
אנחנו משפחה שרוצה להיות באקווה כיף בשבוע הבא ואני ממש לא רוצה לשלם על זה חומש מנכסי
יש למישהו מידע על הנחה דרך חכי"ם, סגני ראשי הערים, האיגוד, האיחוד, הפירוד?
כל מידע יתקבל בלייק ובברכה
מקפיץ

ביזנס מן

משתמש מקצוען
מוכנים לשלם אבל עם גבול....
אני יודע שברפטינג נהר הירדן אתה יוכל להשיג במחיר ממש זול בד"כ
אין השוואה בין אקווה כיף לרפטינג נהר הירדן
אקווה כיף זה השקעה של מיליונים עם ביטוח שעולה לא פחות מחברה בחו"ל
לכן זה המחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה