אפליקצית אשירה היהודית -עדי נתנאלי

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
@קול הניגון מ.ה , שאלה על זה וכאן אני יענה לכולם גם, לפי מה שאני יודעת.....
האפליקציה ניתנת כרגע להורדה, בקישור הנל:
מורידים, מתקינים, ומפעילים, לוחצים על השיר שרוצים להקליט (זה בינתיים כ-100 שירים) ומופיע הפלייבק, והמילים נצבעות כשצריך לשיר אותן.
תוך כדי המצלמה פועלת, ומסריטים את מי ששר. ולאחר שסימנו לשיר, ישנה אפשרות לשמור/לשלוח לאחרים.
(אם זה בת ששרה, ולא רוצה שאחרים ישמעו, אז אפילו יש קוד, שרק מי שיודע יכול להיכנס לשיר(חכם!).)
-
אמרו שעובדים על תוכנה שיהיה אפשרי להשתמש במחשב. לגבי השאלה:
את הפלייבק אפשר להוריד (חינם? או לא?) או שזה רק להקלטה דרך הטלפון?- אז ככה, אפשר לעקוף, ולא לדבר בזמן שזה מקליט, ואז נשמר פלייבק, אבל אני חושבת שזה לא ישמע אותו דבר....
ידוע לי שצריך להרשם לתוכנה(בחינם) כדאי לשמור את השיר או לשלוח. ו----- אחרי כמה שירים זה כבר עולה כסף......
(מקווה שעניתי על השאלה שלך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה