דרוש מידע אפשר להטעין מחשב נייד כל הלילה או שזה הורס אותו?

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
אוקי מותר פה ושם לעשות דברים לא בריאים
השאלה אם זה ידפוק לי אותו?
מאוד מאוד לא מומלץ!!
בלי קשר לבריאות , זה עלול להרוס לך את הסוללה של המחשב
(שמעתי פעם שאחרי טעינה ממושכת היא עלולה להתנפח)
לא כדאי לקחת את הסיכון

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
מאוד מאוד לא מומלץ!!
בלי קשר לבריאות , זה עלול להרוס לך את הסוללה של המחשב
(שמעתי פעם שאחרי טעינה ממושכת היא עלולה להתנפח)
לא כדאי לקחת את הסיכון
לי התנפח סוללת הפלאפון לאחר הטענה מרובה..
אוקי מותר פה ושם לעשות דברים לא בריאים
השאלה אם זה ידפוק לי אותו?
ואז בגיל 70 / 80 זה תופס ואז זה לא נעים...

נועושש

משתמש פעיל
אוקי משנה את נוסח השאלה:
אני צריכה לעבוד איתו מחר שש שעות ברצף בלי יכולת להתחבר להטענה
כמה זמן מומלץ להטעין אותו היום?

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
אוקי משנה את נוסח השאלה:
עד שיגיע ל100%
בכל מקרה אחרי 100% זה כבר לא מטעין
ולא נראה לי שהוא יחזיק לך 6 שעות בלי טעינה...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אוקי משנה את נוסח השאלה:
עד שהסוללה 100%מלאה אין צורך וטעם להטעין יותר זה לא יתן לך כוח נוסף
תשיג סוללת גיבוי ואתה מסודר

נופל וקם

משתמש מקצוען
אוקי משנה את נוסח השאלה:
טעינה ממושכת (אחרי שהסוללה מלאה), לא מוסיפה למשך העבודה.
תטעיני עד שהסוללה מלאה, וכבי את המחשב.

נועושש

משתמש פעיל
עד שיגיע ל100%
בכל מקרה אחרי 100% זה כבר לא מטעין
ולא נראה לי שהוא יחזיק לך 6 שעות בלי טעינה...

עד שהבטריה מתמלאת ל- 100 % טעינה !!
די פשוט לא ?

עד שהסוללה 100%מלאה אין צורך וטעם להטעין יותר זה לא יתן לך כוח נוסף
תשיג סוללת גיבוי ואתה מסודר
אוקי עליתם עלי, אני לא מבינה גדולה בתחום...
תודה לכולם!

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
ממליצה לך לעשות בהגדרות חיסכון בצריכת חשמל ואז יש מצב שיספיק ל6 שעות
בהצלחה
נכון, ואפשר גם להוריד קצת מתאורת המסך (לא עכשיו , אלא בזמן שתעבדי עליו ללא טעינה)
לא הכי נוח, אבל חוסך בחשמל , ואם אין ברירה זה מומלץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה