אפקט בפרמייר

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

אני צריכה לשים כיתובים על סרט וכתבתי את הכיתובים כמגילה שלימה בפוטו שופ על מנת שבפרמייר הוא יעלה לאט לאט , אבל ברצוני שלא יראה במסך יותר משורה אחת למטה וכדו' מה יש לעשות בנידון חוץ מלתת עוד שכבה של הסרט מעל הכיתוב ולחתוך אותו עד הגובה של השורה היות ובזה יש חיסרון שהכיתוב נחתך בלי פדר וזה לא כ"כ יפה
האין אפשרות של מסכה בצורת מלבן וכדו'
תודה לעוזרים

חולדי

משתמש חדש
לא הבנתי.
למה אי אפשר את המגילה לשמור כקובץ אחד ולשים בערוץ תחתון ואת הטקסט בנפרד מפוטושופ ולשים בפרימייר בערוץ מעל [כמובן לשמור מפוטושופ עם שקיפות או כקובץ בסימות של פוטושופ] ואז לטקסט לתת אנימציה בפרימייר מתוך חלון הטקסט או מחלון אפקט קונטרול.
לזה התכוונת?????
אגב, אם תרצי אות אות תאלצי לבקר באפטר.

mishehoo

משתמש צעיר
נכתב ע"י חיה דרליך;649462:
ב"ה

אני צריכה לשים כיתובים על סרט וכתבתי את הכיתובים כמגילה שלימה בפוטו שופ על מנת שבפרמייר הוא יעלה לאט לאט , אבל ברצוני שלא יראה במסך יותר משורה אחת למטה וכדו' מה יש לעשות בנידון חוץ מלתת עוד שכבה של הסרט מעל הכיתוב ולחתוך אותו עד הגובה של השורה היות ובזה יש חיסרון שהכיתוב נחתך בלי פדר וזה לא כ"כ יפה
האין אפשרות של מסכה בצורת מלבן וכדו'
תודה לעוזרים

את יכולה לשים מסכה עם מעבר פזר לשחור אפי' בפוורפוינט ניתן ליצור את זה ע"י יצירת מלבן שחור ובחירה ב"קצוות רכים" ושמירת המלבן כpng

ז"א שיהיו לך בסיקוונס 4 שכבות סרט, כיתוב סרט, מסכת המלבן. בהצלחה.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י mishehoo;649570:
את יכולה לשים מסכה עם מעבר פזר לשחור אפי' בפוורפוינט ניתן ליצור את זה ע"י יצירת מלבן שחור ובחירה ב"קצוות רכים" ושמירת המלבן כpng

ז"א שיהיו לך בסיקוונס 4 שכבות סרט, כיתוב סרט, מסכת המלבן. בהצלחה.

ב"ה

את מתכוונת 2 שכבות סרט אחד מעל הכיתוב ואחד מתחת והמלבן יהיה מסכה לשכבת סרט שמעל ?
בדיוק כך, נתי כבר משום מה לא עבד לי
ולבסוף עשיתי קצת אחרת והוא בלי הבאת המלבן לסיקוון אלא יש מסכה שפשוט בוחרים לו איזה קובץ מהמחשב יהיה המסכה שלו

תודה לכל העונים
אבל למה אי אפשר שכבה אחד סרט והגדרת מגילת הכיתוב להיות במסכה כזאת?

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חולדי;649497:
לא הבנתי.
למה אי אפשר את המגילה לשמור כקובץ אחד ולשים בערוץ תחתון ואת הטקסט בנפרד מפוטושופ ולשים בפרימייר בערוץ מעל [כמובן לשמור מפוטושופ עם שקיפות או כקובץ בסימות של פוטושופ] ואז לטקסט לתת אנימציה בפרימייר מתוך חלון הטקסט או מחלון אפקט קונטרול.
לזה התכוונת?????
אגב, אם תרצי אות אות תאלצי לבקר באפטר.
.
ב"ה
לא הבנתי בדיוק
אבל נראה לי שיש פה טעות לא התכוונתי שיש לי מגילה וכיתוב אלא התכוונתי הרבה כיתוב כמו מגילה ולא שורה שורה ובכוונתי שיופיעו במסך למטה שורה אחר שורה ולא לעלות הלאה במסך אלא להיעלם
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה