עזרה אני רוצה ליצור משחק מחשב ישיבתי, אני צריך מתנדב לכמה אנימציות פשוטות

מצב
הנושא נעול.
למדתי לתכנת משחקים בpygame
ובשביל להתאמן
עלה בדעתי ליצור משחק מריו
אבל כדי לתת את הייחודיות בו
החלטתי לעשות אותו ישיבתי
מה זה אומר?
זה אומר שהשחקן הוא בחור ישיבה שרץ להספיק את הסדר
הוא צריך להיזהר מהתנגשות ב'אוייבים' שהם המשגיח או המיטה
הוא צריך לתפוס כמה שיותר שעות לימוד
וכו' וכו' כל מה שעולה בדעתכם, - זה רק הבסיס.
את התוכנה (הקוד) - בניתי, מה שנותר כעת,
הוא מאייר\ת אנימציה שמוכנים להתנדב (ואם ממש מתעקשים - במחיר סמלי שבחור ישיבה יכול להוציא...)
כבר ניסיתי בבינה מלאכותית - ואין עונה, הגעתי למסקנה שאין על המין האנושי
אז אם מישהו מוכן לעשות איתי את זה - שיפנה אלי
הקרדיט כמובן יהיה שלו ויונצח לעולמי עד בתוך המשחק...
תודה מראשששש

האויב הוא המשגיח???
תמהני עליך...
כבר שמעתי את התגובה הזאת עשרות פעמים(דיברתי על המשחק הזה בפורמים אחרים...)
ו... מה לעשות, שבעולמו של בחור ישיבה המשגיח הוא האוייב ;)
יש לך רעין אחר??

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
כבר שמעתי את התגובה הזאת עשרות פעמים(דיברתי על המשחק הזה בפורמים אחרים...)
ו... מה לעשות, שבעולמו של בחור ישיבה המשגיח הוא האוייב ;)
יש לך רעין אחר??
איפה ה"דמוקרטיה" ואיפה ההבנה הכל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תרגעו...
תעשה ותצליח

האויב הוא היצר הרע
באחת הביצים יתגלה המשגיח אשר יעזור לו במלחמת החורמה מול היצר.
בביצה אחרת יתווסף לו תחת בית השחי ספר שערי תשובה
ובביצה נוספת תלווה אותו מכאן והלאה עוגה של אמא ללוותו בדרך.
חזק ביותר!!
כל מה שנכתב הועבר ישירות לקוד של המשחק :eek:;)
אבל כדי שזה יקרה- אני צריך מאייר\ת!!!

avi++

משתמש מקצוען
אתם צריכים להבין, זה לא המשגיח האויב, מדובר על המק''ק, אשר כשמו כן הוא - נדחף בחורים ובסדקים ומגיע למקומות הכי לא צפויים בזמנים הכי לא מתאימים...

כמובן שהכל ברוח טובה למרות שאני בטוח שלא כולם יסכימו איתי...

אתם צריכים להבין, זה לא המשגיח האויב, מדובר על המק''ק, אשר כשמו כן הוא - נדחף בחורים ובסדקים ומגיע למקומות הכי לא צפויים בזמנים הכי לא מתאימים...

כמובן שהכל ברוח טובה למרות שאני בטוח שלא כולם יסכימו איתי...
סוף סוף מישהו מבין אותי:cool:
אני מבין שגם אתה מכיר קצת את עולם הישיבות
אולי יש לך עוד רעיונות למשחק שלי?

מוריה ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
באמת מעניין
שאלה מעצבנת
מה העניין שלך? מה האידיאל מאחורה?
כדי שיהיה באלי לעזור לך רוצה להבין שאני עושה משהו טוב. שיש בו הוספת טוב לעולם.

באמת מעניין
שאלה מעצבנת
מה העניין שלך? מה האידיאל מאחורה?
כדי שיהיה באלי לעזור לך רוצה להבין שאני עושה משהו טוב. שיש בו הוספת טוב לעולם.
באמת עצבן אותי... ; )
לפני כן- אתם מבינים באנימציה?
ק"כ כדי לעזור לדעתי מספיק שהמשהו עושה טוב לשני
ב' - עצם עשיית החסד היא טוב מוחלט ומגיע מהרצון הפנימי שלנו להדמות לשלמות האמיתי (הקב"ה) שהוא טוב ומטיב
ג' -מה האידיאל מאחורי עיתון מעניין? מאחורי רדיו? מאחורי ספר טוב? אותו אידאל של המשחק הזה
לא מספיק?

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למה, איפה למדת (בהנחה שאתה נשוי)?
אני לא נשוי, אני לומד, ואני בקשר מצוין עם כל אחד מעשרות המשגיחים בישיבה.
אבל....
אם החיים בישיבה הם משחק מריו, אז, המשגיח, הוא אויב.
כמו שאם החיים של ילד בן שלוש הם מריו אז אבא הוא אויב.
אם זה חינוכי? לא. אבל שום משחק שהופך בחורי ישיבות למריו אינו חינוכי, אז אם כבר לפחות שיהיה מעניין.

מוריה ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כן אני יודעת אנימציה
כדי שארצה להתנדב ולהשקיע שעות על זה צריך שזה יהיה חיובי בסוף. לא מצפה למשהו כבד וחונק אבל גם להזהר מ"ליצנות" מהקדושה, אני לא בן ישיבה ולא מבינה בזה כלום ויכול להיות שלצחוק מהמשגיח זה לא בהכרח ליצנות מהקדושה אבל צריך לשים לב לזה
חוץ מזה זה גם חייב להיות רציני אני לא יעבוד שעות על משהו ואז יתברר שאין לך יכולת להוציא ת'משחק לשוק...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה