בקשה אני צריכה 12 שישמרו שבת 10 דקות מוקדם

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה יפה מאוד להכניס 10 דקות שבת קודם
אבל בבקשה הגאולה תגיע בעיתה ובזמנה ולא בזכות שמועות כאלה ואחרות
ואף על פי שיתמהמה אחכה לו...

דפה

משתמש מקצוען
אני בעז"ה אוציא שבת מאוחר יותר, בל"נ אשמור ר"ת לזכות עמ"י.
לא רוצה לקבל שבת יותר מוקדם כי יש בזה פולמוסים הלכתיים, אבל להוסיף במוצ"ש זה לכל הדעות מהודר.

עמודים @

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אני בעז"ה אוציא שבת מאוחר יותר, בל"נ אשמור ר"ת לזכות עמ"י.
לא רוצה לקבל שבת יותר מוקדם כי יש בזה פולמוסים הלכתיים, אבל להוסיף במוצ"ש זה לכל הדעות מהודר.
?

דפה

משתמש מקצוען
אין לי כח להתדיין פה.
אבל זה לא פשוט להדליק שבת לפני הזמן (זמן כניסת שבת, לא שקיעה).
לא בטוח שיוצאים ידי חובה....
אבל המטרה היא להוסיף שבת, נכון? אז בעז"ה אוסיף במוצ"ש, אין שום דעה שטוענת שזה בעייתי...

דפה

משתמש מקצוען
@עמודים, לפני שנתיים/שלוש היתה פה מישהיא שכתבה שב"ה היא קיבלה על עצמה והדליקה נרות בחצות!!!!
בצער רב כתבתי לה בפרטי שהיא צריכה להוסיף מידי שבת עוד נר, כיון שאינה הדליקה נרות שבת באותו שבוע.
היא היתה בהלם ולא הבינה איך זה נפל עליה, ולמה כולם כותבים להדליק מוקדם ואין מי שכותב שאסור מידי מוקדם.
אני לא מבינה למה כל הקמפיינים האלו לא מבקשים לקבל ע"ע הדליק שבת בזמן כניסת שבת ולא בשקיעה?! הרי זה מספיק זמן תוספת שבת ולכל הדעות מותר.
עצוב!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה