עזרה אני צריכה עזרה בפרמייר

זאת אני!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
מי שיכול לעור לי בתכנת פרמייר אשמח מאד פשוט אני לא יכולה לפתוח שם נושא משום מה...

זאת אני!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
שלום,
דבר ראשון תודה,
אני למדתי פרמייר של 2018 ומשום מה יש לי קצת בעיה עם 2020 רציתי לדעת אם זו בעיה שלי או של המחשב..
מעבר אפקט של דיסולב בין קטע לקטע לא נהיה לי, זאת אומרת יש מעבר משקיפות מאה לאפס רק בקובץ אחד והקובץ שלידו מגיע ישר (מקווה שהבנתן) ואני רוצה ששני הקטעים יתמזגו יפה ולא ישימו לב למיזוג בינהם או שיש אפקט אחר,
ועוד שאלה... עבדתי על קבצים ואז שמרתי אותם ויצאתי בתכנת QUEUE משו כזה אבל יום למחרת אני לא מוצאת את הקבצים הפתוחים, איפה זה יכול להיות?,
ושאלה אחרונה... איך אני עובדת על כמה קבים במקביל? כשאני פותחת סיקוונס חדש - (וגם אז איך?) או אני צריכה לפתוח ממש פרויקט חדש - (וגם את זה -האם אני צריכה למחוק את מה שיש לי בטיים ליין ונשמר לי הפרויקט הקודם)
אני מקווה שזה מובן ואני מאדדדדדד אשמח אם תענו לי פשוט זה נוראאאא חשוב לי!!

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני למדתי פרמייר של 2018 ומשום מה יש לי קצת בעיה עם 2020 רציתי לדעת אם זו בעיה שלי או של המחשב..
מעבר אפקט של דיסולב בין קטע לקטע לא נהיה לי, זאת אומרת יש מעבר משקיפות מאה לאפס רק בקובץ אחד והקובץ שלידו מגיע ישר (מקווה שהבנתן) ואני רוצה ששני הקטעים יתמזגו יפה ולא ישימו לב למיזוג בינהם או שיש אפקט אחר,

לגבי זה, לא ידוע לי שאמור להיות שינויי בין הגרסאות, לפעמים יש באג בזה, אבל באופן כללי, אם מניחים את האפקט על שני קטעי וידיאו שהם ממש ההתחלה והסוף, מה שהתוכנה עושה זה להתחיל עם פריים כמשך הזמן של המעבר (הבנת?)

ועוד שאלה... עבדתי על קבצים ואז שמרתי אותם ויצאתי בתכנת QUEUE משו כזה אבל יום למחרת אני לא מוצאת את הקבצים הפתוחים, איפה זה יכול להיות?,
את שואלת על הקובץ פרימייר?
נסי לבדוק דרך פרימייר את הפרוייקטים האחרונים (open recent )

ושאלה אחרונה... איך אני עובדת על כמה קבים במקביל? כשאני פותחת סיקוונס חדש - (וגם אז איך?) או אני צריכה לפתוח ממש פרויקט חדש - (וגם את זה -האם אני צריכה למחוק את מה שיש לי בטיים ליין ונשמר לי הפרויקט הקודם)
אין צורך לפתוח פרוייקט חדש בשביל כל סיקוונס, ניתן לפתוח כמה שתרצי בלחצן של שכבה חדשה, לבחור סיקוונס.
חדש.PNG

מקווה שהצלחתי לענות לך
הצלחות

זאת אני!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
את שואלת על הקובץ פרימייר?
נסי לבדוק דרך פרימייר את הפרוייקטים האחרונים (open recent )
אני חיפשתי ולא מצאתי וזה נורא מאכזב כי זה כיתוביות...
אין צורך לפתוח פרוייקט חדש בשביל כל סיקוונס, ניתן לפתוח כמה שתרצי בלחצן של שכבה חדשה, לבחור סיקוונס.
הקבצים של הסיקוונס הישן נשארים שם עדיין לא?

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני חיפשתי ולא מצאתי וזה נורא מאכזב כי זה כיתוביות...
לא הבנתי, לא הצלחת למצוא את הפרימייר? יש לך מושג מה שם הקובץ? תנסי לעשות חיפוש במחשב

הקבצים של הסיקוונס הישן נשארים שם עדיין לא?
ודאי, נמצאים אחד אחרי השני בציר הטיימליין

זאת אני!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא הבנתי, לא הצלחת למצוא את הפרימייר? יש לך מושג מה שם הקובץ? תנסי לעשות חיפוש במחשב
אז זהו שעשיתי חיפוש במחשב ולא מצאתי,
אולי בגלל שיצאתי את זה בתכנה שתואמת לפרמייר משהו מדיה אקורדר
ודאי, נמצאים אחד אחרי השני בציר הטיימליין
אסל כשאני מוחקת אותם מהטיים ליין ועוברת לסיקוונס אחר אני לא רואה אותם

טובי ג

משתמש צעיר
צריכה עזרה דחופה בפרימייר, מישהו יכול לנסות לעזור לי?

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

טובי ג

משתמש צעיר
ווואו. תודה.
כל קובץ שאני פותחת נתקע לי ברגע שאני מנסה להריץ אותו, זאת אומרת מסמנת לו צפיה הוא נתקע לגמרי ולא מגיב.
טכנאי בדק לי את המחשב, יש זכרון, הדיסק קשיח נראה בסדר.
ניסינו להתקין מחדש את התוכנה - לא עזר.
כרגע מישהו אמר לי לנסות לאפס את הגדרות הפרימייר. אולי את יודעת איך עושים את זה?

ותודה לך גם על סרט החיות שקיבלנו היום!

• תודה
Reactions: M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת איך לאפס.
אבל תוכלי לנסות למחוק קבצי קאש, ולהוריד את רזולוצית הצפייה לחצי או לרבע.

טובי ג

משתמש צעיר
אני די בורית בענין. מה זה קבצי קאש?
זה קורה לי גם כשאני פותחת קובץ חדש לגמרי ומביאה קובץ קל.

טובי ג

משתמש צעיר
בגלל שהבטחתי למישהי איזו עבודה אולי אנסה לשכור מחשב. יש לי לשכור מחשב נייד עם פרימייר 2010 ידוע לך אם יש שם את האפקט להסרת רקע ירוק?
אני צריכה עריכה די פשוטה, הסרת רקע וחיתוכים.

ואם את כבר עונה לי כ"כ ברוחב לב, אז אפשר עוד שאלה?
הקבצים שאני אמורה לערוך הם מאד כבדים, כל 9-10 דקות שוקלים 4 גיגה. האם כדאי לי להוריד את הכובד לפני שאני עובדת עליהם, מה את מציעה?
זה אמור להיות מופץ אח"כ דרך הרשת.

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קבצי קאש נוצרים בעל פעולה בפרימייר ומכבידים מאד, ולכן מחיקתם עוזרת בד"F לפתור את הבעיות.
דבר ראשון מחקי אותם, לפני שאת שוכרת, אצלי הגדרתי מחיקה אוטומטית, ואני לא זוכרת כרגע איך, תעשי חיפוש באשכול של עריכת סרטים יהיו לך שם תשובות.
הקבצים שאני אמורה לערוך הם מאד כבדים, כל 9-10 דקות שוקלים 4 גיגה. האם כדאי לי להוריד את הכובד לפני שאני עובדת עליהם, מה את מציעה?
זה אמור להיות מופץ אח"כ דרך הרשת.
תורידי את הMB ביצוא.
ובשביל עבודה יותר רצופה תורידי רזולוציה בחלון הזה: (איפה שאת רואה שכתוב 1/4)

טובי ג

משתמש צעיר
אוי, לא רואים אותו. אני יכולה לשלוח לך למייל?
לפי מה שנראה לי זה מתנקה אוטומטי כל 60 שניות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה