כללי אפקט קפלי מפה

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם ידוע למישהוא איך יוצרים אפקט שבו רואים את קפלי המפה
בתודה יהודה

קבצים מצורפים

• BRINDA%7E7.jpg
    KB 35.1 · צפיות: 5

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה
אבל איך עושים את זה

הכלי הזה יוצר לי רק מרובעים

בתודה יהודה

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
בפוטושופ? ידנית.
אבל לפני זה אתה חייב להיות צייר, כדי להבין איך זה עובד.
(למשל אני מנסה לחקות את מורדוך, וזה אף פעם לא מצליח לי כמובן)

ובקשר לכלי הMESH, אני מאמין שגם באילוסטרייטר כמו בקורל אפשר לשנות את המרובעים לפי איזה צורה שאתה רוצה (שוב ידנית).

אלף

משתמש מקצוען
היה כאן פעם אשכול יפה מאוד שהסביר באופן מעולה איך לעשות שק מבד באילוסטרייטור עם כלי הMESH. לא הצלחתי למצוא אותו זה יכול להתאים לך. אולי יש כאן מישהו שזוכר איך להגיע לאשכול הזה באופן מדויק יותר?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יהודה, כדי לשנות את מיקום הנקודות צריך לעמוד על נק' מסויימת ולגרור אותה לאן שרוצים.

עוד אפשרות, ליצור קודם את הצורה שאתה רוצה, ואז עם כלי ה-MESH להוסיף את הרשת ע"י לחיצה בכל מיני מקומות, זה אוטומטית הולך לפי קוי המתאר של הצורה בנית. אח"כ לשחק עם הנק' והצביעה. זה קשה, ודורש אימון, כדי להגיע לתוצאות ממש טובות (אני ממש לא מומחית, רק למדתי את זה לאחרונה, ועוד לא יצא לי להתאמן כמעט)

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
במגזין של זמן דיגיטלי
היתה כתבה בנושא - - -

איך ליצור עשן ע"י mesh
מותר לסרוק ולהעלות?

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רגע, רגע, בחינם? או 60 ש"ח?

אולי אפשר לארגן קבוצה בהנחה?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אביגדור, יש כבר 8 לקבוצה...:)

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עזבו - - -
תחתמו על הוראת קבע, עדיף :)

קבצים מצורפים

• mesh.pdf
    KB 158.2 · צפיות: 6

artist

משתמש רשום
יוסעלע פעם כתב מדריך איך לעשות וליונות

אולי זה יעזור גם למפה אני לא מוצא את האשכול אז העלתי את זה שוב

קבצים מצורפים

• 83769.doc
    1.2 MB · צפיות: 6

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הנה האשכול

ארטיסט, אתה פשוט שומר את כל האשכולות המעניינים?

אני עכשיו רואה שיש בעיה עם הקבצים שם, אז או שתסתכלו בקובץ וורד הקודם, (של ארטיסט), או שהמנהלים יתקנו זאת.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
איזה קומבינה.
ואני עוד אמור לעבור לעבוד באילוסטרייטר בגלל זה...

אלף

משתמש מקצוען
המדריך של יוסלע יוצר תוצר מדהים. צריך ללמוד אותו.

zevUP

משתמש פעיל
אולי יואילו המנהלים בטובם לעלות את המדריך של יוסעלע במילואו עם התמונות

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ונתנו אני מוחה בתוקף נגד הפגיעה בכבודה של אילוס!

אני גם לא מבינה למה הם נתנו כזה מדריך מסובך, לא צריך שום קומבינות.

הנה דוגמה לעשן שעשיתי בלי יותר מדי השקעה בחמש דקות עבודה, שימוש בצורה בסיסית בעפרון, כלי ה - MESH ותמונה ב-TRACE.

קבצים מצורפים

• gun-smoke.jpg
    KB 19.8 · צפיות: 4

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אריאלס, יפה!

משה יאקאב

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
למי שלא יודע לצייר
mesh זה באמת הכלי המתאים לעשות קפלים בקטיפה/מפה.

אולי בהמשך יהיה לי קצת זמן. אעלה דוגמאות מה אפשר להוציא מהכלי הזה...

ונתנו, אתה עושה לי חשק לנסות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה