Make אני מנסה לחבר גוגל דוקס למייק ומגיעה לי שגיאה

RIKIריקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שלום וברכה,
אני מנסה לחבר גוגל דוקס למייק אחרי שיש כבר חיבור למייל לדרייב אבל מופיעה לי שגיאה
בתחילה ניסיתי כמה פעמים עד שראיתי שזה מתחבר למייל אחר אבל אין אפשרות להחליף חשבון.
ניסיתי בגלישה בסתר ועדיין מופיעה לי השגיאה (כנ"ל בגוגל שיטס)
אגב, למה החיבור לדרייב לא דרש ממני להכניס את פרטי החיבור והייתה אפשרות לבחור את החיבור קיים של המייל? (חיברתי את שניהם ברצף)
משהו יודע מה הסיפור?
אשמח לעזרה.
תודה!

1728231050077.png

חגית מ.

אוטומציות לעסקים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גוגל עשה בעיות בחיבור בימים האחרונים, (חווית משתמש של רבים...;))
אחרי כמה ניסיונות, שוב ושוב ועם מודול חדש, (תמחקי ותצרי שוב מודול של דוכס) עבר בשלום......
קיבלתי גם את ההודעה הנ"ל, ובסוף התחבר.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שלום וברכה,
אני מנסה לחבר גוגל דוקס למייק אחרי שיש כבר חיבור למייל לדרייב אבל מופיעה לי שגיאה
בתחילה ניסיתי כמה פעמים עד שראיתי שזה מתחבר למייל אחר אבל אין אפשרות להחליף חשבון.

השאלה היא כיצד בוצע החיבור - האם דרך כניסה רגילה לחשבון גוגל או באמצעות ID/Secret?

באופן כללי, החיבור ל-Google Sheets ול-Google Docs לא דורש שימוש ב-ID/Secret, אלא כניסה רגילה לחשבון גוגל, וזה אמור לעבוד בצורה תקינה.

עם זאת, אם החיבור אכן בוצע באמצעות ID/Secret, חשוב לבדוק מספר דברים:
  1. האם בפרויקט שיצרתם ב-Google Cloud אושרו ה-API של Google Docs ו-Google Sheets?
  2. האם ניתנו כל ההרשאות (ההיקפים) הנדרשות לשימוש בשירותים אלו?
  3. והאם החשבון שבאמצעותו נכנסים הוא אותו חשבון שקשור לפרויקט.
  4. ודאו שכתובת ה-Redirect URI הרשומה תואמת לחלוטין לזו שרשומה במייק.
כדאי גם לבדוק את ההגדרות בפרויקט לפי ההנחיות כאן:
https://www.make.com/en/help/app/go...-google-cloud-console-project-for-google-docs
אגב, למה החיבור לדרייב לא דרש ממני להכניס את פרטי החיבור והייתה אפשרות לבחור את החיבור קיים של המייל? (חיברתי את שניהם ברצף)

הסיבה שלא ניתן להשתמש בהרשאות שניתנו ב-Google Drive היא מכיוון שההרשאות (ההיקפים) שונים עבור כל שירות. כמו כן, לא ניתן להשתמש באותו חיבור מכיוון שכתובת ה-API עבור Google Docs שונה מזו של Google Drive וג'ימייל.

RIKIריקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
השאלה היא כיצד בוצע החיבור - האם דרך כניסה רגילה לחשבון גוגל או באמצעות ID/Secret?

אכן אני ניסיתי להכניס את ה ID והSecret , עשיתי זאת כמויות פעמים ועדיין הגיעה השגיאה, עכשיו ניסיתי רק להיכנס לחשבון וזה עבד. תודה!

האם בפרויקט שיצרתם ב-Google Cloud אושרו ה-API של Google Docs ו-Google Sheets?
אכן לא אישרתי את הAPI כי אמרו לי שאין צורך ומספיק הAPI של גימייל ודרייב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה